Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaka wersja na Survival + gildie przyciągnie najwięcej ludzi


Jaka wersja przyciągnie ludzi  

4 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaka wersja przyciągnie ludzi

    • 1.7.x
      0
    • 1.8.x
      0
    • 1.9x
    • 1.10

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dominik148
Opublikowano

Ile powstanie jeszcze takich ankiet?

 

5 minut szukania:

 

1.http://www.mpcforum.pl/topic/1568613-czy-taki-serwer-wypali/#entry13243721

2.http://www.mpcforum.pl/topic/1594370-sewer-17x-czy-152/

3.http://www.mpcforum.pl/topic/1594370-sewer-17x-czy-152/

4.http://www.mpcforum.pl/topic/1552509-jaka-wersja-serwera-na-tryb-gry-mini-gier/

5.http://www.mpcforum.pl/topic/1590101-jaki-serwer-lepszy/#entry13409523

6.http://www.mpcforum.pl/topic/1597482-czy-chcia%C5%82by%C5%9B-zagra%C4%87-na-takim-serwerze-minecraft/#entry13463026

7.http://www.mpcforum.pl/topic/1601607-skyblock-bitwa-wersji/

 

Sprawdź sobie te tematy i sie dowiesz.

A jak dalej za mało to przeleć sobie dział 'Minecraft - Zarządzanie serwerem' i znajdziesz w uj takich ankiet...

 

Może w końcu administracja by zrobiła ankietę podobna do tej: http://www.mpcforum.pl/topic/1406513-spis-hosting%C3%B3w-minecraft/ tylko dotycząca wersji i trybu serwera??1!11

 

@topic

Ja polecam wersje 1.9+

Opublikowano

Wiesz co.. Większość ludzi na serwerze zawitała by gdyby serwer byłby postawiony na wersji 1.8.x Dlaczego? Ponieważ to jest wersja która nie zmienia systemu pvp a dużo osób zniechęca sie glównie na ten update. Choćby nawet chciałbyś na wyższą wersję to są pluginy które przywracają stary system pvp z 1.7/8

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...