Skocz do zawartości

[Szukam opinii] VPS pod TeamSpeak

Gość Samrend

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W najbliższym czasie chciałem założyć swój serwer teamspeak tylko dla znajomych. Lecz tutaj jest pytanie, jaki hosting wybrać zależy mi przeważnie na stabilności i brak lagów. Chciałbym wydawać mało pieniążków na serwer.

Liczę na waszą pomoc.

Pozdrawiam.

Ewentualnie jeżeli naprawdę serwer ma być tylko dla znajomych i nie masz dużo pieniędzy do wydania, to możesz kupić jakiegoś taniego VPS'a (atuba, lvlup, ovh) i postawić na nim serwer (no chyba że masz więcej niż 32 znajomych którzy będę tam siedzieli w jednym czasie).

Witam. W najbliższym czasie chciałem założyć swój serwer teamspeak tylko dla znajomych. Lecz tutaj jest pytanie, jaki hosting wybrać zależy mi przeważnie na stabilności i brak lagów. Chciałbym wydawać mało pieniążków na serwer.

Liczę na waszą pomoc.

Pozdrawiam.

Wszystko zależy ile chce mieć klientów, jak mniej niż 32 to polecam net-speak na sloty (masz najtaniej i najwięcej możliwości) , jak więcej niż 32 i masz licencje to voice vps lub jakiś tani vps (aruba, ovh, lvlup).

Praktycznie siedzi 12/32 znajomych ale czasami jest więcej, dlatego szukam vpsa dobrego. Jeżeli chodzi o VPS'a to jakiś najtańszy jest aby utrzymał taki serwerek, aby jakiś "ciołek" nie z ddosował mi go w razie czego. I czy by taki VPS utrzymał MusicBota.

Pozdrawiam.

Praktycznie siedzi 12/32 znajomych ale czasami jest więcej, dlatego szukam vpsa dobrego. Jeżeli chodzi o VPS'a to jakiś najtańszy jest aby utrzymał taki serwerek, aby jakiś "ciołek" nie z ddosował mi go w razie czego. I czy by taki VPS utrzymał MusicBota.

Pozdrawiam.

Jeżeli zależy ci na dobrym anty-DDosie to wchodzimy na inną półkę cenową jeśli mówimy o vps. Jeżeli masz po około 12 online to kup sobie 20 slotów z netspeak/multigaming i wyjdzie o wiele taniej niż dobry VPS i będziesz mieć najlepszego antyddosa. Do tego możesz dokupić arubacloud za 4,92 zł/msc i postawić tam music bota.

Jeżeli chodzi o małe, prywatne serwery to polecam ofertę slotową w hostingu MultiGaming.pl

płacisz od ilości zakupionych slotów, w zależności od Twojego zapotrzebowania - możesz zwiększać lub zmniejszać ilość slotów w dowolnym momencie więc jest to naprawdę dobre rozwiązanie.

Brak lagów gwarantowana. Kiedy zaczynałem zabawę z TSem, zaczynając od małego serwera leciałem na slotówce z multigaming i się nie zawiodłem, następnie przeszedłem na ich VoiceVPSa, z którego również jestem zadowolony :)

Co do MultiGaming.pl nie przepadam za tą firmą zbytnio, ponieważ mają kijowy panel do zarządzania serwerem. Może jest jakiś inny dobry hosting który ma bardzo fajny panel, oprócz tego aby miał mało wydatków. Chciałbym jeszcze dodać ,że jestem mało doświadczony w permisjach zaawansowanych lecz uczę się. A co jeżeli bym kupił VPS z aruby i w ogóle nie skupił bym się na dobrym anty-ddosie, to czy jest jakieś prawdopodobieństwo by jakiś "ciołek" go z ddosował?

Co do MultiGaming.pl nie przepadam za tą firmą zbytnio, ponieważ mają kijowy panel do zarządzania serwerem. Może jest jakiś inny dobry hosting który ma bardzo fajny panel, oprócz tego aby miał mało wydatków. Chciałbym jeszcze dodać ,że jestem mało doświadczony w permisjach zaawansowanych lecz uczę się. A co jeżeli bym kupił VPS z aruby i w ogóle nie skupił bym się na dobrym anty-ddosie, to czy jest jakieś prawdopodobieństwo by jakiś "ciołek" go z ddosował?

Kiedy miałeś ostatnio usługi w MultiGaming?

Od dłuższego już czasu posiadają nowy panel. Również nie przepadałem za starym :)

Jeżeli chodzi o permisje to MultiGaming pomaga przy konfiguracji serwera jeżeli do nich kulturalnie napiszesz (oraz jak masz oczywiście TSa u nich) i poprosisz o pomoc - to gwarantuję :)

To weź slotówkę w net-speak.pl i zobaczysz jak powinien wyglądać porządny panel do administracji, ochrona i pomoc techniczna.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [Szukam opinii] VPS pod TeamSpeak   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...