Skocz do zawartości

Jak połączyć obydwa skrypty w XenoBocie?

Vilche

Rekomendowane odpowiedzi

yo, jak mam połączyc 2 skrypty w xeno

np : bollo dawnport po wbiciu 8 lvl przeniesie sie do VENORE (to wiem jak to ustawić, czytaj dalej) i gdy znajdzie sie na statatku to sie uruchomi drugi skrypt który automatycznie wysle go na expa, jak mam ustawic by to sie robiło automatycznie samo, ze bez mojej ingerencji by to działało?

pytanie, czy da sie ustawic w xeno aby zapraszał odpowiednie name do party?

Czerwone jest piękne! Kocham <3

gdy znajdzie sie na statatku to sie uruchomi drugi skrypt który automatycznie wysle go na expa, jak mam ustawic by to sie robiło automatycznie samo, ze bez mojej ingerencji by to działało?

Co Ty w Zuczkinnsa się bawisz? xD On to na WindBocie robi.

Można to zrobić np. tak, że jak jest npc na ekranie (w tym przypadku Captain Fearless) to wczyta inne ustawienia.

local npc = Creature.New('Captain Fearless')
while (true) do
if npc:isOnScreen() then
loadSettings("nazwaxbst", "All")
Walker.Start()
Looter.Start()
Targeting.Start()
Wait(5000,8000)
end
end

06vh5YV.gif

Poszukaj - http://xenobot.wikia.com/wiki/Creature Dodawania raczej nie ma.

gdy znajdzie sie na statatku to sie uruchomi drugi skrypt który automatycznie wysle go na expa, jak mam ustawic by to sie robiło automatycznie samo, ze bez mojej ingerencji by to działało?

Można to zrobić np. tak, że jak jest npc na ekranie (w tym przypadku Captain Fearless) to wczyta inne ustawienia.

while (true) do
Walker.Start()
Looter.Start()
Targeting.Start()
Wait(5000,8000)
end
end

06vh5YV.gif

Ze tam odrazu zuczkinnsa, chce poexperymentować xD

wgl jeszcze jedno masz skrypt który po udanym huncie, wracając do dp robił transfer na dany name?

i takie pytanko, /ccczy da się ogarnąć skrypt który po np. 5 powrocie z expa do dp wylogował się? Widzisz gram na rl i chciałbym raz na jakis czas zostawić kompa na noc, ale wiem bot bedzie expil cały noc, lub do czasu bana. By tego nie dopuscić chciałbym symulować ze to nie bot a człowiek i że po powrocie normalnie się wylogował :)

Czerwone jest piękne! Kocham <3

while (true) do
Walker.Start()
Looter.Start()
Targeting.Start()
Wait(5000,8000)
end
end

06vh5YV.gif

Ze tam odrazu zuczkinnsa, chce poexperymentować xD

wgl jeszcze jedno masz skrypt który po udanym huncie, wracając do dp robił transfer na dany name?

i takie pytanko, /ccczy da się ogarnąć skrypt który po np. 5 powrocie z expa do dp wylogował się? Widzisz gram na rl i chciałbym raz na jakis czas zostawić kompa na noc, ale wiem bot bedzie expil cały noc, lub do czasu bana. By tego nie dopuscić chciałbym symulować ze to nie bot a człowiek i że po powrocie normalnie się wylogował :)

To może ustaw sobie po prostu logout np po 3h. Tzn jak masz 30h staminy to daj zeby logout robil przy 27h i juz. Wtedy nie boci Ci cala noc:)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Jak połączyć obydwa skrypty w XenoBocie?   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...