Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co uważacie o projekcie "Antaris" REWORK "LONGIU2"?


Benatii

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapraszam do dyskusji, chcę poznać wasze zdanie na ten temat i poruszyć to co może jeszcze nie wiemy o administratorach.


 


Opublikowano

longju2 fajny serwer, ale nie pogram z powodu braku czasu

antaris -  fajnie sie gralo, ale bug wyniszczyl serwer + lenistwo administracji

Opublikowano

longju2 fajny serwer, ale nie pogram z powodu braku czasu

antaris -  fajnie sie gralo, ale bug wyniszczyl serwer + lenistwo administracji

 

Pomimo przekrętów, kłamstw administracji dalej ich cenisz i dziękujesz im za dany projekt jakim był ANTARIS?

Opublikowano

longju2 - Jak dla mnie serwer średniego pokroju jednak starają się chłopaki

Antaris - Dno serwer który miał być "nową jakością metina" a okazało się, że nawet serwery Presergi dłużej stoją  

xxx

Opublikowano

longju2 - Jak dla mnie serwer średniego pokroju jednak starają się chłopaki

Antaris - Dno serwer który miał być "nową jakością metina" a okazało się, że nawet serwery Presergi dłużej stoją  

 

No macie rację, lecz czy gracze nawrócą się ku serwerowi i administracji?

Opublikowano

 

longju2 fajny serwer, ale nie pogram z powodu braku czasu

antaris -  fajnie sie gralo, ale bug wyniszczyl serwer + lenistwo administracji

 

Pomimo przekrętów, kłamstw administracji dalej ich cenisz i dziękujesz im za dany projekt jakim był ANTARIS?

 

jakie przekrety? nie znam zadnych oprócz bugów i tej naglosnionej i przesadzonej akcji z ravonerem

ale ta, fajnie sie gralo z ziomkami @Soanger najlepszy buffek

Opublikowano

 

 

longju2 fajny serwer, ale nie pogram z powodu braku czasu

antaris -  fajnie sie gralo, ale bug wyniszczyl serwer + lenistwo administracji

 

Pomimo przekrętów, kłamstw administracji dalej ich cenisz i dziękujesz im za dany projekt jakim był ANTARIS?

 

jakie przekrety? nie znam zadnych oprócz bugów i tej naglosnionej i przesadzonej akcji z ravonerem

ale ta, fajnie sie gralo z ziomkami @Soanger najlepszy buffek

 

 

Nie chcę się tutaj mieszać w dyskusję.Czekam na opinie na temat tych projektów.

Dziękuje ci bardzo za twoje zdanie.

Opublikowano

Antaris? Bardzo fajnie się grało do czasu, gdy aż tak nie przeszkadzały bugi, pozniej się zrobiło ich coraz więcej, lecz były to bugi, ktorym należało poświęcić chwilkę czasu, a mimo to administracja miała totalnie w dupie. Gdy napisałem zgłoszenie na support, gdzie było ich chyba 3 od takich spraw to mimo, ze codziennie przez 3 tygodnie sprawdzałem czy jest odpowiedz to i tak nie było. Administracja totalnie olała cały serwer. 

Opublikowano

Antaris? Bardzo fajnie się grało do czasu, gdy aż tak nie przeszkadzały bugi, pozniej się zrobiło ich coraz więcej, lecz były to bugi, ktorym należało poświęcić chwilkę czasu, a mimo to administracja miała totalnie w dupie. Gdy napisałem zgłoszenie na support, gdzie było ich chyba 3 od takich spraw to mimo, ze codziennie przez 3 tygodnie sprawdzałem czy jest odpowiedz to i tak nie było. Administracja totalnie olała cały serwer. 

 

Takie pytanie ode mnie.Chciałbyś im dać jeszcze 1 szansę?

Opublikowano

Bug.aris- innowacyjność i te nowości tak koncertowo jeszcze nikt nie spierdolił sprawy, dno i metr mułu.

Longju2- nwm nie śledze sprawy, dla mnie reworki i takie gówna jak wyżej nie mają prawa bytu, "bo kto umarł ten nie żyje"

 

edit: hahaha nazwa "Bug.aris" została ocenzurowana jprdl, widać jak krytykę za ten złom biorą.

Opublikowano

Antaris to projekt jak najbardziej na plus, dobrze się na nim bawiłem x;

 

Bawiłeś się na bugach?

Antaris- innowacyjność i te nowości tak koncertowo jeszcze nikt nie spierdolił sprawy, dno i metr mułu.

Longju2- nwm nie śledze sprawy, dla mnie reworki i takie gówna jak wyżej nie mają prawa bytu, "bo kto umarł ten nie żyje"

 

Plus dla Ciebie.

Opublikowano

Anatris, syf, faworyzacja i wszystkie przekręty jakie mogą być na publicznych serwerach.

Longju2 pewnie to samo będzie co na antarisie, nie wiem kto normalny wbije na ten serwer który szybciej padnie niż powstał.

IDcncno.png

Opublikowano

 

Antaris? Bardzo fajnie się grało do czasu, gdy aż tak nie przeszkadzały bugi, pozniej się zrobiło ich coraz więcej, lecz były to bugi, ktorym należało poświęcić chwilkę czasu, a mimo to administracja miała totalnie w dupie. Gdy napisałem zgłoszenie na support, gdzie było ich chyba 3 od takich spraw to mimo, ze codziennie przez 3 tygodnie sprawdzałem czy jest odpowiedz to i tak nie było. Administracja totalnie olała cały serwer. 

 

Takie pytanie ode mnie.Chciałbyś im dać jeszcze 1 szansę?

 

Szanse? Apsolutnie. Nie wiem czy wiesz przez jak długi czas były "pracę nad serwerem". Przez tyle czasu można było wszytko ogarnąć na 100% bez prawa bytu bugu, dodatkowo start przekładany był wiele razy. Nigdy nie wzięli winy na siebie, tylko zawsze tłumaczyli się "Zawiniła osoba trzecia, grafik niepodołał zadaniu" coś tego typu..

Opublikowano

Zahaczyłam o serwer Longju2 ale tylko z ciekawości bardzo dawno temu, nie chciałabym grać na reworku :v

Co do Antarisa - grało się fajnie ale do czasu, trochę monotonia a po osiągnięciu 85lv ciężki exp.. Zbyt leniwa jestem na takie serwery :v

+ technik i yang bug zyebał sprawę c: ogólnie zbrzydł mi metin przez pewnego człowieka więc grać póki co nie będę :v


222.gif

 

Opublikowano

Zahaczyłam o serwer Longju2 ale tylko z ciekawości bardzo dawno temu, nie chciałabym grać na reworku :v

Co do Antarisa - grało się fajnie ale do czasu, trochę monotonia a po osiągnięciu 85lv ciężki exp.. Zbyt leniwa jestem na takie serwery :v

+ technik i yang bug zyebał sprawę c: ogólnie zbrzydł mi metin przez pewnego człowieka więc grać póki co nie będę :v

 

 

 

 

Antaris? Bardzo fajnie się grało do czasu, gdy aż tak nie przeszkadzały bugi, pozniej się zrobiło ich coraz więcej, lecz były to bugi, ktorym należało poświęcić chwilkę czasu, a mimo to administracja miała totalnie w dupie. Gdy napisałem zgłoszenie na support, gdzie było ich chyba 3 od takich spraw to mimo, ze codziennie przez 3 tygodnie sprawdzałem czy jest odpowiedz to i tak nie było. Administracja totalnie olała cały serwer. 

 

Takie pytanie ode mnie.Chciałbyś im dać jeszcze 1 szansę?

 

Szanse? Apsolutnie. Nie wiem czy wiesz przez jak długi czas były "pracę nad serwerem". Przez tyle czasu można było wszytko ogarnąć na 100% bez prawa bytu bugu, dodatkowo start przekładany był wiele razy. Nigdy nie wzięli winy na siebie, tylko zawsze tłumaczyli się "Zawiniła osoba trzecia, grafik niepodołał zadaniu" coś tego typu..

 

 

Bardzo wam dziękuje za udzielenie swojego zdania.

Jestem ciekaw dalszych wypowiedzi.

Opublikowano

Antaris - nawet fajnie się grało ale co admini zamiast naprawiać bugi non stop to liczyli hajsy z ISa :) nawet jak wyjdzie s2 to i tak nie wejdę nawet jak by mieli technika z NASA szkoda hajsu jak i czasu tracić na takie coś :)

Longju2-po c**j ludzie na siłę chcą wybić serwer pod nazwami Klasyków widać po niektórych "riłorkach" np. Pandory.diamondy.i inne stare nazwy serwerów tylko psują dobre imię starych serwerów tego projektu też bym nie polecił chyba że Vitron wziął sobie do serca błędy z B.ugarisa:)

Opublikowano

To nie antaris.. To że robi go ktoś z poprzedniego teamu nie znaczy że będzie to antaris v2

Serwer dość fajny i jeżeli nie będzie bugów na oficjalnym starcie to może coś z tego być :)

Opublikowano

A ja tam na Antaris'a czekam dalej, może wyjdzie coś fajnego. A co do Longju2 to mógł by ktoś podać jakąś stronę albo prezentację tego servera ?

6a988de14ac30.jpg

Opublikowano

Bo takie szmaciarze potrafią sie wybic tylko na bajerze znanej nazwy.

Nie polecam wgl tych 2 serverow. 1 to byla wgl pomylka a 2 to jakis marny kotlet .

Opublikowano

Bo takie szmaciarze potrafią sie wybic tylko na bajerze znanej nazwy.

Nie polecam wgl tych 2 serverow. 1 to byla wgl pomylka a 2 to jakis marny kotlet .

Do czego to doszło, że ludzie nazywają kotletem serwer z innowacyjnymi systemami i lepiej dopracowany technicznie, niż global. Vitron zawsze robił dobre serwery (nie licząc antarisa), z mocno dopracowaną rozgrywką, ten też pewnie taki będzie, jedyny minus to to, że serwer nie będzie stał bardzo długo, bo #metintoinwestycja (ale rozgrywką pewnie będzie można się nacieszyć wystarczająco)

tenor.gif

 

Opublikowano

nie czytałem tematu ale... Jakim prawem przywłaszczają sobie nazwę legendarnego serwera longju2?

Normalnym, prawa autorskiego nie ma na tą nazwę lol

anNO14B_460sa.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...