Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Monitor do CSa + zwiększanie częstotliwości


TinaMK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, czy dobry byłby do gier, głównie CS:GO ten o to monitor?

 

https://www.x-kom.pl/p/325686-monitor-led-24-269-acer-predator-xb241hbmipr-czarny.html

 

nie wiedzialem wczesniej o nim, lecz teraz z okazji chyba IEMA jest na przecenie , co myślicie?

podobno ma też opcje podkręcenia do 180hz

 

czy moze skupiac sie na czyms takim?:

 

https://www.x-kom.pl/p/334799-monitor-led-24-269-benq-zowie-xl2540-czarny.html

 

róznica co widze to kontrast, benq ma 1200000 a acer 1000000

 

nie wiem czy ma to znaczenie ? 

Opublikowano

Co ty chcesz podkręcać na monitorze ?  

Masz gniota a nie grafikę (  AMD Radeon HD 7700 1gb ) na którą ciągle narzekasz że masz problemy z FPS nawet w niskich rozdzielczościach.
Na żadnym z monitorów nie osiągniesz tego co będzie monitor umożliwiał. 
 

Już któryś z kolei piszesz  post o monitorach i ciągle ci się to powtarza ze kupno monitora nie zmieni jakości gry, będzie taka sama jaka była przed kupnem  monitora. 
Kupno lepszego monitora w niczym nie zmieni jakości gry ani nie zrobi z ciebie progamera na słabym sprzęcie i wyjebanym monitorze.  

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

Co ty chcesz podkręcać na monitorze ?  

 

Masz gniota a nie grafikę (  AMD Radeon HD 7700 1gb ) na którą ciągle narzekasz że masz problemy z FPS nawet w niskich rozdzielczościach.

Na żadnym z monitorów nie osiągniesz tego co będzie monitor umożliwiał. 

 

Już któryś z kolei piszesz  post o monitorach i ciągle ci się to powtarza ze kupno monitora nie zmieni jakości gry, będzie taka sama jaka była przed kupnem  monitora. 

Kupno lepszego monitora w niczym nie zmieni jakości gry ani nie zrobi z ciebie progamera na słabym sprzęcie i wyjebanym monitorze.  

 

pytanko, kim jestes, i dlaczego piszesz jaka mam grafike? bo ta grafika co tu podales to chyba z twojego kompa sie wziela a problemy z fps to juz twój problem

Opublikowano

Jakoś nie zauważasz swoich postów, a kim jesteś to siebie możesz spytać na forum bo to ciągłe twoje kupowanie monitorów staje się nudne. 

 

http://www.mpcforum.pl/topic/1600079-ma%C5%82o-fps%C3%B3w-na-mniejszych-rozdzia%C5%82kach/#entry13479981

 

http://www.mpcforum.pl/topic/1599856-monitor-a-pro-playing/#entry13478599

 

Skoro tak prostej rzeczy nie pojmujesz że do używania lepszych monitorów trzeba mieć lepszą kartę graficzną z MINIMUM stałymi FPS  takimi jak częstotliwość odświeżania w danej rozdzielczości w czasie gry ( 144 Hz to minimum powinno  być 144 FPS  ) by wykorzystać możliwości monitora do wyświetlania obrazu. Jeśli choć jeden element nie jest zgodny obraz jest identyczny jak na normalnym monitorze.

Jak byś zapomniał  to masz Samsunga S24D300H.

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

Jakoś nie zauważasz swoich postów, a kim jesteś to siebie możesz spytać na forum bo to ciągłe twoje kupowanie monitorów staje się nudne. 

 

http://www.mpcforum.pl/topic/1600079-ma%C5%82o-fps%C3%B3w-na-mniejszych-rozdzia%C5%82kach/#entry13479981

 

http://www.mpcforum.pl/topic/1599856-monitor-a-pro-playing/#entry13478599

 

Skoro tak prostej rzeczy nie pojmujesz że do używania lepszych monitorów trzeba mieć lepszą kartę graficzną z MINIMUM stałymi FPS  takimi jak częstotliwość odświeżania w danej rozdzielczości w czasie gry ( 144 Hz to minimum powinno  być 144 FPS  ) by wykorzystać możliwości monitora do wyświetlania obrazu. Jeśli choć jeden element nie jest zgodny obraz jest identyczny jak na normalnym monitorze.

 

Jak byś zapomniał  to masz Samsunga S24D300H.

 

rozumiem, ze stałych FPS to ty nie masz, ale np ja mam na deathmatchach, na nuke, najniżej 150, więc ty masz problem nie ja, a pytanie moge zaddać, natomiast prosiłbym że jeśli tak mało kompetentna osoba jak ty ma się wypowiadać ktora nic nie wie (twój post ze 144hz nic nie zmienia bo ludzkie oko tyle nie widzi) także wolałbym odpowiedź kogoś kto się zna, bo ty pewnie nawet w cs nie grales wiec nie mamy o czym rozmawiac :)

 

ps: mam hajs to moge kupowac, nic Ci do tego :) moze chce miec 20 monitorow ?

Opublikowano

Oba monitory sa dobre do cs. Autorze tylko jestes napewno pewien ze potrzebujesz az tak dobrego monitora? Te niby podkrecanie to jest pic na wode, bo roznicy i tak nie zauwazysz miedzy 144/180. Pamietaj tez ze musisz miec stale fps. Ale jeali zdecydujesz sie kupic tego asusa albo benq bedziesz mimo wszystko zadowolony, ale mysle ze lepiej mimo wszystko kupic normalny monitor 144hz 1ms do normalnego grania, no chyba ze jestes az tak napalonym graczem ze bez topowego sprzetu nic nie zdzialasz :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...