Skocz do zawartości

Niedziałający kursor w grze.

Szybki^

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj wróciłem do SKILLa instalując go poprzez steam (na gameforge nie pozwalał xgincode). Wszystko byłoby dobrze, ale po wejściu do panelu logowania kursor myszy stoi w jednym miejscu - w lewym górnym rogu okienka gry. Dodam jeszcze, że wokół okna z grą jest zielona ramka - nie wiem czy to z antywirusa czy z gry.

Antywirusy są wyłączone, owa myszka w 100% działa poza grą, sterowniki zaktualizowane, system Windows 10. 

Proszę o pomoc :)

Zrobiłeś najprostszą możliwą rzecz - sprawdzanie plików spójności gry na steamie?

#edit 

polecam spróbować to

KxeE4Fo.png

Ten sposób nie zadziałał.

A tak poza tym to odradzam wersję gry na Steam, nadal występuje tam mnóstwo problemów (nie mówiąc już o doładowywaniu cashu), jeżeli masz jakiś problem z xgincode o pisz, łatwiej rozwiązać taki problem niż późniejsze które pojawiają się przy wersji gry Steam.

Pobrałem grę z gameforge (ze steama usunąłem), uruchamiam i kolejny problem. Otóż wcześniej miałem owego skilla z gf, ale był problem z błędem xgincode i wyczytałem w internecie, że trzeba usunąć w plikach folder zawierający xgin i tak też uczyniłem. Od tamtej pory po kliknięciu "START" wyskakuje błąd "XGINCODE Init Fail [ZCWAVE_SysEnter] - (0000007e)", a w plikach mimo, że pobrałem od nowa kilka razy grę nie ma folderu "xgincode". 

To zrób tak, usuń folder XIGNCODE ( z kosza też) po czym poczekaj, aż launcher pobierze go, kliknij sprawdzanie plików, wyłącz launchera, ponownie uruchom launchera i sprawdź spójność plików i spróbój uruchomić grę

Grę mam na Gameforge i zrobiłem tak jak piszesz, tylko launcher w ogóle nie pobiera folderu xigncode. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Niedziałający kursor w grze.   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...