Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam opinii] Hosting vps do 20 zł płatnością psc


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@Emos76

 

Do czego potrzebujesz tego vps ts3/boty i interesuja cie parametry czy ochrona?

bardziej parametry jak ochrona :) 

Opublikowano

odświeżam i teraz poszukuje vps do 20 złotych za psc z dobrą ochroną antyddos

Do 20 zł z dobrą ochrona  :yay: 

Za taką kwotę niestety ale nie kupisz z "dobrą ochroną"

Jakaś tam ochrona będzie ale na pewno nie jakaś rewelacyjna. 

Możesz zakupić na lvlup.pro VPS opcja KVM - 29,90/mies.

Lub też skorzystaj z net-speak, hosteam - Świętna ochrona. 

Opublikowano

@Lukass kupi się z dobrą ochroną nawet za 15 zł, ale tylko paypal więc nie ściemniaj 

 

Niestety za psc nie kupisz czegoś dobrego bo mało firm to ma, a te firmy które to używają to niestety syf totalny taka prawda ale jak serwer mały dla znajomych to ten lvlup ci wystarczy 

Życie to fabuła. Przestałem bać się wyborów, bo i tak tylko wspomnienia zostają.

https://grzyb.ovh

Opublikowano

@Lukass extravm,dedishop,omgserv dla nowych serwerów co nie maja wrogów wystarcza. Ochrona kozak do nie dawna nikt tego nie ruszał teraz znam tylko jedną osobę co zdoła to wyrzucić lecz w sumie nie do końca bo ciągle filtruje 

 

a i to nie polskie hostingi openvz jest lepsze od kvm na nich z ochroną anty ddos

Życie to fabuła. Przestałem bać się wyborów, bo i tak tylko wspomnienia zostają.

https://grzyb.ovh

Specjalista
Opublikowano

Dedishop wcale nie ma jakiejś super ochrony. Jak czytałem kiedyś opinie od klientów, to podobno strasznie ich oszukiwali, że to nie DDoS tylko maszyna mu się wyłączyła, kiedy koleś sam walił w siebie. Podejrzewam że reszta może mieć podobnie.

Dobre ochrony nie są tanie. Jeśli chcesz mieć przyzwoitą ochronę, to polecam Net-Speak, tylko musisz podnieść budżet.

Opublikowano

Nie no jak przeszedł ddos [Ale najpierw zrób by przeszedł] to na dedishop,extravm dostałem blokadę a za drugim atakiem jak już mocniej uderzył to wywaliło ich z butów zablokowali konto i oddali pieniądze na paypal xD ale to już wiesz

na omgserv nie blokują tam akurat jest tanio i dobrze. Jeżeli wgl przejdzie atak to tylko pakiety ale nie zawszę w sumie zależy od mocy xD ale żaden hosting nie ma 100 % ochrony nawet net-speak kiedyś padł na 2h z 4 miech temu

Życie to fabuła. Przestałem bać się wyborów, bo i tak tylko wspomnienia zostają.

https://grzyb.ovh

Opublikowano

Nie wiem, nie korzystałem z usług tych hostingów, które wymieniłeś.. Ale po 15 zł nie można oczekiwać na wielką ochronę DDoS/DoS.

Jak chcesz mieć dobrą ochronę to jakiś dedyk z hosteam z dodatkową filtracja od hostingu.

Takie kwoty jak 15/20/30 mają ochronę ale w wersji podstawowej. Zależy też od hostingu.

Póki co na polskiej scenie jest Net-Speak oraz hosteam.

Opublikowano

czyli hosteam bo net-speak a hosteam to to samo, ale potwierdzam dobry jest xD od czasu do czasu turek uderza w całą openvz ale mało przeszkadza max 30 pakietów 1-2 minuty i mija ale naprawdę czasami

etop też jest dobry, leży gdzieś obok hosteamu chyba bo mam taki sam ping na nim jak na hosteam jeżeli chodzi o polski hosting 

 

ale hosteam też nie ma płatności psc

Życie to fabuła. Przestałem bać się wyborów, bo i tak tylko wspomnienia zostają.

https://grzyb.ovh

Opublikowano

czyli hosteam bo net-speak a hosteam to to samo, ale potwierdzam dobry jest xD od czasu do czasu turek uderza w całą openvz ale mało przeszkadza max 30 pakietów 1-2 minuty i mija ale naprawdę czasami

etop też jest dobry, leży gdzieś obok hosteamu chyba bo mam taki sam ping na nim jak na hosteam jeżeli chodzi o polski hosting

 

ale hosteam też nie ma płatności psc

Tu się z Tobą nie zgodzę..

Net-Speak a hosteam to całkiem dwa inne hostingi. Fakt.. Net-Speak korzysta z usług Hosteam ale posiadają inne filtracje i net-speak ma lepszą ochronę niż Hosteam.

Opublikowano

Tego i tego nie ruszysz więc skąd wiadomo że inne skoro nie ma jak tego sprawdzić xD te hostingi co wyżej wymieniłem mają na 100 % lepszą ochronę niż hosting lvl up. Wiem bo sam miałem i dostawałem grube ataki

to dopiero było gdy poznawałem świat vps'ów

Życie to fabuła. Przestałem bać się wyborów, bo i tak tylko wspomnienia zostają.

https://grzyb.ovh

Opublikowano

A vps z jak największym ramem do 20 zł pod sinusboty poda ktoś ? ( oczywiście płatność psc ).

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...