Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakie tryby są teraz najbardziej popularne/oczekiwane?


Najpopularniejsze tryby serwerów Minecraft  

75 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakiego trybu najbardziej byś oczekiwał na polskim serwerze Minecraft

    • Battlefield
      8
    • Mini Games
      6
    • RPG
      9
    • Survival + Frakcje
      13
    • Hardcore + Frakcje
      10
    • SkyBlock
      4
    • Survival
      12
    • Hardcore (ala Kwadratowa Masakra)
      9
    • FreeBulid
      7
    • Counter Strike
      5
    • Prison
      7
    • MegaDrop/EasyHC
      12
    • PvP
      10
    • Pokemon
      5
    • Creative
      2
    • Parkour
      7
    • Real Life
      9
  2. 2. Na jakiej wersji chciałbyś zagrać

    • 1.7-1.8
      34
    • 1.11
      28
    • 1.11 ale ze starym system PvP
      13
  3. 3. Jaki drop wolisz

    • Ze stone
      37
    • Z rud
      24
  4. 4. Na jakich mini grach najbardziej chciałbyś zagrać

    • Survival Games
      22
    • Mini Walls
      9
    • Hide and Seek
      9
    • Sky Wars
      12
    • Vampirez
      9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mediumhc

nie za duzy drop ani nie za maly...

 

Fajne jest to jak musisz sobie

wykopac seta i go enchantowac na jak najlepszy ;)


mediumhc

nie za duzy drop ani nie za maly...

 

Fajne jest to jak musisz sobie

wykopac seta i go enchantowac na jak najlepszy ;)

50>100>150>200>250>300>350>400>450>500

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Easy/MediumHC to ścierwo, nie polecam.
Ja nie będę grał na 1.11, taki serwer szans nie ma, lepiej na 1.11.2. To samo z 1.7, stare gówno.
Survival, freebuild, trudny i prawdziwy hc, creative to wylęgarnia patologii.

bannergif.gif

Opublikowano

Easy/MediumHC to ścierwo, nie polecam.

Ja nie będę grał na 1.11, taki serwer szans nie ma, lepiej na 1.11.2. To samo z 1.7, stare gówno.

Survival, freebuild, trudny i prawdziwy hc, creative to wylęgarnia patologii.

Te wersje x.x.2 to są tylko łatki poprawiające bugi i optymalizacje, podałem wyógolnione wersję ponieważ mogą wyjść kolejne ale oczywiście serwer będzie miał najnowszą wersję tych "łatek"

 

Wysłane z mojego Szajsunga

 

 

Zagłosuj na najbardziej oczekiwany typ serwera!

http://www.mpcforum.pl/s/c7d6554

Opublikowano

 

Easy/MediumHC to ścierwo, nie polecam.

Ja nie będę grał na 1.11, taki serwer szans nie ma, lepiej na 1.11.2. To samo z 1.7, stare gówno.

Survival, freebuild, trudny i prawdziwy hc, creative to wylęgarnia patologii.

Te wersje x.x.2 to są tylko łatki poprawiające bugi i optymalizacje, podałem wyógolnione wersję ponieważ mogą wyjść kolejne ale oczywiście serwer będzie miał najnowszą wersję tych "łatek"

 

Wysłane z mojego Szajsunga

 

Bzdury.

W 1.11.1 dodali samorodek żelaza a w 1.11.0 tego nie ma, więc osoby które wsadzały żelazo do craftingu otrzymywały samorodek złota na serwerze z ProtocolSupport/ViaVersion.

Silnik 1.11.2 obsługuje tylko 1.11.1 i 1.11.2 pewnie z tego powodu.

http://minecraft-pl.gamepedia.com/1.11

http://minecraft-pl.gamepedia.com/1.11.1

bannergif.gif

Opublikowano

 

 

Easy/MediumHC to ścierwo, nie polecam.

Ja nie będę grał na 1.11, taki serwer szans nie ma, lepiej na 1.11.2. To samo z 1.7, stare gówno.

Survival, freebuild, trudny i prawdziwy hc, creative to wylęgarnia patologii.

Te wersje x.x.2 to są tylko łatki poprawiające bugi i optymalizacje, podałem wyógolnione wersję ponieważ mogą wyjść kolejne ale oczywiście serwer będzie miał najnowszą wersję tych "łatek"

 

Wysłane z mojego Szajsunga

 

Bzdury.

W 1.11.1 dodali samorodek żelaza a w 1.11.0 tego nie ma, więc osoby które wsadzały żelazo do craftingu otrzymywały samorodek złota na serwerze z ProtocolSupport/ViaVersion.

Silnik 1.11.2 obsługuje tylko 1.11.1 i 1.11.2 pewnie z tego powodu.

http://minecraft-pl.gamepedia.com/1.11

http://minecraft-pl.gamepedia.com/1.11.1

 

 

Faktycznie, mój błąd, dawniej w tych wersjach nie było dodawane nic szczególnego, więc nie sprawdzałem tak dokładnie najnowszej wersji.

 

Oczywiście, dziękuje za poprawienie mnie.

Zagłosuj na najbardziej oczekiwany typ serwera!

http://www.mpcforum.pl/s/c7d6554

Opublikowano

Ja najbardziej czekam na dobrego FreeBuilda, ale teraz dzieciaki grają głównie na EasyHC.

No i wersja koniecznie 1.11.  :yay:

 

Miło by było jakbyście pisali co byście chcieli zobaczyć na takim serwerze,, no chyba, że działki i jakieś podstawowe rzeczy wam wystarczą

Zagłosuj na najbardziej oczekiwany typ serwera!

http://www.mpcforum.pl/s/c7d6554

Opublikowano

Najlespzy jest serwer pvp

 

Właśnie jak patrzę na większość serwerów "easyhc" to jest zwykłe pvp tylko za kit z setami trzeba zapłacić pierw 2.50 :P (niby są gildię ale tak naprawdę większość graczy siedzi na spawnie i się klepie)

Zagłosuj na najbardziej oczekiwany typ serwera!

http://www.mpcforum.pl/s/c7d6554

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...