Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy jest możliwośc na trialowej wersji uruchomić wiecej niż jednego botka?


ThePein

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie, 1 chodzi bez zarzutów ale drugiego nie moge odpalic bo jest napisane cos takiego:

 

4a02ee47adb3.png

 

 

da się jakoś to ominać aby było można odpalić dowolna liczbe botów ? :)

Opublikowano

Nie. Możesz sobie drugie konto odpalić w wirtualnej maszynie, ale czy warto? Chyba lepiej kupić :v

i nie ma żadnego sposobu żeby włączyć więcej niż 1 botka na tej trialowej wersji ? :)

a tak poza tematem z czystej ciekawości czemu niektórzy ludzie zaprzestali crackowania ? 

Opublikowano

Inaczej niż Ci napisałem się nie da.

a tak poza tematem z czystej ciekawości czemu niektórzy ludzie zaprzestali crackowania ?

Była to jedna osoba z pX - TheAifman5, przestał aktualizować cracka odkąd bot wymaga customowego clienta.

 

Opublikowano

Inaczej niż Ci napisałem się nie da.

a tak poza tematem z czystej ciekawości czemu niektórzy ludzie zaprzestali crackowania ?

Była to jedna osoba z pX - TheAifman5, przestał aktualizować cracka odkąd bot wymaga customowego clienta.

Rozumiem okej dzięki, leci like za info, jakby ktoś jednak wiedzial czy jest mozliwosc uruchomienia wiecej klientów na trialu to miło podziękuje jeśli ktoś sie tym podzieli :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...