Skocz do zawartości

Strona TS'A i nie tylko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadacie może jeszcze jakieś ciekawe strony pod ts'a ? oprócz ts-website wruczka ? darmowe lecz nie muszą być

~oddzielne pytanie

Jest jakiś program (oprócz firewall) co blokuje ddosy na moje ip internetu? Taka lipa internet że lecę nawet z darmówki ;/ znaczy internet mam dobry lecz 0 zabezpieczeń a na infolinii nie wiedzą co to ddos xD

Nie martwcie się o mnie,
któregoś dnia wrócę,
na pewno, tylko muszę wygrać
ze swoimi demonami...

My niby ostatnio dużo stron pod TeamSpeaky robimy ale to głównie zlecenia indywidualne które działają wraz z naszym botem ABot.

A co do zabezpieczeń zacznij używać VPN ewentualnie, pomyśl o kupnie paru modemów mobilnych :D 

Obecnie mój główny internet jest z multimedia, ale posiadam również kilka pakietów z PLAY i w momencie gdy się przenoszę na nie to nie odczuwam, żadnego spadu jakości. 

Posiadam VPN'A płatnego są nawet lokalizacje polski ale ping w grze robi swoje. A co do strony to chcę znaleźć jakąś prostą ;d w php coś jak wruczeg lecz nie do końca :D poszukam jeszcze na zagranicznych forach lecz lipa 

Nie martwcie się o mnie,
któregoś dnia wrócę,
na pewno, tylko muszę wygrać
ze swoimi demonami...

Mam płatną wersje jego strony, zmienianą na zamówienie.

DEMO: tsmg.pl

// TO NIE REKLAMA WIĘC NIE USUWAJCIE!

No dobra ale nie ukrywajmy że to jest dokładnie to samo tylko pozmieniane położenie, nawet kolory te same, takie coś to 5-6 minut roboty.

@muchomor321 Jeżeli nic fajnego nie znajdziesz to odezwij się na PW mogę Ci albo przerobić mocno wruczka albo napisać coś tylko dla ciebie.

@1361622928-U485574.pngofftopic

My niby ostatnio dużo stron pod TeamSpeaky robimy ale to głównie zlecenia indywidualne które działają wraz z naszym botem ABot.

A co do zabezpieczeń zacznij używać VPN ewentualnie, pomyśl o kupnie paru modemów mobilnych  :D

Obecnie mój główny internet jest z multimedia, ale posiadam również kilka pakietów z PLAY i w momencie gdy się przenoszę na nie to nie odczuwam, żadnego spadu jakości.

Przepraszam bardzo ale mi się wydawało że ABot jest @artur8889 ale może się mylę ^^ ???

I czy byłbyś w stanie podać chociaż 1 stronę wykonanej przez ciebie od zera?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Strona TS'A i nie tylko   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...