Skocz do zawartości

Co Ci się podoba w Teamspeak'u?

TiREX69

Rekomendowane odpowiedzi

TS jest bardzo nie dopracowaną aplikacją. Ale najważniejsze jest to że można rozmawiać ;).

niedopracowaną*

Technologia idzie do przodu, pojawia się dużo nowych rzeczy i możliwości dlatego TeamSpeak3 ciągle jest aktualizowany, wprowadzają dodatki i nowości, jak wprowadzasz coś nowego to logiczne, że potrzebuje poprawek czy dopracowania. 

Na upartego we wszystkim znajdziesz błędy czy luki. Ciężko znaleźć coś co jest dopracowane na 100% i nie wymaga popraw. Zwłaszcza, że społeczność chce ciągle czegoś nowego, jakiś dodatków - bajerów bo tak to większość się idzie na inne komunikaty gdzie te dodatki dostają. A na samym TeamSpeak-u pozostają albo starzy użytkownicy z przyzwyczajenia albo osoby, którym niekoniecznie zależy na gwiazdkach z nieba.

Co do samego komunikatora - korzystam z niego już około 4-5 lat i nie żałuję. Nigdy mnie nie zawiódł jako sam komunikator. Można narzekać na hosting czy inne duperele ale sam komunikator jak najbardziej jest jednym z najlepszych. Na tą chwilę nie zamieniłabym go na żadne inny. :)

Szczerze? To nic mi się teraz nie podoba to co oni zrobili z tym teamspeak, to jest porażką. Wolałem ich wcześniejsze aktualizacje lepiej wyglądały kanały itd, a teraz? Totalna porażka.

Nie wiem. Ja tam wygląd mam początkowy, przyzwyczaiłam się do niego i w życiu go nie zmienię. :D Wystarczy nie iść za dosłownie wszystkim co wprowadzają i nie działać pochopnie dodając niektóre bzdety. 

TS jest bardzo nie dopracowaną aplikacją. Ale najważniejsze jest to że można rozmawiać ;).

niedopracowaną*

Technologia idzie do przodu, pojawia się dużo nowych rzeczy i możliwości dlatego TeamSpeak3 ciągle jest aktualizowany, wprowadzają dodatki i nowości, jak wprowadzasz coś nowego to logiczne, że potrzebuje poprawek czy dopracowania. 

Na upartego we wszystkim znajdziesz błędy czy luki. Ciężko znaleźć coś co jest dopracowane na 100% i nie wymaga popraw. Zwłaszcza, że społeczność chce ciągle czegoś nowego, jakiś dodatków - bajerów bo tak to większość się idzie na inne komunikaty gdzie te dodatki dostają. A na samym TeamSpeak-u pozostają albo starzy użytkownicy z przyzwyczajenia albo osoby, którym niekoniecznie zależy na gwiazdkach z nieba.

Co do samego komunikatora - korzystam z niego już około 4-5 lat i nie żałuję. Nigdy mnie nie zawiódł jako sam komunikator. Można narzekać na hosting czy inne duperele ale sam komunikator jak najbardziej jest jednym z najlepszych. Na tą chwilę nie zamieniłabym go na żadne inny. :)

Z całym szacunkiem do ciebie @Maja..  jednak kolega wyżej ma racje...Aplikacja teamspeak była robiona na zasadzie, żeby chwyciła ludzi (ikonki,avatary,opisy etc) jednak zapomnieli o bezpieczeństwie. Pewne forum wybiło się na samych crack licencjach i exploitach do teamspeaka. Zabawne to, a zarazem dowodzi jak dziurawa była i nadal jest aplikacja teamspeak. Co do tłumaczenia, że ciągle coś dodają to średnio prawda, jak na razie od paru wersji łatają aplikacje.

P.S

Zobaczymy co wyjdzie z tego ich clouda i likwidacji serwerów na crack licencjach.

xxx

@Maja.. Widzisz tytuł tematu? ,,Co ci się podoba w teamspeaku'' Jest to temat w którym wyrażasz swoją opinie a nie komentujesz kto co napisał nie sądzisz ? ;).

To jest temat do dyskusji i wyrażania swoich opinii. Dałam odpowiedź do czyjegoś komentarza ale czy to coś złego? Czy ja go obraziłam, powiedziałam, że nie ma racji? W każdej opinii jest ziarno prawdy. Po to jest to forum i są te tematy żeby w nich dyskutować, prawda? :)

niedopracowaną*

Z całym szacunkiem do ciebie @Maja..  jednak kolega wyżej ma racje...Aplikacja teamspeak była robiona na zasadzie, żeby chwyciła ludzi (ikonki,avatary,opisy etc) jednak zapomnieli o bezpieczeństwie. Pewne forum wybiło się na samych crack licencjach i exploitach do teamspeaka. Zabawne to, a zarazem dowodzi jak dziurawa była i nadal jest aplikacja teamspeak. Co do tłumaczenia, że ciągle coś dodają to średnio prawda, jak na razie od paru wersji łatają aplikacje.

P.S

Zobaczymy co wyjdzie z tego ich clouda i likwidacji serwerów na crack licencjach.

Nie napisałam, że nie ma dziur i błędów, a raczej to też zaznaczyłam, że je posiada. To, że ktoś się wybił na nich to praktycznie we wszystkim tak jest - jedno żeruje na drugim i tak koło się kręci. :D

Dalej nie zmieniam zdania, że pomimo błędów komunikator TeamSpeak3 jest jednym z najlepszych. Co do opisów/avatarów nie wiem jak Was ale mi się to podoba. :v

@Edit

Jakby usunęli serwery na crack licencjach byłoby cacy. :D

Znikną cracki = Zniknie TeamSpeak3

Gdyby nie było crackow to TeamSpeak3 nie byłby tak popularny zwłaszcza przy obecnych cenach licencji i tym ze większość serwerów działa Non-Profit do tego dochodzą jeszcze koszty VPS/Dedyka.

Co do samego tematu to w teamspeak3 leży bezpieczeństwo nie wiem na luj inne aktualizacje skoro bezpieczeństwo jest podstawą i to na niej należy budować projekt a nie na jakichś duperelach.

Szczerze? To nic mi się teraz nie podoba to co oni zrobili z tym teamspeak, to jest porażką. Wolałem ich wcześniejsze aktualizacje lepiej wyglądały kanały itd, a teraz? Totalna porażka.

Nie wiem. Ja tam wygląd mam początkowy, przyzwyczaiłam się do niego i w życiu go nie zmienię. :D Wystarczy nie iść za dosłownie wszystkim co wprowadzają i nie działać pochopnie dodając niektóre bzdety. 

Jeżeli zapytam to jaką masz wersję ts (pytam z ciekawości). W sumie tez prawda aby nie iść dosłownie wszystkim co wprowadzają ciągle jakieś syfy.

Jeżeli zapytam to jaką masz wersję ts (pytam z ciekawości). W sumie tez prawda aby nie iść dosłownie wszystkim co wprowadzają ciągle jakieś syfy.

Version:3.1.0.1 on Windows

Mam wyłączone wszystkie możliwe dodatki i mam ten najprostszy - początkowy wygląd, nie mam tych nowych ikonek i nowych dodatków, żadnych weryfikacyjnych ikon i tych pierdół. 

Kanały? Chodzi Ci o styl tak? Cały czas jest dostępny... 

Totalna porażka gdyby nie wypuszczali aktualizacji, nie dodawali tego co dodają to społeczność by płakała i hejtowała to, że nic nie robią, nic nie dodają, nic nie rozwijają... Nigdy nikomu nie dogodzą, masz tyle sposobów spersonalizowania aplikacji że nie musisz nawet odczuwać ich aktualizacji... 

MyTeamSpeak.com - według mnie najlepsze co mogli dodać. :) 

@Maja.. Wiesz tutaj ma każdy swój gust, lecz tutaj się z tobą zgodzę. Bardziej już narzekajmy na aplikację teamspeak (telefon). Dla mnie to jest porażką, ich ciągle dodatki niszą tą aplikację. Praktycznie mam taki problem ,że gdy połączę się z jakimś ts to po 2min wywala i robi się error.

@Maja.. Wiesz tutaj ma każdy swój gust, lecz tutaj się z tobą zgodzę. Bardziej już narzekajmy na aplikację teamspeak (telefon). Dla mnie to jest porażką, ich ciągle dodatki niszą tą aplikację. Praktycznie mam taki problem ,że gdy połączę się z jakimś ts to po 2min wywala i robi się error.

Nie wiem. Nigdy nie korzystałam z aplikacji TeamSpeak3 na telefon bo mi nie była potrzebna. Jak jestem poza domem to nie mam czasu siedzieć na TS3. 

Jestem chyba jakimś specyficznym człowiekiem, ale mi w TeamSpeak'u podoba się system permisji. Lubię grzebać, zmieniać, sprawdzać czy przypadkiem jakaś permisja nie gryzie się z inną i później lubię to testować. :)

Serio, przy permisjach mógłbym siedzieć i siedzieć. :D

Jestem chyba jakimś specyficznym człowiekiem, ale mi w TeamSpeak'u podoba się system permisji. Lubię grzebać, zmieniać, sprawdzać czy przypadkiem jakaś permisja nie gryzie się z inną i później lubię to testować. :)

Serio, przy permisjach mógłbym siedzieć i siedzieć. :D

Tak się zasiedziałeś przy tych permisjach, że zapomniałeś iść spać  :D

Też podoba mi się system permisji (choć ma braki), ale nie korzystam zbyt często.

Trochę już się dowiedziałem jakie są wymagania odnośnie komunikatora. Może jeszcze ktoś ma jakieś zastrzeżenia co brakuje teamspeakowi?

Wejdź na moją listę serwerów i zobacz wszystkie serwery minecraft

• 4 tygodnie później...

Fajnie, że ktoś założył taki temat, zawsze jest możliwość dyskusji.
Na ten moment podoba mi się taka ogólna prostota teamspeak'a, wydaje mi się, że jest on całkiem łatwy do ogarnięcia od strony użytkownika. Jeśli chodzi o perspektywę administratora to troszkę zagmatwali te wszystkie opcje, szczególnie dla świeżaków, których przerasta robienie czegoś innego niż nadawanie rang.
W najnowszych aktualizacjach dosłownie kocham myteamspeak i cieszę się, że coś takiego wprowadzono.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Co Ci się podoba w Teamspeak'u?   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...