Skocz do zawartości

Jakie jest Wasze zdanie o osobach nabijających posty?

LoicBruni

Rekomendowane odpowiedzi

Przede wszystkim ja nie wiedzę w tym sensu, bo co to daje? Co z tego że będę miał 1000 postów refując tylko tematy albo pisząc jakie zwierzęta lubię itd. Poza tym co mi da ta większa ilość postów? przecier nie przełoży się to ani na pieniądze ani na szczęście ani na cokolwiek innego.

Nawiązuje przede wszystkim do takich osób jak ja. Potrzebuję zareklamować serwer, wymagane jest 25 postów więc je wbijam. Przypuszczam, że często tu nie będę zaglądał i stąd moje pytanie jakie zdanie mają stali forumowicze na ten temat :)

Osobiście też nie przepadam za taką formą nabijania postów bo jest to głupie, a zarazem śmieszne :D te wszystkie pytania tak na siłę wymyślane.

+1 post dla tobiego

YEY !... Tobi jest bogaty ;3... Tobi ma posty ;3... tobi kupi... ;/... no właśnie...

jak dla mnie licznik postów w ogole powinien zostać skasowany i zamiast niego powinien być czas

pokazujący kiedy użytkownik stworzył konto na forum a nie jakaś ilość postów...

ale...

dajo to biere xDDDD

to jak staty w grze :P... im więcej tym lepiej :D

myślisz ze czemu kuki klikery stały się popularne ? :D... ^_^ STATY STATY STATY :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Jakie jest Wasze zdanie o osobach nabijających posty?   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...