Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Memories MU RED | Season 6 | x5 do x30 | NO RESET | 600 LEVEL MAX | 10.02.2017 START


Mr.Mxn

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

CC drop anc itemki ? jaki drop z kunduna

Donate serwer czy nie ?

CC Normalne, jak rownież Kundun

Serwer posiada opcje VIP (Brak webshopu) - odpowiednio dopasowany by nie psuło grę. Nie jest to serwer P2W, co mogą potwierdzić wcześniejsze edycje 

Opublikowano

 

Podbijam temat z Ciekawością czemu ludzie tak sceptycznie i z niechęcią omijają serwery low hard ?

Przy takim expie lepiej grać na globalu masz gwarancję stabilności i tego, że serwer nie padnie w ciągu tygodnia tutaj jej nie masz.

 

Nie martwiłbym się o stabilność na memories ;) Chętnie wpadnę, bo ustawienia są naprawdę ciekawe.

Opublikowano

Panie admin ja pytam o liczby

CC ile % na Ancient item. czy z 1 osoba startuje ( i oczywicie wyłaczyc trzeba exp na cc1-6 ) a wlączyc tylko na Master CC

Kundun Co ile i dokladny drop

Ten Vip co dokladnie daje bo jesli wiecej exp to nie ma sensu tu nawet zaczynac gry

Opublikowano

Ten Vip co dokladnie daje bo jesli wiecej exp to nie ma sensu tu nawet zaczynac gry

Dostajesz spoty, które znajdują się tylko i wyłącznie na arenie. Przynajmniej tak jest napisane w publikacji na stronie serwera.

Opublikowano

Całe info na temat VIPu, będzie dostępne na naszej stronie i forum w czasie startu serwera  ;)

 

Bez obaw, vip tutaj nie zepsuje grę 

 

 

Panie admin ja pytam o liczby

CC ile % na Ancient item. czy z 1 osoba startuje ( i oczywicie wyłaczyc trzeba exp na cc1-6 ) a wlączyc tylko na Master CC

Kundun Co ile i dokladny drop

Ten Vip co dokladnie daje bo jesli wiecej exp to nie ma sensu tu nawet zaczynac gry

 
Dodatkowe info takie zostanie podane jak Mephis się pojawi, tymczasem zapraszam na forum do nas - by wyjaśnić wszystkie pytania  ;)

Panie admin ja pytam o liczby

CC ile % na Ancient item. czy z 1 osoba startuje ( i oczywicie wyłaczyc trzeba exp na cc1-6 ) a wlączyc tylko na Master CC

Kundun Co ile i dokladny drop

Ten Vip co dokladnie daje bo jesli wiecej exp to nie ma sensu tu nawet zaczynac gry

CC wyłączony drop Ancient, tylko Jewele
Startuje z 1 osobą
Tak exp będzie wyłączone od 1-6
Kundun co 12H 3x Ancient itemki (wszystkie w dropie)
Vip daje poza expem, dostęp do Areny, Memories Map (Loren Market) gdzie są spoty po 3 moobki, poza tym VIp helper (wszystkie buffy)
Vip nie jest przesadzony, zrobiony tak, by nie psuło innym graczą gry, poza tym Vipa można dostać też za darmo, poprzez Vote,farmienie bossów.
Opublikowano

 

 
Vip daje poza expem, dostęp do Areny, Memories Map (Loren Market) gdzie są spoty po 3 moobki, poza tym VIp helper (wszystkie buffy)

Vip nie jest przesadzony, zrobiony tak, by nie psuło innym graczą gry, poza tym Vipa można dostać też za darmo, poprzez Vote,farmienie bossów.

 

 

 

 Czyli ile dokładnie % expa więcej daje ten vip?? ważne, bo widze ze jest za zwykle credyty do kupienia vip i za gold credyty. Czym się rozni jeden od drugiego?

I czy helper działa tez bez vipa??

Opublikowano

chetnie zawitam , zobacze jak to wygląda . Vip będzie dostępny od startu czy jakiś czas pozniej ?

Zapraszamy :) Tak Vip jest cały czas dostępny.

5x w dzień, 10x w nocy, czyli masz x10 poźniej x35, a w nocy x15 | x40, choć tutaj jeszcze się zastanawiamy nad tym % expem. Zwykłe credyty od gold credytów się niczym nie różnią.

Noc zaczyna się od godz. 22 do 6 rano.

 

Opublikowano

Moim zdaniem exp normal x5 do 200 - vip x7 max , nie ma co kombinowac z wiekszym expem. Jak vip ma tyle dawać i robić taka przepasc to skonczy sie to tak samo jak inne edycje - czyli 20 online -

Opublikowano

No jak VIP od startu bedzie , to niezly boost sie szykuje . Z Vipem 3x wiekszy exp od 22  (do 200lvla)   :D

 

Zmniejszyliśmy exp dla Vip'ów, dzięki @OptiMUmPvP

Moim zdaniem exp normal x5 do 200 - vip x7 max , nie ma co kombinowac z wiekszym expem. Jak vip ma tyle dawać i robić taka przepasc to skonczy sie to tak samo jak inne edycje - czyli 20 online -

Dzięki właśnie za porady, exp został zmniejszony do x7 max :)

Opublikowano

Czyli rozumiemy ze do 200 lvla, mamy 5expa normalnego+2expa z vipa czyli to jest 40%wiecej i tak, sporo. 5expa+1expa = 20% exp jabym jeszcze zanizyl do tych 20%

ale co jest po 200lvlu ? ile wtedy expa daje vip?

 

I wlasnie kiedy startuje vip?

Opublikowano

Po 200lvl, masz 32x, czyli nie wiele więcej. 7x|32x z VIP
Vip startuję od startu serwera.
Summonerka jest teraz od 1lvl'a, mój błąd że dałem ją od 250lvl'a przecież to normalna klasa z 5pkt za lvl.
Offtrade włączone tylko na Devias..

Opublikowano

Ok git, a inne charaktery sa dostepne na vipie od 1 lvlu? Czy tak samo z vipem trzeba bic do tego np. 150lvlu zeby uzyskac dostep do mg?

Opublikowano

Vip na miesiąc 38 usd, na tydzień 10 usd.
 

Ok git, a inne charaktery sa dostepne na vipie od 1 lvlu? Czy tak samo z vipem trzeba bic do tego np. 150lvlu zeby uzyskac dostep do mg?

Niestety nie, trzeba bić lvl tak samo jak inni.

Opublikowano

No to powiem Ci że ceny dosyć wygórowane jak na Polskie realia ;D 160zł  za miesiąc gry to calkiem sporo. 

Na przyszłosć możesz wystartować serwer godzinkę wcześniej a dopiero po godzinie odpalić moby ,żeby każdy mógł sprawdzić czy klient mu działa - jest to praktykowane na wszystkich wiekszych zagranicznych serwerach

Opublikowano

Serwerze trudny aczkolwiek nie ma tragedii jeśli chodzi o exp i kamienie. Najgorsze pierwsze 50 lvl a potem to już z górki %)

 

Podbijam  ;)

Opublikowano

Serwer dość ciężki ale da się grać. Raczej nie dla małolatów bo exp niski więc gówniarstwa nie doświadczyłem jak dotychczas. Jak ktoś jest ambitny i cierpliwy to zapraszam do grania.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...