Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dwa monitory, jak grać z jednego, a z drugiego przeglądać strony?


Shafe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam pytanie, czy da się zrobić tak, abym mógł grać na jednym monitorze w CSGO,a na drugim przeglądać FB itp. bez minimalizowania csgo i bez włączania pełnego ekranu w oknie gdyż wtedy zmienia mi się rozdziałka z 4;3 na 16;9, jeśli są jakieś sposoby/programy to możecie podać.

Poszukuje grafika napisz do mnie na PW!

Opublikowano

Przestaw CS w tryb okna bezramkowego (borderless window).

Aby uwolnić myszkę, otwórz np. konsolę.

Non omnis moriar.

Opublikowano

Przestaw CS w tryb okna bezramkowego (borderless window).

Aby uwolnić myszkę, otwórz np. konsolę.

Tak jak napisałem gdy zmienie na fullscreen windowed, to zmienia mi się rozdziałka z 4;3 na 16;9, no chyba, że da się zmienić tak jak mówisz okno bezramkowego, ale w ustawieniach nic takiego nie widze ;c

Poszukuje grafika napisz do mnie na PW!

Opublikowano

Nad wyborem tego trybu masz rozdzielczość - ustaw ją na jakąś 4:3.

Gdy zmienię na fullscreen windowed nie da się już zmienić rozdziałki no chyba, że ja tak mam, a gdy ustawie okno to 4;3 i 1280 x 1024, jest zbyt mała na moj monitor.

Poszukuje grafika napisz do mnie na PW!

Opublikowano

Shift + Tab i przegladasz neta, u mnie dziala.

==== OBECNA SPECYFIKACJA PC JEŚLI KOGOŚ TO OBCHODZI: ====
 
CPU: AMD FX-6300 X6     GPU: Nvidia GeForce MSI GTX 750Ti 2GB GDDR5                PSU: SilentumPC Vero L1 500W 80Bronze PLUS     MOBO: ASUS M5A97-PRO R 2.0 [AM3+]     RAM: GoodRam 2X4GB 1333MHz CL9      HDD: 1TB SEAGATE 7200RPM/s  
PC CASE: SilentiumPC Regnum RG1w       CPU COOLER: SilentiumPC Fera III v.2 
 
==== SPRZĘT POZA PC JEŚLI KOGOŚ TO OBCHODZI: ====
 
MONITOR: LG FLATRON W2241S 60Hz (@71Hz) MONITOR #2: LG 24M45 60Hz KEYBOARD: Natec Genesis RX22     MOUSE: A4TECH Bloody Sniper ZL5     MOUSEPAD: A4Tech Bloody B-070   

Potrzebujesz gotowki w GTA Online?http://araboooo.weebly.com

Opublikowano

Shift + Tab i przegladasz neta, u mnie dziala.

A na przykład gry gram, i chce nagle sie zmutować na ts3? a akurat np. clutcha mam lub cos takiego?

Poszukuje grafika napisz do mnie na PW!

Opublikowano

 

Shift + Tab i przegladasz neta, u mnie dziala.

A na przykład gry gram, i chce nagle sie zmutować na ts3? a akurat np. clutcha mam lub cos takiego?

 

to kup sobie klawiaturę z klawiszami multimedialnymi i sobie zbinduj wyciszanie na csie na jakiś klawisz, ja tak mam przynajmniej. Alt-tabowanie chwilę zajmuje, ale nie jest to nic strasznego, zbindować możesz też kombinacje klawiszowe  np. alt+z. Był też jakiś program do przechodzenia płynnego między oknami, ale nie pamiętam jego nazwy.

436951440626370320491.png

Opublikowano

 

 

Shift + Tab i przegladasz neta, u mnie dziala.

A na przykład gry gram, i chce nagle sie zmutować na ts3? a akurat np. clutcha mam lub cos takiego?

 

to kup sobie klawiaturę z klawiszami multimedialnymi i sobie zbinduj wyciszanie na csie na jakiś klawisz, ja tak mam przynajmniej. Alt-tabowanie chwilę zajmuje, ale nie jest to nic strasznego, zbindować możesz też kombinacje klawiszowe  np. alt+z. Był też jakiś program do przechodzenia płynnego między oknami, ale nie pamiętam jego nazwy.

 

Rozumiem że nikt mi nie pomoże, temat do zamkniecia.

Poszukuje grafika napisz do mnie na PW!

Opublikowano

Shift + Tab w CS czy cos i wtedy robisz cos na drugim monitorze, gra nie powinna sie zminimalizowac.

Po za tym, jak sie mutujesz na ts to wiadomka jest ze bindujesz sobie mute mikrofonu czy sluchawek/glosnikow na NUMPAD_1 czy NUMPAD_2.

A jak Ci to nie pasuje, to sorka - ale inaczej tego nie rozwiazesz i musisz sie z tym pogodzic ;-)

==== OBECNA SPECYFIKACJA PC JEŚLI KOGOŚ TO OBCHODZI: ====
 
CPU: AMD FX-6300 X6     GPU: Nvidia GeForce MSI GTX 750Ti 2GB GDDR5                PSU: SilentumPC Vero L1 500W 80Bronze PLUS     MOBO: ASUS M5A97-PRO R 2.0 [AM3+]     RAM: GoodRam 2X4GB 1333MHz CL9      HDD: 1TB SEAGATE 7200RPM/s  
PC CASE: SilentiumPC Regnum RG1w       CPU COOLER: SilentiumPC Fera III v.2 
 
==== SPRZĘT POZA PC JEŚLI KOGOŚ TO OBCHODZI: ====
 
MONITOR: LG FLATRON W2241S 60Hz (@71Hz) MONITOR #2: LG 24M45 60Hz KEYBOARD: Natec Genesis RX22     MOUSE: A4TECH Bloody Sniper ZL5     MOUSEPAD: A4Tech Bloody B-070   

Potrzebujesz gotowki w GTA Online?http://araboooo.weebly.com

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...