Skocz do zawartości

Jak wyjść z brązu?

metinowiec189

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio (2tygodnie temu) zaczalem grac rankedy. Niby fajnie spoko, ale po tych 2 tygdniach zaczynam dosyc konkretnie tiltowac w brazie. BYlem w D1, spadlem do D4. Wygrywanie to jak chodzenie do szkoly... w kropke. Gram na jungli, topie i midzie. Raz na ruski rok zdarza sie, ze feeduje enemy team, takze w meczu zawsze jestem na +. PRobuje carrowac, ale to na nic jak po 20m zazwyczaj juz jest pozamiatane. Wszyscy sie rozpraszaja, lataja jak pieprzone kunegundy. W teamfighcie zazwyczaj wyglada tak, ze zero ogaru. Np gram malphitem wbijam sie w caly enemy team z ulta, a moi ci stoja z boku wryci i czekaja... no wlasnie na co? xD MAcie jakies porady jak to ogarnac? Moze cos zle robie hmm.

Na jungli zazwyczaj gram Rengarem, top to juz teemo, irelka, malph, kenni. Mid only LB 

Nie czaruj.

Prawdopodobnie wyszedles do d1 na poczatku sezonu, a tak naprawde nie jestes gud enough zeby wyjsc wyzej, gierki na tym elo sa smiesznie proste i mozna je samemu wygrac, ale skoro nie dajesz sobie rady to jeszcze nie czas na wyjscie, po prostu musisz grac duzo i widziec swoje bledy, bo jak widzisz jak twoj team cos odpierdala zaczynasz robic to samo albo probujesz robic solo plejsy na chama to nie ma takie cos sensu, pamietaj, ze jednak w wiekszosci grach trzeba grac z reszta.

Albicoolvod->Katatuki

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

Graj tylko i wyłacznie ze znajomymi :D W lolu samemu gry nie da się wygrać. Co mamy zrobić jeśli gramy przykładowo na topie, staty na początku 4/0 a tu bot już 0/7 :D

Da sie, da sie, tylko trzeba wiedzieć jak :D. Wystarczy wziąć jakiegoś splitpushera i splitpushować zamiast chodzić z teamem, nie raz udało mi się w ten sposób wycarry'ować grę która powinna być przegrana.

Pisz na czacie, że jak nie będą się ciebie słuchać to wywalisz im z partyzanta a tak btw to w brązie to nie potrzebny Ci team do wygrania gry wystarczy, że umiesz grać aby się tak nafeedować żeby se z 5 poradzić. Najlepiej graj Tryndą, irelią czymś co ma dmg i radzi se z CC wtedy team Ci nie będzie potrzebny chyba

Pisz na czacie, że jak nie będą się ciebie słuchać to wywalisz im z partyzanta a tak btw to w brązie to nie potrzebny Ci team do wygrania gry wystarczy, że umiesz grać aby się tak nafeedować żeby se z 5 poradzić. Najlepiej graj Tryndą, irelią czymś co ma dmg i radzi se z CC wtedy team Ci nie będzie potrzebny chyba

1391075603-U401469.png

|User||Blue Member||KidMod Pokémon GO||Moderator Pokémon GO||ExModerator|

To że tak spadłeś to nie tylko wina twojego teamu, sam kiedys miałem problem z wyjściem z brązu i gadałem że takie teamy daje, a teraz to koledze z b3 do silvera bez przegranej xD, po prostu staraj się grać teamowo, chyba że team jest kompletnie useless to split itp, np. na topie TP wykorzystuj tylko do roamu na bota lb roamować też łatwo, btw każda z tych postaci co napisałeś może izi wygrać gierke 1vs5 a w brązie to już w ogóle xD

"Jak wyjść z brązu" to taka ironia Diamentu czy jak.

Bo pogubiłem się czy jesteś D4 czy w brązie.

Hahahaha dzieki, ze zauwazyles ten blad xD Chcialbym tak wysoko byc :D

Teamowo sie nie da, chyba, ze trafisz ogarniety team, lub chociaz czesc wlacznei ze mna ofc xD Wchodze na bota, sciagam na combo adc i supp rengarem, pinguje balwanom, zeby pushowali. Nie, bo po co? Czyli zostaje mi tylko probowanie samemu ogarnac jakos ten temat, bede probowac nie zalamie sie xD Dziex za rady :) 

Nie czaruj.

"Jak wyjść z brązu" to taka ironia Diamentu czy jak.

Bo pogubiłem się czy jesteś D4 czy w brązie.

Też tak patrzę i się śmieję "co on tu zrobił xD". Ale tak w sumie jeżeli byłeś w B1 i spadasz, to znaczy - że robisz coś nie tak. Zdecydowanie robisz coś nie tak. A przynajmniej jako osoba, która siedzi już relatywnie blisko diamentu widzę jak wyglądają gry w tych najniższych dywizjach i nie trzeba dużo aby wygrać D:

Pomogłem? Polub mój post :3

To już poprostu jest gra, taki LOL. Musisz poprostu grać i próbować grać coraz to lepiej i częściej a wygrana i silver sam przyjdzie. Jeszcze oczywiście duo możesz grać ale to już z kimś kto napewno dobrze gra, bo moim zdaniem jak gram duo zawsze reszta teamu jest jeszcze słabsza niż jak gram solo.

427571487345508569248.jpeg

Potrzebujesz Pomocy?Pisz śmiało PW

To jest nie realne, żebyś spadł z diamentu do brązu, chyba, że jesteś boostowany. 

Bierzesz zeda na midzie i przeważnie każda gra jest twoja, bo przeciwnicy nie wiedzą na czym polega lejnowanie, dodgowanie. 

Bądź xin na midzie, pod trinity force & infinity edge.

To jest nie realne, żebyś spadł z diamentu do brązu, chyba, że jesteś boostowany.

Bierzesz zeda na midzie i przeważnie każda gra jest twoja, bo przeciwnicy nie wiedzą na czym polega lejnowanie, dodgowanie.

Bądź xin na midzie, pod trinity force & infinity edge.

Zed jest useless w obecnej mecie. Gralem na zeda, przewalilem 0/7 a on i tak potem przegrywal. Zed jak zrobi cale swoje combo potem moze juz tylko biegac po mapie xD.

Xin pod trinity bardzo mocny, malp full ap mid, cho gath ap tank mocny w tf. Pelno postaci. Polecam nasusa pod split push albo trynde. I nie grasz z druzyna tylko split push caly czas. :D

Może zamiast D, chciałeś napisać S? (Są obok siebie na klawiaturze) Nie chciałbym być zgryźliwy, ale D1 to dość wysokie elo, może to nie challenger, ale pomiędzy brązem, a nawet diamentem 5 różnica jest kolosalna, dziwne, żebyś nie był w stanie climbować ;/

Obserwuj uważnie minimapę, bądź tym, który calluje, a nie podąża za callami (oczywiście nie zawsze słusznymi), warduj, naucz się dobrze kilku postaci i matchupów.

giphy.gif

Może zamiast D, chciałeś napisać S? (Są obok siebie na klawiaturze) Nie chciałbym być zgryźliwy, ale D1 to dość wysokie elo, może to nie challenger, ale pomiędzy brązem, a nawet diamentem 5 różnica jest kolosalna, dziwne, żebyś nie był w stanie climbować ;/

Obserwuj uważnie minimapę, bądź tym, który calluje, a nie podąża za callami (oczywiście nie zawsze słusznymi), warduj, naucz się dobrze kilku postaci i matchupów.

Nie trzeba być geniuszem, żeby się domyśleć, że koleś zrobił literówkę i spadł z bronze 1 do bronze 4.

Taki problem się domyslec ze D oznacza dywizje ? 

Taki problem się domyslec ze D oznacza dywizje ? 

???

Wyjdź z brązu patrząc na mapę i grając tym samym bohaterem cały czas.

Jeżeli nie dajesz rady, warto zrobić sobie przerwę od wszelkich gier 5 vs 5, wziąć kolegę z high elo, wybierasz sobie postać i katujesz każdy możliwy matchup, strategie etc. tą samą postacią. Może to być np. Kled/Kennen/Jayce/Fiora. Najlepiej coś, co może carrować i nie jest full golemem. 

Właśnie tak można spotykać nietypowych OTP Garenów etc. na high elo - mają każdy matchup w jednym palcu i wiedzą zawsze jak na co grać, o ile przeciwnik też nie ma w pełni wymasterowanej postaci, i czasem tylko jungler może im przeszkodzić.

Po prostu main`uj jakąś op postać i graj nią jak tylko jest możliwość ja tak zrobiłem grając Vel`kozem na midzie i wyszedłem z B2 do S5 (wiem słabo ale gram na poziomie około G5 tylko mi się nie chce XDD).

Wszyscy słuchają Reggae dla szpanu lub z powodu zioła. Ale tą muzykę trzeba po prostu czuć...

Po prostu grasz słabo, nie pocieszajcie go w żaden sposób bo tak jest. Ja ostatnio sobie picknąłem ot tak Fiorę top lane i w 3 dni z g5 do p5, 89% win ratio, a kilka kont z b5 miałem okazję boostować i powiem ci szczerze że jak spadasz w brązie to możemy mówić o bardzo złym poziomie twoich umiejętności :(

Krótko mówiąc, obejrzyj sobie filmiki jakichś platyn/diaxów i popatrz czym różni się twoja gra od ich, możesz sobie obejrzeć powtórki swoich gier. Map awarness sobie ogarnij i one trick ponny, bo jak jesteś mierny i chcesz wyjść z niskich lig to otp jest najlepsze xD Nie mam na celu cię obrazić, ale wszyscy wiemy jak jest lel, weź coś co ma mechaniki typu right click = penta i spamuj tym cały mecz, jeżeli nie jesteś w stanie bo postać ci się nudzi to odpuść sobie wychodzenie z brązu :D I nie zmieniaj linii, naucz się grać na jednej, grasz na topie - wyrób sobie nawyk oglądania całej mapki co jakiś czas, ale najgorsze co w was jest najgorsze to latanie za killami gdzie szanse że się wyjebiecie są wysokie - tego się oducz bo jestem PEWIEN że wbijasz się po killa jak debil po czym się wypierdalasz i mówisz do team który jest rozbity w 25 miejscach że "wtf why no follow", po prostu wiem że tak robisz :D

+ Jeżeli pomogłem                                    :-]

Jeżeli chcesz się skontaktować zapraszam ts3 : 178.33.168.235:10113

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Jak wyjść z brązu?   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...