Skocz do zawartości

Jaka linia ma największy wpływ na wygranie gry?

#Ethes

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie. Wracam do gry po długiej przerwie. Mam do rozegrania 10 rankedów. Chciałbym wygrać jak najwięcej. Na jakiej linii najlepiej zagrać? Jakimi postaciami?  Dodam, że będę grać solo bo nie mam jeszcze teamu :D 

Wg mnie:

d5+ jungle.

p5+ mid (jeszcze nie warto grać dżungli, bo typki potrafią się wywalić z 2:0 na gościa 0:2)

niżej: wszystko czym umiesz i zesnowballujesz, najbardziej adc lub zabójcami/tykającymi bombami np. Darius.

Zdecydowanie Top jeżeli grasz na niższym mmr, Fiora będzie idealna a jeszcze lepszy Darius jeżeli idziesz od silvera do platyny.

+ Jeżeli pomogłem                                    :-]

Jeżeli chcesz się skontaktować zapraszam ts3 : 178.33.168.235:10113

Nie nie można, dopóki nie jesteś w wyższej dywizji gdzie ludzie są na tyle wyrozumiali że są w stanie odpiścić ci linię gdzie rzeczywiście potrafisz grać. Jedyne wyjście to weź sobie Branda na supporta i miej największy dmg na koniec gry :D

brand ja mialem veigarem 36k dmg xDD

Można i tak, ale Brandem wyciśniesz więcej, i głównie tu chodzi o to popie*dolone ulti które daje ci raka i zabija wszystko dookoła xD

Jungle>mid>support/top>adc

Najlepiej grać jungle, bo masz wplyw na kazda linie.

Proszę cię, twoja odpowiedź jest tak schematyczna że aż muszę się wypowiedzieć... Ktoś kiedyś powiedział graj jungle, będziesz miał wpływ na wszystko... Gówno prawda, to jak duży masz wpływ na grę zależy tylko od ciebie, ja grając na topie często wygrywam komuś bota, a na mida schodzę jeszcze częściej. Poza tym jak się postarasz to możesz kontrolować górny obszar jungli z dobrym pinkiem i delikatnym użyciem mózgu. To samo tyczy się supporta, to że w goldzie i silverze ludzie siedzą na bocie 24/7 nie znaczy że wyżej ludzie nie roamują mida. A adc wnioskuję że ktoś ci powiedział że ADC w s7 jest całkowicie bezużyteczny? Ha Ha Ha... Ten łańcuch, jeżeli miałby istnieć wyglądałby tak mid/top/jungle/adc>support i tylko dlatego że carrowanie supportem wygląda inaczej. Linia midera i top lane jest podobna, jedynie late się różni bo ten grać inaczej musi i ten inaczej. A co do ADC, polecam pooglądać niektóre gierki miss fortunek albo Varusów, osatnio nawet dla zabawy zagrałem Ezikiem pierwszy raz od długiego czasu i powiem ci - Nie. Adc nie zamyka tego łańcucha :)

Wg mnie:

d5+ jungle.

p5+ mid (jeszcze nie warto grać dżungli, bo typki potrafią się wywalić z 2:0 na gościa 0:2)

niżej: wszystko czym umiesz i zesnowballujesz, najbardziej adc lub zabójcami/tykającymi bombami np. Darius.

POPIERAM W UJ 

Byłem w d4, ale mmr miałem kiepskie i na placemantach z platynami mimo iż najwięcej gankowałem topa/mida żeby moja drużyna miała przewage ignorując przy tym bota, bo teraz większość adc to gówno to i tak mimo stompu ode mnie to i tak ludzie przepierdalali mi gre.

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Wg mnie:

d5+ jungle.

Na ten moment, ale imo to też bardzo mocno zależy od obecnej mety.

giphy.gif

Dobry Adc Easy Do d5 solo ;d za kazdym razem linie wygrywasz  ;d dajesz rady suppkowi i robicie 2 na 4 na luzie  ;d 

Grając duo - owszem, grając solo - ludzie bardzo często nie chcą słuchać rad, bywa, że odbierają je jako flame, nie ważne jak bardzo delikatnie chcesz coś wytłumaczyć.

giphy.gif

• 3 tygodnie później...

Jungla ma duzy wpływ na gre ale nie największy !...

Największy wpływ na gre ma support ponieważ to wlasnie dzieki niemu adc ma duzo killi i tyra... Jak supp dobrze gra to nawet nie ma udanego ganka ze strony przeciwnej i przeciwny mid ma ciężko :)

99012274901049633439_thumb.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Jaka linia ma największy wpływ na wygranie gry?   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...