Skocz do zawartości

Start z Tibią

Adrjan

Rekomendowane odpowiedzi

Próbowałem grać kilka razy, na antice wbiłem chyba skromny, 20 level (nie pamiętam). Na OTSie koleś mnie zaprowadził na smoki bodajże w Venore. W dzieciństwie nie grałem w tibię - no i tu moje pytanie. Gdzie expić, jaki ots na start i na co zwrócić uwagę? Totalny laik ;D

kurde

pomylilem dzialy

3adb6317fc.png

Expienie:

Zalezy na jakim ots chcesz grać, custom-map czy rl map.

RL Map/Global Servers: Trolle,Minotaury,Orki,Cyce,Dragi

Custom map: To samo co na RL chyba ze posiada swoje wlasne potwory to najlepiej spytac jakiegos gracza,

Sa serwery które posiadają wlasne grafiki jak i unikalne potwory których nie spotkasz na zwyklych ots czy global tibii.

Ots: Sam bardzo rzadko gram na ots, jezeli lubisz wysoki exp to szukaj ots'a z wysokim expem

a jak low exp to ots z low expem, masz tutaj duzy wybór jeszcze co to ots. Sa servery które stoją na starych Silnikach/Clientach Tibi

jeżeli chcesz poczuć prawie to samo co gracze czuli kiedyś to zagraj na takim serverze, a jak preferujesz aktualny stan Tibii to jakis ots

na najnowszych klientach gry.

Servery które moge ci polecic to:

Hexera, Medivia Online,Narvia,Axera

Servery mozesz wyszukac po wpisani w wyszukiwarce "Tibia ots list", "Tibia ots", etc.

Gobal: Tutaj to nie ma co sie wypowiadac exp rate low, czasami jak trafi sie na odpowiednia ekipe mozna poczuć w pewnym % to co czuło się kiedyś grając w Tibie.

Wybór serwera zalezy bardziej od Ciebie, ale najlepiej patrz czy jest grywalny przez polaków, na ilość osób online za dnia bądź nocy zalezy to od twojego stylu grania.

Zwracaj uwagę na to ile czasu stoi juz dany ots i czy jest grywalny.

Jezeli chcesz grac P2W to sprawdzaj Shop na otsach, a jezeli G2W to ots ktore posiadaja w ofertach rzeczy addonowe,mounty,runy,dodatki do domkow, etc.

Mozesz rowniez poszukac dzialajacych serwerów bazujących np na Anime typu Naruto,Pokemon, Dragon Ball. Sam od Siebie dodam ze preferuję granie na officjalnych serwerach Tibijski

jezeli mialbyś ochotę pograć to zapraszam na świat Yanara(Pvp).

Gdzie expić, jaki ots na start i na co zwrócić uwagę? Totalny laik ;D

Wbijaj na Hexerkę, taki łatwiejszy real, no i więcej graczy ;) Ciężko powiedzieć, jak się gra, musisz sam ogarnąć. Za ogólne pytanie, zadawaj jakieś konkretniejsze :v

kurde

pomylilem dzialy

Przeniosłem.

Szczerze to musze odradzic to co proponuje @Marchwj i mam na to jeden argument. Boty moga Cie odstraszyc. Jedyne wyjscie jakie widze w Twoim wypadku to poczekanie na wyjscie anti-cheata i zaczecie gry na rl tibia ew. jezeli chcialbys "liznac" podstawy gry w tibie to i tak polecam rl xD

OTS'y jednak sa zbyt proste, a wiadomo jak to teraz na OTS'ach. Bez bota to nie robota.

66j32w.jpg

Sprawdź mój tutorial na temat demonbuddy!

Nie odpowiadam na wiadomości prywatne.

wbiłem na axerę, wydaje się być całkiem prosta ze względu na teleporty na expo i tak dalej - tylko nie ma tam marketu i nie wiem jak kupić eq, jakiś pomysł? xD

+

jest jakis spis najlepszych spelli dla sorka? bo walnalem sobie tyle tego ze nie wiem ktorych uzywac a ktorych nie

3adb6317fc.png

wbiłem na axerę, wydaje się być całkiem prosta ze względu na teleporty na expo i tak dalej - tylko nie ma tam marketu i nie wiem jak kupić eq, jakiś pomysł? xD

+

jest jakis spis najlepszych spelli dla sorka? bo walnalem sobie tyle tego ze nie wiem ktorych uzywac a ktorych nie

http://axera.pl/?subtopic=spells

66j32w.jpg

Sprawdź mój tutorial na temat demonbuddy!

Nie odpowiadam na wiadomości prywatne.

Dziękuję, już w miarę się obeznałem a z tego co widzę ekwipunek da się zdobywać z questów :) Wszystkiego najlepszego życzę tym co odpowiedzieli i mam nadzieję że nie zakończę szybko swojej przygody, piąteczka :D

3adb6317fc.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Start z Tibią   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...