Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

DragonMu | Start Nowej Edycji 26.05.2018 godz. 18.00! | Sezon 6ep3 | exp: 600x, drop:30%


Dragonmu24

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 230
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer Tylko dla Kolegów Admina :D^^^^ za 2 dni Każdy bedzie mial FO 

 

 

no chyba ze po tym wpisie dopiero po tyg .... nic sie znie zmieniło :) dużo znajomych ale nie polecam 

Opublikowano

Serwer Tylko dla Kolegów Admina :D^^^^ za 2 dni Każdy bedzie mial FO 

 

 

no chyba ze po tym wpisie dopiero po tyg .... nic sie znie zmieniło :) dużo znajomych ale nie polecam 

O co Ci chodzi, dowody jakieś ?

Opublikowano

Serwer Tylko dla Kolegów Admina :D^^^^ za 2 dni Każdy bedzie mial FO 

 

 

no chyba ze po tym wpisie dopiero po tyg .... nic sie znie zmieniło :) dużo znajomych ale nie polecam 

^^ za 2 dni napewno nie bo WS rusza po CS . jak jestes taki bogaty zrobisz donate to se wezmiesz item z WS ja np. nie jestem i nie wezme a gra sie fajnie zapraszam 

Opublikowano

Niedługo będzie możliwość 2acc, wypuścimy nowego patcha. Spoty są głównie na stadionie, ale są też na każdej mapie (np Lorencia 110,40 i 11,125, Devias 2 i 3 zaraz przy wejsciach).

Opublikowano

Niedługo będzie możliwość 2acc, wypuścimy nowego patcha. Spoty są głównie na stadionie, ale są też na każdej mapie (np Lorencia 110,40 i 11,125, Devias 2 i 3 zaraz przy wejsciach).

Czy planujecie wprowadzic webshop?

Opublikowano

 

Niedługo będzie możliwość 2acc, wypuścimy nowego patcha. Spoty są głównie na stadionie, ale są też na każdej mapie (np Lorencia 110,40 i 11,125, Devias 2 i 3 zaraz przy wejsciach).

Czy planujecie wprowadzic webshop?

 

Bedzie WS dostepny po pierwszym CS za tydzien, PC mozna zdobywac na rozne sposoby, m.in. za donate, voty, post na fb, referal, rr, gr, wymiane goblinow.

 

Obecnie online niemal 130!

screen.jpg

Opublikowano

Serwer cały czas online, na minutę zrobiliśmy restart żeby wprowadzić kilka poprawek, m.i.n. poprawiony party exp, możliwość party różnych gensów, poprawione ceny jeweli, większa ilosc bokow z goldow, możliwość multi acc (do ściągniecia plik na stronie), podniesiony masterexp

Opublikowano

ogarnijcie balans RFa, bo z 15 resami mniej bije 4x mocniej, jeszcze na żadnym serwie nie widziałem aż tak silnego RFa

 

co do reszty jest w miarę ok ;)

Opublikowano

Tragedia gdzie są admini o 3 w nocy to sie działo.

 

MaThreeX dzieki za info, uzytkownicy ci dostaja bana na 24h, nastepnym razem zostana zbanowani na stałe. Niektórym ludziom, nawety takim jak ja pracującym po 18 h dziennie zdarza się spać o 3 w nocy. Proszę następnym razem wysyłać takie info w privie na fb albo przez ticket na stronie Dragonmu.pl

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...