Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ikonki] Autorskie ikonki 4FUN (okrągłe)


m_Rosa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


 


Siemanosz, chciałbym zaprezentować wam coś (chyba :P) nowego.


Mianowicie są to ikonki 16x16 px o gatunku "4Fun".


Myślę że się wam spodobają.


 


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


 


Szybki podgląd ikonek:


 


f69IWbc.png


 


 


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


 


Download: https://megawrzuta.pl/download/db152f15366c2db8a23859b3b2a462f6.html


Skan: https://www.virustotal.com/pl/file/bba49f71335751d8fda224295a47d3228af041ff35d6591af6590585e2b07563/analysis/1490640703/


Rosa - title.png

Opublikowano

Przyznam, że bardzo piękne ikonki. Jestem zaskoczony, oby więcej takich prac.

Opublikowano

Słabo zaprezentowane - bardzo niewyraźne.

Moim zdanie są za mało spójne, wyglądają jak zrzut kilku stylów.

Jednak pewnie się komuś przydadzą. 

Opublikowano

Ikonki są mega <3 Będą pasować do moich ikonek takim samym stylem pod Administrację i Specjalne :D 

 

Wykorzystam na pewno :D

Opublikowano

Coś mi się zdaje ,że to nie twoje ikony. Widziałem je na 5 tsach przed tym jak wstawiłeś te ikonki ^^

Opublikowano

Jedynym teamspeakiem, który posiada podobne ikony (ten którego znam) jest GoldenSpeak, jednakże nie są to te same.

Rosa - title.png

Opublikowano

Jako ikony są Zajebi**** ;) 

Popra link bo nie można pobrać

"Tylko dwie rzeczy są nie skończone wszechświat i ludzka głupota lecz co do tej pierwszej jestem nie pewien" ~Albert Einstein

Opublikowano

Ikonki są z*******e. 
Moje pytanie jest takie, czy mógł byś stworzyć takie same ikony tylko, że administracyjne ? ;d

Opublikowano

Jako ikony są Zajebi**** ;)

Popra link bo nie można pobrać

 

Dzięki, link działa normalnie :)

Musisz odczekać 20sec.

Rosa - title.png

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...