Skocz do zawartości

Medivia Light

ascer

Rekomendowane odpowiedzi

Siema! Od jakiegoś już czasu bawię się trochę w programowanie ( AutoIt v3 ), grając na Medivi postanowiłem zrobić program, który manipuluje wielkością i gammą kolorów w grze. Z racji iż allegro blokuje sprzedawanie takich programów, szkoda żeby się zmarnowało i poszło w zapomnienie dlatego wrzucam program tutaj za darmo.

Scan z VirusTotal raz pokazuje, raz nie jednego trojana. Wydaje mi się że wykrywa tutaj func TcpConnection(), ulokowaną w bibliotece AutoIta, którą importuje podczas Kompilacji do exe. Jeżeli uważasz, że chcę okraść twoje pixele na Medivi, nie pobieraj!

Skan

[updated 2017-03-09 to version 1.2]

Download Torch 1.2. exe [1.1mb]

Tutaj jak działa program:

1-darkpng_awaqwpr.png

3-sizepng_awaqwhw.png

4-colorpn_awaqwns.png

5-fullpng_awaqwnn.png

Rifbot Tibia 7.4, MvBot Medivia v2, HxBot Tibia 10.00 Przetestuj sam https://github.com/Ascer1/LachyZone

Próbowałem na XP i nie działało.

//

Nadal się nie instaluje, nie polecam.

Trochę olałem ostatnio sprawę ze względu na zabawę w assemblerze i wysyłanie pakietów do servera Tibia 10.10_

Jako że wzbogaciłem trochę swoja wiedzę dodaje mały update bocika, mam nadzieję że tym razem wszystko będzie Ci działać dobrze, choć ponad 30os z jakimi korespondowałem nie miała tu problemu.

Ostatnia wersja: 1.2.  2017-03-09

Poprawki:

* Kompilacja do pilku exe, rezygnacja z instalatora.
* Dodanie trzech nowych funkcji odpowiedzialnych za poprawę działania Lighthacka
[1] - Zmiana parametrów func odpowiedzialnej za używanie Pochodni/ rzucanie czarów światła
[2] - Zmiana parametrów func która wcześniej resetowała lighthacka po zmianie pietra i musiał on na nowo się aktywować 
[3] - Zniwelowanie func [czytaj Fill with NOP's] odpowiedzialnej za wskaźnik zmroku, który co jakieś 2-3h zmieniał jasność gry na poziomach 0-7. Od tej pory nawet gdy jest noc w Tibi my widzimy wszystkie pietra jakby była pełnia dnia.

Download Torch 1.2.exe [1.1mb]

Rifbot Tibia 7.4, MvBot Medivia v2, HxBot Tibia 10.00 Przetestuj sam https://github.com/Ascer1/LachyZone

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Medivia Light   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...