Skocz do zawartości

Czy Włochy to dobry pomysł na wakacje? Jest bezpiecznie?

#Ethes

Rekomendowane odpowiedzi

Imigrantów to możesz się tam obawiać spacerując samemu w nocy po jakiejś podejrzanej okolicy. Zwiedzając popularne miejsca turystyczne nic ci się raczej nie stanie - prędzej zginiesz w wypadku w drodze do Włoch.

Nie licząc tego, że w popularnych miejscach statystycznie częściej występują zamachy, to teoretycznie nic mu się nie stanie.

Jakby nie było jutra, jakby nie istniał czas, chwila to dziś sekunda, ale zegar dawno już zgasł...

Trzyma przy sobie nas tylko wspomnienie tego, jak było tu nam na początku

4875_blue.png [*] 30.09.2016r. [*] 9368_gold.png

Byłem, przeżyłem, wróciłem.

Jest spoko, pełno czarnoskórych, cyganów i innych ludzi różnych maści.

Fakt, w nocy jest trochę strach idąc samemu uliczkami, ale w dzień jest jak wszędzie.

Pomijając że Włosi potrafią jechać autem i zatrzymać się gdzieś na uboczu, biegnąc i prosząc o numer dziewczyny, która im się spodoba, jest spoko.

Cześć! Życzę Ci dobrego dnia! Uśmiechaj się!

red24-Terrorism-Risk-Map-2017.png

Jak dla mnie to jednak niskie ryzyko jest, nie słyszy się o zamachach, a raczej o ostatnio występujących tam kataklizmach – trzęsieniach ziemi. Jeżeli jechać to teraz, bo w okres wakacyjny jest skwar jak cholera. :P

pełno czarnoskórych

Nawet nie chodzi o to że czarnoskórzy, ale wielu takich np. w Mediolanie na placu katedralnym wciskało różne rzeczy ludziom i chcieli za to kasę xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Czy Włochy to dobry pomysł na wakacje? Jest bezpiecznie?   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...