Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Styl Pod Sklep Intenetowy z odzieza


Gość MrBlant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Serdecznie


 


Czy znajde gdzieś w internetach darmowy styl Flatastic Responsive


 


Lub jakis darmowy podobny wygladem i ukladem strony do tego z gory dziekuje za pomoc.


Opublikowano

Legalnie nie znajdziesz tego szablonu nigdzie za darmo, może ewentualnie czatować na jakieś promocje (czasami zniżki dochodzą do -80%).

Na to chwilę nie kojarzę żadnych darmowych podobnych do tego.

Opublikowano

Legalnie nie znajdziesz tego szablonu nigdzie za darmo, może ewentualnie czatować na jakieś promocje (czasami zniżki dochodzą do -80%).

Na to chwilę nie kojarzę żadnych darmowych podobnych do tego.

Tzn znalazlem niby to co szukalem ale ciezko mi stwierdzic czy faktycznie to jest szablon czy jakis syf nwm :D szukam kogos kto by pomogl by mi to zwerifikowac po plikach 

Opublikowano

Nawet jeżeli gdzieś go znalazłeś (za darmo) to i tak ewentualne używanie będzie po prostu nielegalne i jeżeli ktoś Cie zgłosi to mogą Cię pociągnąć do odpowiedzialności za korzystanie z pirackiej wersji i wezwać do zakupu oryginalnego szablonu.

Opublikowano

Nawet jeżeli gdzieś go znalazłeś (za darmo) to i tak ewentualne używanie będzie po prostu nielegalne i jeżeli ktoś Cie zgłosi to mogą Cię pociągnąć do odpowiedzialności za korzystanie z pirackiej wersji i wezwać do zakupu oryginalnego szablonu.

Stara wersja jest dostepna za darmo od Autora + licencja

Opublikowano

Jeżeli znalazłeś gdzieś faktycznie starą wersję wraz z licencją to oczywiście wtedy nie ma żadnego problemu (pod warunkiem przestrzegania postanowień licencji).

 

A tak a propo tamtego posta, to jakie pliki tam masz?

Opublikowano

Jeżeli znalazłeś gdzieś faktycznie starą wersję wraz z licencją to oczywiście wtedy nie ma żadnego problemu (pod warunkiem przestrzegania postanowień licencji).

 

A tak a propo tamtego posta, to jakie pliki tam masz?

Na pw wysle

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...