Skocz do zawartości

Ilu calowy telefon polecacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Około 4,5-5 cali, więcej nie ma co. Ja przez parę lat miałam do czynienia z 3-calowym wyświetlaczem i szczerze mówiąc, gdyby dopasować taki ekranik do nowoczesnych telefonów i technologii, to ja bym taki telefonik i za parę tysi kupiła, bo to najlepsze, co mogę sobie wyobrazić. No - ale z takich ,,typowych", co można teraz dostać - tak jak mówię, 4,5 to w miarę optymalny rozmiar. Wzwyż to dla ludzi, którzy albo mają ogromne dłonie, albo nie wykorzystują telefonu do innych czynności niż robienie zdjęć/wysyłanie głupawych, krótkich wiadomości wypełnionych emotkami raz na jakiś czas - bo dla normalnych użytkowników telefonów taki ekran jest utrudnieniem i zbędnym bajerem.

3fffa1a92a202.png

Link do mojego yt na moim profilu

Mam Z3 niby 5'2 cala ale wydaje mi się mały. Spokojnie takie 5,5 mógłbym używać i komfort były lepszy. Wszystko zależy od samego telefonu i jego budowy, najlepiej sprawdzić osobiście w ręce jak leży. Mi np G3 fajnie siedzi przez to, że ma okrągłe plecki, a taki Xiaomi Mi3 pomimo, że jest podobny do mojej Z3 już średnio podchodzi. Kwestia indywidualna, ile ludzi tyle opinii.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Ilu calowy telefon polecacie?   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...