Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Updaty Tibii a boty, jak to będzie?


-Askry-

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Jak wiadome Hexera, Aurera Global i inne OTSy które działają na najnowszych wersjach także updatują otsy razem z postępem Cipsoftu. Nasuwa się zatem pytanie, z jakich botów będzie można korzystać np za pół roku, rok jak tibia real posunie się dalej o krok a najlepsze otsy razem z nią. Czy Xeno będzie wtedy zakazany na otsach?? I tylko będziemy płacić za Windbota :D ?

Czy otsy mogą to jakoś obejść i dalej będzie można używać Xeno?

 

Za fajne odpowiedzi będą +++ :)

Opublikowano

Według mnie jest spora szansa, że zatrzymają się na 10, ew. będą robić własnego clienta w którym będą dodawać nowości z przyszłej Tibi11, a xeno nadal będzie się injectowal. Wydaje mi się, że na razie nie da się tego stwierdzić.

 

 

@Marchwj

Co raz więcej razy spotykałem się z osobami, które ,,wyzywają'' botterów na otsie, więc jakieś ewenementy są expiace ręcznie na otsach haha :D

.

Opublikowano

Przecież BattlEye nie wprowadzą na otsach.

Czy Xeno będzie wtedy zakazany na otsach?? I tylko będziemy płacić za Windbota :D ?

Imo za pół roku serwery prywatne będą stały na ostatniej wersji Tibii, na której działał np. XenoBot, chyba najpopularniejszy bot na otsach, jego nie działanie = strata wielu graczy, bo przecież kto expi ręcznie na otsach :v

 

Opublikowano

@Marchwj

Co raz więcej razy spotykałem się z osobami, które ,,wyzywają'' botterów na otsie, więc jakieś ewenementy są expiace ręcznie na otsach haha :D

W sumie coś w tym jest, ale pewnie wbijają ten 150, mają niższy rate i im się odechciewa grać ręcznie :D

a na hexerze co jest 90% botow nie widujecie na castach ludzi expiacych recznie? jest ich masa.

Czasem widać jakąś ekipę na teamhuncie ;d

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...