Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Multiclient By MistrzMaster updated By נσкєя™


נσкєя™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po wielu proś do moderatora o usunięcie( czego nie wykonali bo mają to ...) postanowiłem was poinformować jak aktualizować mulitclienta.

 



1. Pobierz Resource Hacker

2. Otwórz Resource Hacker

3. Zmień wersję:
KaVXg.png

4. Zapisz

5. Koniec

 

 

 

 


 
UPDATE na dzień 13.06.2017
 

Instrukcja wgrywania:

1.Usuń stary plik MultiNos.exe.

2.Pobierz nowy plik.

3.Wgraj plik do folderu z nostale.

4.Włącz plik MultiNos.exe

 

Jak używać z NosBota:

1.Włączyć MultiNos.exe z folderu z Nostale.

2.Zalogować się.

3.Wybrać pozycję do bocenia.

4.Włączyć z folderu Nosbota Manager.exe jako administrator.

5.Wybrać proces Nostale w polu "Select process:" i kliknąć Start.

 

Download:
https://mega.nz/#!swxlERyQ!qd7meRU31qfI9xYwKYUj40RGnChxqHtb9_kCC8kUzQE
Skan:
https://www.virustotal.com/pl/file/e4905e540478fcd537d32b6b6d872deae32ab189cd249b88744991344490cec0/analysis/

 

Mój stary nick: damian5602
Nick League Of Legends: Sonaes

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dlaczego po próbie zalogowania się wyskakuje mi komunikat, że jest to nieprawidłowe hasło albo login. Gram na UK i wszystko mi działało, aż do teraz.

 

 

Nagle zaczął działać... Ban za kilkukrotne próby logowania chyba był, ale z jakiej przyczyny to nei weim.

Opublikowano

Siema, dzieki serdeczne za bota wszystko ladnie dziala.

Mozna polaczyc 2 boty ten tutaj od jokera na multiclienta i od mistrzmastera (Walross) na autospacje itd.

Polecam

Opublikowano

Siema, dzieki serdeczne za bota wszystko ladnie dziala.

Mozna polaczyc 2 boty ten tutaj od jokera na multiclienta i od mistrzmastera (Walross) na autospacje itd.

Polecam

 

To w moim temacie to nie jest bot, to jest tylko multiclient.

Mój stary nick: damian5602
Nick League Of Legends: Sonaes

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dlaczego nadal po pobraniu aktualizacji z dnia 02.04 nadal nie mogę się zalogować i wyskakuje mi błąd iż twój multiclient nie jest aktualny?

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Mam taki problemik może będzie mi w stanie ktoś pomóc . Otóż od ostatniej aktualki gry gdy właczam multiclienta gra staje w miejscu i nic nie mogę zrobić i tak na każdym włączonym nostejlu , dzieję się tak gdy włączę ich 10 , Przed tym nie miałem problemu by włączyć ich nawet 20 lecz ostatnio gdy włączam dziesiątego Gra zatrzymuje się i stoi w miejscu i jedyne co mogę zrobić to ją wyłączyć , Proszę o pomoc . 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

@VellG
 

17 godzin temu, VellG napisał:

נσкєя™ Mordo dasz dokladniejsze kroki co nalezy robić, żeby działało to z NosBota

Jeśli chodzi o PL'a to wrzucasz do folderu z grą. Odpalasz przez tego clienta i grasz.

Sprawy się komplikują jak chcesz grać na privie dlatego odsyłam cię do mojego tutoriala jak przerobić client

 

Opublikowano
20 godzin temu, VellG napisał:

נσкєя™ Mordo dasz dokladniejsze kroki co nalezy robić, żeby działało to z NosBota

Czego brakuje w krokach ?

Przecież wszystko jest :D

Mój stary nick: damian5602
Nick League Of Legends: Sonaes

Opublikowano
1 godzinę temu, Błażej napisał:

możesz powiedzieć jak pobrać tego multiclienta bo nie widzę żadnych linków :v

"Odkryj ukrytą treść"

Mój stary nick: damian5602
Nick League Of Legends: Sonaes

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...