Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ForTalk.eu - Jest to całkiem nowy projekt, który już dziś ujrzał światło dzienne.

 

Z racji, że nie udało mi jako pierwszemu właścicielowi serwera ForTalk.pl przedłużyć domeny pomyślałem, że warto by przejść na domenę europejską i stworzyć serwer ponownie.
Na serwerze został zachowany stary wygląd z poprzedniego serwera, który przypadł do gustu użytkownikom.


Podstawowe informacje o serwerze:
Strona główna: ForTalk.eu,

- Adres serwera: Kliknij, aby przejść,

- FanPage: Kliknij, aby przejść.

Co możemy wam zaoferować?:
Autorski design serwera, którego początki sięgają 2014 roku,
Doświadczoną i profesjonalną administrację,
Całkowicie darmowe kanały bez potrzebny zmiany daty,

- Rozbudowaną stronę internetową, dzięki której jest możliwość np. zmiany grup,

- Specjalne strefy dla większej ilości użytkowników (Premium, VIP),

- Szybki kontakt z administracją w razie problemów,
Boty muzyczne, które umilą wam czas na serwerze,
W pełni bezpieczny, działający serwer, który prosperuję 24 godziny przez 7 dni w tygodniu.

 

O rozwiązaniach, które stosowane są na serwerach jest co raz głośniej.

Na naszym serwerze znajdziecie między innymi:

  • Aplikację m-bot w wersji 25,
  • Rozbudową stronę internetową,
  • Banner, na którym znajdują się podstawowe informacje,
  • System poleceń coś, czego jeszcze nie było.

 

Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

Opublikowano

Ze względu na właściciela @K-Scripts  nie polecam . 

Raczej osoby od spraw technicznych.

Żeby nie polecać serwer ze względu na moją osobę to po prostu komiczne.

Nie mam zamiaru płakać, ale się chętnie pośmieję.

Pozdrawiam

Opublikowano

Serwer Polecam,

 

- Bardzo profesjonalna administracja 

- Dużo rang i ikonek 

- Ułożenie kanałów ok 

- Stabilny hosting 

Opublikowano

Który to już serwer? Co boli że domena ForTalk.pl już dawno zajęta :) ?

 

I zmień tą czcionkę bo c*****o się czyta

oDYVDfv.gif
Opublikowano

Serwer jest  godny uwagi i serdecznie polecam.

K-Scripts ma spore doświadczenie jeżeli chodzi o TeamSpeak i wiem, że serwer będzie epic.

Z racji, iż "Przemek" Zajmuje się sprawami technicznymi to serwer będzie na pewno stabilny..

Zobaczymy jak z administracją, która zarządza całym serwerem.

Opublikowano

Który to już serwer? Co boli że domena ForTalk.pl już dawno zajęta :) ?

 

I zmień tą czcionkę bo c*****o się czyta

Po pierwsze od Entrone nie miałem żadnego swojego serwera i to też nie jest mój bo nie mam na to czasu.

Na każdym serwerze zajmuje się sprawami technicznymi.

Druga sprawa to taka, że nie Tobie pisać cokolwiek o ForTalku.

Teraz możesz wyjść :)

Opublikowano

Ładny baner , przyjemne dla oka ikonki , doświadczona administracja , bot automatyzujący serwer. Polecam.

Opublikowano

Serwer jak najbardziej godny polecenia, chociażby ze względu na osobę od spraw technicznych (czyt. K-Scripts), ponieważ wiadomo że serwer jest dopracowany i stabilny.

 

Fajny jest też system poleceń.

 

Jedyne co mi się nie spodobało, to układ oraz wygląd kanałów.

Pasjonat
Opublikowano

Oj Klasskai Który to już TeamSpeak z kolei robiony? Nie polecam,upada po 7-8 miesiącach.

Pasjonat
Opublikowano

 

Oj Klasskai Który to już TeamSpeak z kolei robiony? Nie polecam,upada po 7-8 miesiącach.

 

Są odpowiedni ludzie do prowadzenia tego serwera.

Kwiadarku pomyśl lepiej kiedy Ty w końcu coś będziesz posiadał.

Ja posiadam Erynkfajtku :), no nic ja nie zaśmiecam twojego tematu i tak jak było powyżej nie polecam

Opublikowano

Pierwsza aktualizacja na serwerze.

Zmiany jakie zostaną wprowadzone:

  • Zmiana licencji na 128 slotów ( w razie potrzebny przejdziemy na większą),
  • Nowa aplikacja. Funkcje aplikacji: - zbieranie punktów za aktywność na serwerze (każda godzina to jeden punkt, a cały dzień dodatkowe 5), -  wysyłanie punktów do innych użytkowników, - rankingów punktów (top 30), - wymiana punktów na nagrody (grupy na określony czas), - wyszukiwanie użytkowników po frazie i pokazywanie gdzie aktualnie się znajduje, - zgłaszanie użytkowników do administracji prostą komendą, - proszenie administracji o pomoc.
  • Dodanie wyświetlania utworów z kanału głównego,
  • Poprawa zabezpieczeń serwera.

Aktualizacja odbędzie się około godziny 23.

Opublikowano

Serwer godny polecenia ze względu samego właściciela :) ładne ułożenie kanałów ładne ikonki :) jedna rzecz jaka bym zmienił to font w grafice na temat aktualizacji ponieważ nie posiada polskich znaków pozdrawiam :p

Opublikowano

Rekrutacja na Testowego Administratora

Właśnie ruszyła pierwsza rekrutacja do naszego składu.

Wymagania:

  • Brak rangi na innym serwerze głosowym;
  • Podstawowa znajomość uprawnień;
  • Wiek min. 16 lat;
  • Kultura osobista.

Obowiązki:

  • Poświęcenie czasu dziennie na ts. ok. 2-3h;
  • Przyznawanie rang;
  • Pilnowanie porządku (zgodnie z regulaminem);
  • Udzielanie pomocy w razie pytań;
  • Reklamowanie serwera.

Kontakt:

  • GG: 35694104
  • TeamSpeak: ForTalk.eu
  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...