Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaka linia ma największy wpływ na wygranie gry?


#Ethes

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie. Wracam do gry po długiej przerwie. Mam do rozegrania 10 rankedów. Chciałbym wygrać jak najwięcej. Na jakiej linii najlepiej zagrać? Jakimi postaciami?  Dodam, że będę grać solo bo nie mam jeszcze teamu :D 

Opublikowano

Wg mnie:

d5+ jungle.

p5+ mid (jeszcze nie warto grać dżungli, bo typki potrafią się wywalić z 2:0 na gościa 0:2)

niżej: wszystko czym umiesz i zesnowballujesz, najbardziej adc lub zabójcami/tykającymi bombami np. Darius.

Opublikowano

Jungla, bo teoretycznie masz wpływ na wszystkie linie oraz możesz zdeklasować przeciwnego junglera. Oprócz tego polecam grać na topie/midzie postaciami łatwo snowballującymi.

Opublikowano

A czy dobrym pomysłem jest teraz grać Fiorą na topie? Dodam, że w ostatnim sezonie byłem w goldzie :D 

Opublikowano

A czy dobrym pomysłem jest teraz grać Fiorą na topie? Dodam, że w ostatnim sezonie byłem w goldzie :D

Jeśli czujesz się pewnie tym championem to jasne.

Opublikowano

Graj na TOP, tylko musisz dobrze farmić i nafeedować się na przeciwniku co jakiś czas roamuj mida, teleportem bota i pushuj dobrze chyba

1391075603-U401469.png

|User||Blue Member||KidMod Pokémon GO||Moderator Pokémon GO||ExModerator|

Opublikowano

Zdecydowanie Top jeżeli grasz na niższym mmr, Fiora będzie idealna a jeszcze lepszy Darius jeżeli idziesz od silvera do platyny.

+ Jeżeli pomogłem                                    :-]

Jeżeli chcesz się skontaktować zapraszam ts3 : 178.33.168.235:10113

Opublikowano

Dzięki za wszystkie odpowiedzi :D Jeszcze jedno... Czy można jakoś uniknąć wymuszonej gry na supporcie? 

Opublikowano

Nie nie można, dopóki nie jesteś w wyższej dywizji gdzie ludzie są na tyle wyrozumiali że są w stanie odpiścić ci linię gdzie rzeczywiście potrafisz grać. Jedyne wyjście to weź sobie Branda na supporta i miej największy dmg na koniec gry :D

+ Jeżeli pomogłem                                    :-]

Jeżeli chcesz się skontaktować zapraszam ts3 : 178.33.168.235:10113

Opublikowano

brand ja mialem veigarem 36k dmg xDD

 

Można i tak, ale Brandem wyciśniesz więcej, i głównie tu chodzi o to popie*dolone ulti które daje ci raka i zabija wszystko dookoła xD

+ Jeżeli pomogłem                                    :-]

Jeżeli chcesz się skontaktować zapraszam ts3 : 178.33.168.235:10113

Opublikowano

Moim zdaniem jungle. Następnie MID. Zgodzę się TOP robi dużo ale jeśli posiada się na topie tanka coś w stylu maokai'a itp :).

Opublikowano

Jungle>mid>support/top>adc

Najlepiej grać jungle, bo masz wplyw na kazda linie.

 

Proszę cię, twoja odpowiedź jest tak schematyczna że aż muszę się wypowiedzieć... Ktoś kiedyś powiedział graj jungle, będziesz miał wpływ na wszystko... Gówno prawda, to jak duży masz wpływ na grę zależy tylko od ciebie, ja grając na topie często wygrywam komuś bota, a na mida schodzę jeszcze częściej. Poza tym jak się postarasz to możesz kontrolować górny obszar jungli z dobrym pinkiem i delikatnym użyciem mózgu. To samo tyczy się supporta, to że w goldzie i silverze ludzie siedzą na bocie 24/7 nie znaczy że wyżej ludzie nie roamują mida. A adc wnioskuję że ktoś ci powiedział że ADC w s7 jest całkowicie bezużyteczny? Ha Ha Ha... Ten łańcuch, jeżeli miałby istnieć wyglądałby tak mid/top/jungle/adc>support i tylko dlatego że carrowanie supportem wygląda inaczej. Linia midera i top lane jest podobna, jedynie late się różni bo ten grać inaczej musi i ten inaczej. A co do ADC, polecam pooglądać niektóre gierki miss fortunek albo Varusów, osatnio nawet dla zabawy zagrałem Ezikiem pierwszy raz od długiego czasu i powiem ci - Nie. Adc nie zamyka tego łańcucha :)

+ Jeżeli pomogłem                                    :-]

Jeżeli chcesz się skontaktować zapraszam ts3 : 178.33.168.235:10113

Opublikowano

Największy wpływ na grę ma linia, na której czujesz się najlepiej i na której potrafisz grać, nawet z supporta da się robić świetną robotę broniąc carry, graj tam gdzie czujesz się najlepiej, tyle w temacie

Opublikowano

Wg mnie:

d5+ jungle.

p5+ mid (jeszcze nie warto grać dżungli, bo typki potrafią się wywalić z 2:0 na gościa 0:2)

niżej: wszystko czym umiesz i zesnowballujesz, najbardziej adc lub zabójcami/tykającymi bombami np. Darius.

POPIERAM W UJ 

 

Byłem w d4, ale mmr miałem kiepskie i na placemantach z platynami mimo iż najwięcej gankowałem topa/mida żeby moja drużyna miała przewage ignorując przy tym bota, bo teraz większość adc to gówno to i tak mimo stompu ode mnie to i tak ludzie przepierdalali mi gre.

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

Wg mnie:

d5+ jungle.

p5+ mid (jeszcze nie warto grać dżungli, bo typki potrafią się wywalić z 2:0 na gościa 0:2)

niżej: wszystko czym umiesz i zesnowballujesz, najbardziej adc lub zabójcami/tykającymi bombami np. Darius.

Na ten moment, ale imo to też bardzo mocno zależy od obecnej mety.

giphy.gif

Opublikowano

Dobry Adc Easy Do d5 solo ;d za kazdym razem linie wygrywasz  ;d dajesz rady suppkowi i robicie 2 na 4 na luzie  ;d 

Grając duo - owszem, grając solo - ludzie bardzo często nie chcą słuchać rad, bywa, że odbierają je jako flame, nie ważne jak bardzo delikatnie chcesz coś wytłumaczyć.

giphy.gif

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Jungla ma duzy wpływ na gre ale nie największy !...

 

Największy wpływ na gre ma support ponieważ to wlasnie dzieki niemu adc ma duzo killi i tyra... Jak supp dobrze gra to nawet nie ma udanego ganka ze strony przeciwnej i przeciwny mid ma ciężko :)

 

99012274901049633439_thumb.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...