Skocz do zawartości

Problem z FPSami

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, ostatnio przed formatem miałem od 90-150fps, zaraz po formacie zainstalowałem wszystkie sterowniki jak i directxy i inne tego typu oprogramowanie, lecz teraz fps nie pozwalają mi na płynną grę... aktualnie mam nie więcej niż 50 a czasem spadki do 10fps... w audio już zmieniłem na słuchawki więc to raczej nie od tego. Gram na lapku

Procesor Intel Core i5 2,27ghz 2x

Grafika GeForce GT330m

Ram 6gb

HDD 750gb...

lapek dopiero był wyczyszczony a pasta termo przewodząca wymieniona na nową.

Mam ustawione tak...

http://images.akamai.steamusercontent.com/ugc/94977996567673271/AB2C00BDBADE8746D2DF2AF1795383555C78A83A/

Zaś w ustawieniach nvidii mam ustawione głównie pod wydajność jak i w ustawieniach zasilania.

Mam tylko 1 kartę graficzną, nie ma integry a procek jest używany w max 10% przy włączonej operze. Dzisiaj w nocy zrobiłem formata i zauważyłem że shadery w CSGO nie chcą się zmienić na low... niby jest w ustawieniach to zmienione ale w grze są odbicia i poświaty w broniach a w celownikach snajperek nie ma zwykłej matowej tektstury jak to zawsze było przy wszystkich ustawieniach na low tylko odbicie światła itp.

nie chcą sie zmienic shadery.. eirm o co chodzi . wejdz w katalog gdzie masz zainstalowany steam -steam/userdata/jakis numer/703/ wchodzisz tam dalej foldery i szukasz video - klikasz prawym i odznacz "Tylko do odczytu" - jesli jest taki plik z tą opcją to dane z gry sie nie zapiszą w pliku

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Problem z FPSami   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...