Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję sponsora - Większy projekt


Gość TermalQ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

0Zj6CMw.png


 


Na imię mam Jakub. Za niedługo skończę 17 lat. Interesuję się sportem, informatyką, grami komputerowymi oraz teamspeak 3. W wolnym czasie uczę się HTLM, C++ oraz pomagam przy teamspeak 3.


 


Gp2LR8y.png


 


Swój własny serwer teamspeak 3 chciałem mieć już od dawna. W grudniu ubiegłego roku znalazłem sponsora - postawiłem swój serwer. Na serwerze było po 80 osób, bez żadnej większej reklamy. Niedawno sponsor mnie wystawił i musiałem zrezygnować. Chciałbym odnowić ten projekt, brakuje mi tylko sponsora oraz grafika. Ja zajmuję się całym teamspeak'iem. Mam osobę od stron/forów oraz doświadczoną i pracowitą administrację. Cała szata graficzna jest gotowa pod serwer, prezentacja, baner, napisy, etc. Dodam, że mam wykupioną domenę DarkSpeak.eu - obecnie przekierowywana na serwer kolegi. Domena ta jest ważna do grudnia tego roku. A co z licencją? Chciałbym złożyć podanie o NPL. Domena już jest, e-mail z własną domeną również. Stronę też posiadam. Pozostaje tylko postawienie serwera. Projekt ten będzie zrobiony do perfekcji. Chciałbym również zaprowadzić wzorowy kontakt i komunikatywność administracji. Każdy z administracji będzie miał obowiązek korzystania z własnego e-mail z naszą domeną. Zapewni to dobry kontakt i relacje pomiędzy administracją.


 


RZnaS0M.png


Chęć stworzenia czegoś dobrego


Wiedza na temat serwerów ts3


Otwartość na nowe pomysły


Umiejętność pracy w grupie


Dużo świetnych pomysłów


Pełen profesjonalizm


 Masa wolnego czasu


 Wzorowy kontakt


 Wszechstronność


 Zaangażowanie


Dojrzałość


 


63bFsCH.png


 


Chęć stworzenia czegoś dobrego


Niewycofania się po kilku dniach


Umiejętność pracy w grupie


Przyzwoity kontakt 


Regularnych wpłat


 


ijU3ndS.png


 


GG: 55146205


Steam: Lord TermalQ


Telegram: TermalQ


E-mial: [email protected]


 


 


ixcbZcI.png


Opublikowano

Hola hola, zwolnij ogierze! Wszystko ladnie, fajnie, zgrabnie - tylko mam jedno "ale". Spotykajac kloszarda pod Biedronka, ktory Ciebie prosi o "2 zl na chleb", na 90% mu nie dasz tych 2 zl, bo nie wiadomo co z nimi zrobi. Predzej mu kupisz ten chleb. Tutaj mamy podobna sytuacje. Przychodzisz, opisujesz to wszystko. Jednak w kategorii "Wymagam" jest podpunkt "Regularnych wplat". Nie ukrywajmy - w czasach gdzie nawet konfidentem moze byc Twoje rodzenstwo zaufania jest ograniczone, ale na tyle, ze nie dostaniesz pieniedzy bezposrednio na konto, tylko przewalisz np. na jakies skorki do innych gier. Jednak takowy sponsor jest w stanie zapewnic maszyne. I co zrobisz w takim wypadku? Akceptujesz taka forme sponsoringu, czy nie?

Nie chce wpłat na moje konto bankowe itp. Chodź mi o bezpośrednie wpłaty na np. lvlup - vps. Przy wcześniejszych projektach dobrze to prosperowało. Mam też wyrobioną dobrą opinie, więc nie widzę problemu aby mi zaufać -  w końcu nie oszukam ;)

Opublikowano

 

Hola hola, zwolnij ogierze! Wszystko ladnie, fajnie, zgrabnie - tylko mam jedno "ale". Spotykajac kloszarda pod Biedronka, ktory Ciebie prosi o "2 zl na chleb", na 90% mu nie dasz tych 2 zl, bo nie wiadomo co z nimi zrobi. Predzej mu kupisz ten chleb. Tutaj mamy podobna sytuacje. Przychodzisz, opisujesz to wszystko. Jednak w kategorii "Wymagam" jest podpunkt "Regularnych wplat". Nie ukrywajmy - w czasach gdzie nawet konfidentem moze byc Twoje rodzenstwo zaufania jest ograniczone, ale na tyle, ze nie dostaniesz pieniedzy bezposrednio na konto, tylko przewalisz np. na jakies skorki do innych gier. Jednak takowy sponsor jest w stanie zapewnic maszyne. I co zrobisz w takim wypadku? Akceptujesz taka forme sponsoringu, czy nie?

Nie chce wpłat na moje konto bankowe itp. Chodź mi o bezpośrednie wpłaty na np. lvlup - vps. Przy wcześniejszych projektach dobrze to prosperowało. Mam też wyrobioną dobrą opinie, więc nie widzę problemu aby mi zaufać -  w końcu nie oszukam ;)

 

 

To niezły projekt jak chcesz trzymać maszynę na lvlup

giphy.gif

Opublikowano

 

 

Hola hola, zwolnij ogierze! Wszystko ladnie, fajnie, zgrabnie - tylko mam jedno "ale". Spotykajac kloszarda pod Biedronka, ktory Ciebie prosi o "2 zl na chleb", na 90% mu nie dasz tych 2 zl, bo nie wiadomo co z nimi zrobi. Predzej mu kupisz ten chleb. Tutaj mamy podobna sytuacje. Przychodzisz, opisujesz to wszystko. Jednak w kategorii "Wymagam" jest podpunkt "Regularnych wplat". Nie ukrywajmy - w czasach gdzie nawet konfidentem moze byc Twoje rodzenstwo zaufania jest ograniczone, ale na tyle, ze nie dostaniesz pieniedzy bezposrednio na konto, tylko przewalisz np. na jakies skorki do innych gier. Jednak takowy sponsor jest w stanie zapewnic maszyne. I co zrobisz w takim wypadku? Akceptujesz taka forme sponsoringu, czy nie?

Nie chce wpłat na moje konto bankowe itp. Chodź mi o bezpośrednie wpłaty na np. lvlup - vps. Przy wcześniejszych projektach dobrze to prosperowało. Mam też wyrobioną dobrą opinie, więc nie widzę problemu aby mi zaufać -  w końcu nie oszukam ;)

 

 

To niezły projekt jak chcesz trzymać maszynę na lvlup

 

Pod boty, musicboty? ;) 

Opublikowano

 

 

 

Hola hola, zwolnij ogierze! Wszystko ladnie, fajnie, zgrabnie - tylko mam jedno "ale". Spotykajac kloszarda pod Biedronka, ktory Ciebie prosi o "2 zl na chleb", na 90% mu nie dasz tych 2 zl, bo nie wiadomo co z nimi zrobi. Predzej mu kupisz ten chleb. Tutaj mamy podobna sytuacje. Przychodzisz, opisujesz to wszystko. Jednak w kategorii "Wymagam" jest podpunkt "Regularnych wplat". Nie ukrywajmy - w czasach gdzie nawet konfidentem moze byc Twoje rodzenstwo zaufania jest ograniczone, ale na tyle, ze nie dostaniesz pieniedzy bezposrednio na konto, tylko przewalisz np. na jakies skorki do innych gier. Jednak takowy sponsor jest w stanie zapewnic maszyne. I co zrobisz w takim wypadku? Akceptujesz taka forme sponsoringu, czy nie?

Nie chce wpłat na moje konto bankowe itp. Chodź mi o bezpośrednie wpłaty na np. lvlup - vps. Przy wcześniejszych projektach dobrze to prosperowało. Mam też wyrobioną dobrą opinie, więc nie widzę problemu aby mi zaufać -  w końcu nie oszukam ;)

 

 

To niezły projekt jak chcesz trzymać maszynę na lvlup

 

 

LVLUP firma jak firma, przynajmniej nie lata jak "listek". Sam mam u nich dość sporo usług, i mogę polecić. Pewnie Ty nie miałeś z nimi doczynienia, i trzymasz tylko swoje usługi w Hosteamie.

 

 

@TermalQ nie martw się, mafia teamspeak'owa musi w swoim interesie działać więc krytyka zawsze będzie.

 

Generalnie bardzo fajna prezentacja, i gdyby nie to że mam swój projekt który aktualnie dużo zabiera czasu i nakładu finansowego to bym się skusił. Widać że pomysł masz, więc jeżeli byłbyś chociażby zainteresowany współpracą w jakimś stopniu, to zapraszam na priv.

 

Ogólnie powodzenia i życzę pomyślnej współpracy z owym Panem :)

Desktop - Procesor: Intel i7-7700k 4.20Ghz  | Karta Graficzna: EVGA Geforce GTX 1070 | RAM: 16GB 

Laptop - Procesor: Intel i5-8250U 2.5Ghz | Karta Graficzna: Radeon 530 | RAM: 8GB

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

 

 

 

Hola hola, zwolnij ogierze! Wszystko ladnie, fajnie, zgrabnie - tylko mam jedno "ale". Spotykajac kloszarda pod Biedronka, ktory Ciebie prosi o "2 zl na chleb", na 90% mu nie dasz tych 2 zl, bo nie wiadomo co z nimi zrobi. Predzej mu kupisz ten chleb. Tutaj mamy podobna sytuacje. Przychodzisz, opisujesz to wszystko. Jednak w kategorii "Wymagam" jest podpunkt "Regularnych wplat". Nie ukrywajmy - w czasach gdzie nawet konfidentem moze byc Twoje rodzenstwo zaufania jest ograniczone, ale na tyle, ze nie dostaniesz pieniedzy bezposrednio na konto, tylko przewalisz np. na jakies skorki do innych gier. Jednak takowy sponsor jest w stanie zapewnic maszyne. I co zrobisz w takim wypadku? Akceptujesz taka forme sponsoringu, czy nie?

Nie chce wpłat na moje konto bankowe itp. Chodź mi o bezpośrednie wpłaty na np. lvlup - vps. Przy wcześniejszych projektach dobrze to prosperowało. Mam też wyrobioną dobrą opinie, więc nie widzę problemu aby mi zaufać -  w końcu nie oszukam ;)

 

 

To niezły projekt jak chcesz trzymać maszynę na lvlup

 

 

LVLUP firma jak firma, przynajmniej nie lata jak "listek". Sam mam u nich dość sporo usług, i mogę polecić. Pewnie Ty nie miałeś z nimi doczynienia, i trzymasz tylko swoje usługi w Hosteamie.

 

 

Nie stoję na hosteamie a na lvlup miałem musicboty i blokowali maszynę i twierdzili że ataki z niej wychodzą potem stwierdzili że to musicboty. 

giphy.gif

Opublikowano

 

 

Hola hola, zwolnij ogierze! Wszystko ladnie, fajnie, zgrabnie - tylko mam jedno "ale". Spotykajac kloszarda pod Biedronka, ktory Ciebie prosi o "2 zl na chleb", na 90% mu nie dasz tych 2 zl, bo nie wiadomo co z nimi zrobi. Predzej mu kupisz ten chleb. Tutaj mamy podobna sytuacje. Przychodzisz, opisujesz to wszystko. Jednak w kategorii "Wymagam" jest podpunkt "Regularnych wplat". Nie ukrywajmy - w czasach gdzie nawet konfidentem moze byc Twoje rodzenstwo zaufania jest ograniczone, ale na tyle, ze nie dostaniesz pieniedzy bezposrednio na konto, tylko przewalisz np. na jakies skorki do innych gier. Jednak takowy sponsor jest w stanie zapewnic maszyne. I co zrobisz w takim wypadku? Akceptujesz taka forme sponsoringu, czy nie?

Nie chce wpłat na moje konto bankowe itp. Chodź mi o bezpośrednie wpłaty na np. lvlup - vps. Przy wcześniejszych projektach dobrze to prosperowało. Mam też wyrobioną dobrą opinie, więc nie widzę problemu aby mi zaufać -  w końcu nie oszukam ;)

 

 

To niezły projekt jak chcesz trzymać maszynę na lvlup

 

Akurat tu się z Tobą nie zgodzę :) Lvlup to bardzo dobry a przede wszystkim stabilny hosting :)

 

Sam korzystam z tego hostingu od paru miesięcy i jestem zadowolony.

 

Co do samego autora to ładnie wszystko rozpisane. Zobaczymy co wyjdzie w praniu :D

Opublikowano

Dziękuje wszystkim za pozytywne opinie. Ciągle wymyślam nowe plany związane z nowym projektem.

 

REF

Opublikowano

 

 

 

Hola hola, zwolnij ogierze! Wszystko ladnie, fajnie, zgrabnie - tylko mam jedno "ale". Spotykajac kloszarda pod Biedronka, ktory Ciebie prosi o "2 zl na chleb", na 90% mu nie dasz tych 2 zl, bo nie wiadomo co z nimi zrobi. Predzej mu kupisz ten chleb. Tutaj mamy podobna sytuacje. Przychodzisz, opisujesz to wszystko. Jednak w kategorii "Wymagam" jest podpunkt "Regularnych wplat". Nie ukrywajmy - w czasach gdzie nawet konfidentem moze byc Twoje rodzenstwo zaufania jest ograniczone, ale na tyle, ze nie dostaniesz pieniedzy bezposrednio na konto, tylko przewalisz np. na jakies skorki do innych gier. Jednak takowy sponsor jest w stanie zapewnic maszyne. I co zrobisz w takim wypadku? Akceptujesz taka forme sponsoringu, czy nie?

Nie chce wpłat na moje konto bankowe itp. Chodź mi o bezpośrednie wpłaty na np. lvlup - vps. Przy wcześniejszych projektach dobrze to prosperowało. Mam też wyrobioną dobrą opinie, więc nie widzę problemu aby mi zaufać -  w końcu nie oszukam ;)

 

 

To niezły projekt jak chcesz trzymać maszynę na lvlup

 

Akurat tu się z Tobą nie zgodzę :) Lvlup to bardzo dobry a przede wszystkim stabilny hosting :)

 

Sam korzystam z tego hostingu od paru miesięcy i jestem zadowolony.

 

Co do samego autora to ładnie wszystko rozpisane. Zobaczymy co wyjdzie w praniu :D

 

Lvlup był dobry, to prawda, lecz na dzień dzisiejszy jest kolejnym miernym hostingiem ala mh, bf. @Lukass prowadząc mały marny ''serwerek'' nie odczujesz problemów, kilka dni temu testowałem ten lvlup u siebie i nie mam o nim dobrego zdania.

 

Co do samego tematu, mogę polecić termalqa, nie słyszałem o nim złego zdania.

Opublikowano

 

 

 

 

Hola hola, zwolnij ogierze! Wszystko ladnie, fajnie, zgrabnie - tylko mam jedno "ale". Spotykajac kloszarda pod Biedronka, ktory Ciebie prosi o "2 zl na chleb", na 90% mu nie dasz tych 2 zl, bo nie wiadomo co z nimi zrobi. Predzej mu kupisz ten chleb. Tutaj mamy podobna sytuacje. Przychodzisz, opisujesz to wszystko. Jednak w kategorii "Wymagam" jest podpunkt "Regularnych wplat". Nie ukrywajmy - w czasach gdzie nawet konfidentem moze byc Twoje rodzenstwo zaufania jest ograniczone, ale na tyle, ze nie dostaniesz pieniedzy bezposrednio na konto, tylko przewalisz np. na jakies skorki do innych gier. Jednak takowy sponsor jest w stanie zapewnic maszyne. I co zrobisz w takim wypadku? Akceptujesz taka forme sponsoringu, czy nie?

Nie chce wpłat na moje konto bankowe itp. Chodź mi o bezpośrednie wpłaty na np. lvlup - vps. Przy wcześniejszych projektach dobrze to prosperowało. Mam też wyrobioną dobrą opinie, więc nie widzę problemu aby mi zaufać -  w końcu nie oszukam ;)

 

 

To niezły projekt jak chcesz trzymać maszynę na lvlup

 

Akurat tu się z Tobą nie zgodzę :) Lvlup to bardzo dobry a przede wszystkim stabilny hosting :)

 

Sam korzystam z tego hostingu od paru miesięcy i jestem zadowolony.

 

Co do samego autora to ładnie wszystko rozpisane. Zobaczymy co wyjdzie w praniu :D

 

Lvlup był dobry, to prawda, lecz na dzień dzisiejszy jest kolejnym miernym hostingiem ala mh, bf. @Lukass prowadząc mały marny ''serwerek'' nie odczujesz problemów, kilka dni temu testowałem ten lvlup u siebie i nie mam o nim dobrego zdania.

 

Co do samego tematu, mogę polecić termalqa, nie słyszałem o nim złego zdania.

 

Chyba pomyliłeś osoby "cytując" mnie..

"mały marny" mój serwer osiągnął rekord online 262. ilość połączeń: 91617.

Już nie będę wspominał o "twoich" serwerach które zostały zamykane po 3-miesiącach.

Więc zanim zaczniesz pisać opinie innych serwerów, spójrz na swoją przyszłość.

Teraz możesz grzecznie opuścić temat i nie pogrążać się przed społecznością.

 

Co do samego autora tematu, polecam.

Opublikowano

Cześć. Czytając Twoją ofertę zainspirowałeś mnie do stworzenia serwera. 

Mogę podjąć współpracę i wykupić maszynę jednak chciałbym, abyś rozszerzył kryteria na temat maszyny.

 

Kontakt PW 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...