Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie Wiesz Gdzie Expić? Zapytaj Tutaj


Rodimop

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl: 47

Profesja: SURA

Typ umiejętności: wp

Poziomy umiejętności: czarowane ostrze m1 smoczy wir m2 palec 1 ochronka 1

Ilość defa (obrony): 286

Używam bota: Tak

Nazwa bota: Easymetin2 oraz mh 8,0 + dmg czit

 

EQ

Zbroja: mistyczna+7 +500pz kd defa uchyłki+3

Hełm: wyzywajacy+8

Tarcza: okragla+6

Buty: 1k pz

Akcesoria: srebrna+7 kolce z białego złota+7 naszyjnik +500pz

Bron: fms+9 sr 22% kd owja smierci+3

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@Postmeal

 

Beznadziejna postać...

Popróbuj na BO, ale z takim eq to wątpię...

 

 

@buzun15

 

w BO pt lub Na orkach cały spot =D

 

1377531174-U173186.png

 

Opublikowano

nie wiem gdzie expic?

WOJ MENTAL:52LVL

ZBROJA:LWIA+6 bon 2khp kd defa i wita+3

HELM:zelek+8

TARCZA:czarna okragla+6

BRON:12D+5 3%na trute 2% na ludzi bez kd

BUTY:od 29+4 1k hp

BRANZA:od 34+4 1k HP

NASZYJNIK:od 34 +4 1k hp

KOLCZYKI:ebo+7

HP:12k

DEFA:487

SKILLS

SILNE:M3 prawie M4

WALNIECIE:M6 prawie M7

TAPNIECIE:15pkt reszta 1

nie wiem gdzie?

Metin2:

Monolit żolci woj54+

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl: 50

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Metnal

Poziomy umiejętności: Duchowe Uderzenie - M3 Silne Ciało M2 Tąpnięcie 13 Reszta po 1

Ilość defa (obrony): Z Silnym Ciałem 498

PŻ: 8k

PM: 1,3k

Używam bota: Tak

Nazwa bota: EasyMetin

MultiHack: v8.0

Używane funkcje w bocie:

-MobLock - Przyciąganie potworów z 100%

-Obszar działania około 60%

Używane funkcje w MultiHack'u

-Speed Move: 4

-Speed Attack: 4

 

EQ

Zbroja: Smocza +8 z KD Obrony +3 i KD Uchylenia +3

Broń: Niestety tylko Trójząb +4 :/

Hełm: Żelazny +6

Tarcza: Okrągła +6

Buty: Ekstazyjne +4 +500 PŻ

Akcesoria:

-Ebonitowe Kolczyki +4, 2x wolny slot na ebonit, na sztylety 2%

-Ebonitowy Naszyjnik +0 +500 PŻ oraz Regeneracja PŻ 12%

-Srebrna Bransoleta +7

 

 

Prosił bym o podpowiedź:

Gdzie najlepiej expić ?

Jakich funkcji używać w Bocie i MultiHack'u ?

Jak zmienić funkcje powyższych "wspomagaczy" ?

S7 = Almanach... 4 eVer :D

Klasa: Ninja

Profesja: Dagger

Królestwo: Jinno

Level: 50+

Nick: PowahOfBanan

 

 

 

Jak nie wiesz co dać to może pomoże to że... zbieram -!

Opublikowano
Lvl: 50

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Metnal

Poziomy umiejętności: Duchowe Uderzenie - M3 Silne Ciało M2 Tąpnięcie 13 Reszta po 1

Ilość defa (obrony): Z Silnym Ciałem 498

PŻ: 8k

PM: 1,3k

Używam bota: Tak

Nazwa bota: EasyMetin

MultiHack: v8.0

Używane funkcje w bocie:

-MobLock - Przyciąganie potworów z 100%

-Obszar działania około 60%

Używane funkcje w MultiHack'u

-Speed Move: 4

-Speed Attack: 4

 

EQ

Zbroja: Smocza +8 z KD Obrony +3 i KD Uchylenia +3

Broń: Niestety tylko Trójząb +4 :/

Hełm: Żelazny +6

Tarcza: Okrągła +6

Buty: Ekstazyjne +4 +500 PŻ

Akcesoria:

-Ebonitowe Kolczyki +4, 2x wolny slot na ebonit, na sztylety 2%

-Ebonitowy Naszyjnik +0 +500 PŻ oraz Regeneracja PŻ 12%

-Srebrna Bransoleta +7

 

Przydala by sie lepsza bron, na poczatek 12D (50lvl 2reczna) +6 za 1kk kupisz. I na v1.

Witam chciał bym poruszyć intrygujący mnie temat a mianowicie czy jest możliwe aby murzyni chakowali moje konta do metina2 przez domofon ????

A wydarzylo sie to tak

Zalogowalem sie na postac na metinie us napisal do mnie ktos przedstawiał sie jako murzyn1993 powiedział ze zakręci korbą

Napisalem okej. Nagle zadzwonił domofon odbieram a tam murzyński śmiech.... wracam szybko do komputera rzucając słuchawką w kierunku okna patrze a ku mojemu zdziwieniu moje konto zostalo ukradzione

wiec ostrzegam was nie odbierajcie domofonów

 

 

P. jak oni to robia czy ja tez tak moge muse kupic korbe czy wystarczy domofon czekam z niecierpliwością na odpowiedź

Cytat za abe

Opublikowano

na BO expij jak masz boja ;p

43630.gif

Nowy komp :)

 

Intel Core i7 2500K 3.30GHz LGA1155 BOX | OC do 4Ghz

Gigabyte GeForce GTX 560Ti 1GB DDR5/256b PCI-E SOC (1Ghz na rdzeniu :D)

Gigabyte GA-P67A-UD3-B3 P67 LGA1155

DDR3 Kingston 8GB PC1600 2x4GB CL9 HyperX

ATX Midi SilentiumPC Gladius 800 Pure

XFX Core 650W

 

Opublikowano

Lvl:36

Profesja:wojownik

Typ umiejętności:body

Poziomy umiejętności:m2 wir miecza aura 12poziom

Ilość defa (obrony):118

Używam bota: Nie

Nazwa bota:

 

EQ

Zbroja:34 +4 +500pż

Hełm:tradycyjny +6

Tarcza:bojowa +6

Buty:34 +4

Akcesoria:

bron;halabarda+9

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Cześć. Oto moja postać

Wojownik MENTAL(75lvl)

Skille: silne m8 duchowe m8 walniecie m9 tapnieciem8

Eq: stal+6(kd+4)

Magnet+8(kd+3 do expa)

zelak+9

budda+9

srebrna+9

ebo+9

naszyjnik ze zlota+1,5pz

buty na 39+1000pz

Mam 770 deffa, i 750-850 ataku

13k pz

 

Takie pytanie nie na temat co mam zmienic,zebym bral caly duzy spot na szponach? Mój kumpel ma 9k pz i 780 deffa gorszego magneta i je uciaga a ja nie. Co zrobić?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Proszę o pomoc gdzie expic

 

Lvl:22

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:Body

Poziomy umiejętności:Aura M1, wir 1, berek 1

Ilość defa (obrony):203

Używam bota: nie jade na cheatach ^^

 

 

EQ:

Hełm:Tradycyjny +7

Tarcza:Bojowa +6

Buty:Skórzane +0

Akcesoria:Srebrna Branza +2,Miedziane kolce +3,Drewniany naszyjnik +0 Bon krytyk 2%

Zbroja:Zbr.Płyt.Tygrysa+7 z kd magii +2

Miecz: Stożkowy +7 i Pajęcza +6

Daj mi + i 5*

 

Kocham MPCforum.pl

18706.png

 

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

 

644124266465ef9ffba7a3.gif

7ff09ae08c224b2bbe20c5697239767b.0.gif

modemos.png

Opublikowano

Dzięki za propozycje ale ide expic na EZO

Daj mi + i 5*

 

Kocham MPCforum.pl

18706.png

 

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

 

644124266465ef9ffba7a3.gif

7ff09ae08c224b2bbe20c5697239767b.0.gif

modemos.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl:35

Profesja:Woj

Typ umiejętności:Wszystkie u bodego

Poziomy umiejętności:Berek M2,aura 14,reszta 1

Ilość defa (obrony):272

Używam bota: Nie

Nazwa bota:---

 

EQ

Zbroja:śmiercio +4

Hełm:21+6

Tarcza:bojowa +6

Buty:złote +500 hp

Akcesoria:rib +9,ebony +5,mam 6k hp

1356721310-U739101.png

Opublikowano

Cześć. Oto moja postać

Wojownik MENTAL(75lvl)

Skille: silne m8 duchowe m8 walniecie m9 tapnieciem8

Eq: stal+6(kd+4)

Magnet+8(kd+3 do expa)

zelak+9

budda+9

srebrna+9

ebo+9

naszyjnik ze zlota+1,5pz

buty na 39+1000pz

Mam 770 deffa, i 750-850 ataku

13k pz

 

Takie pytanie nie na temat co mam zmienic,zebym bral caly duzy spot na szponach? Mój kumpel ma 9k pz i 780 deffa gorszego magneta i je uciaga a ja nie. Co zrobić?

 

Dobij skille na G, i zbonuj eq

83e6a56c3c295.png

Opublikowano

Lvl: 51

Profesja: Woj

Typ umiejętności: Body

Poziomy umiejętności: Aura m3 Berek m3

Ilość defa (obrony): 348

Używam bota: Tak

Nazwa bota: easy metin 2 mh 8.0

 

EQ

Zbroja: smiertellka +8

FMS +9

Hełm: zelak +7

Tarcza: okragla +6

Buty: jadeitowe +6

Akcesoria: ebo +7 krysztalowa +6

20330958.jpg

Opublikowano

kukisp: BO,v1

 

Sam nie wiem gdzie mam expić i proszę o pomoc.

Lvl:52

Profesja:Szaman

Typ umiejętności:Smok

Poziomy umiejętności:Pomoc smoka m4, strzelający smok m6, błogo 13 reszta po 1

Ilość defa (obrony): 320

Używam bota: Nie

Nazwa bota: -

 

EQ

Zbroja:Szata Zach. Nieba +4 2k hp, kd defa +1 i spalony.

Hełm:czapka feniksa +7

Tarcza:czarna okrągła +6

Buty:skórzane 1k hp

Akcesoria:naszyjnik 1k hp, srebrna branza +5, kolce z białego złota +6

Tylko Lucyfer


 


Jestem Hujston

Opublikowano

Lvl:27

Profesja:wojownik

Typ umiejętności:body

Poziomy umiejętności:Aura m5 berek 6 reszta po 1 ;D

Ilość defa (obrony):270

Używam bota: Nie

Nazwa bota:

 

EQ

Zbroja:Lwia +7 z kd defa +2

Hełm:Żelak +7

Tarcza:5-kontna +7

Buty: skórzana +6

Broń:KOSA+8 A NA 30 LVL MASZ JUZ FMS +8

srenba+7 naszyjnik +9 kolczyki +9 << od 1 lvl Mnisia +0 z kd speeda +3

Prosze O Wypowiedzieniu się o mojej postaci Może Cos Mam Zmienić Cos Dokupic

TYLKO NIE PUSTYNIA ;D

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Lvl: 49

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: Mental

Poziomy umiejętności: Silne Ciało M2, Duchowe uderzenie m4, Walniecie 12

Ilość defa (obrony): 519

Używam bota: Nie

Nazwa bota:

 

EQ

Zbroja: Łuska +6 z Kd obrony i Speeda +3 BON 1000PZ

Hełm: Żelazny +9 bez bonów

Tarcza: Okrągła +6

Buty: 2k pż lub 10% na krytyka

Akcesoria:

Naszyjnik 1k pz

Branza z Białego Zlota+9

Ebony +9

 

Dam rade w V1 ??

Opublikowano

Merkon w v1 to gowno nie exp... Po 50 lvl sie leci do v2. Co prawda drop ledwo ledwo ale po 1 grupce na szponach exp jest duzo lepszy niz polowa spotu w v1...

shaylarenjeans.gif

DarkAyss to miszcz i kox !

Opublikowano

Gdzie expić ?

Lvl:39

Profesja:Szaman

Typ umiejętności:Heler

Poziomy umiejętności: rzut m6 leczenie m1 przywolanie na 1 i reszta po 1

Ilość defa (obrony):300

Używam bota: Tak/Nie

Nazwa bota:Exp bot lonley

 

EQ

Zbroja:od 25 +6

Hełm:od 21 +6

Tarcza:bojowa +6

Buty:od 21 lvl +6

Akcesoria:ebony+6 naszyjnik od 9 z bonem na 5% krytyka

Opublikowano

Lvl:66

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:Body

Poziomy umiejętności: Aura M4 Berek M4 Wir M4 Szarża 9 Trzystronne 1

Ilość defa (obrony):500

Używam bota: Tak

Nazwa bota:Easymetin2

 

EQ

Zbroja:Boga +6 max pż +500 kd Deffa +3 i Wita +4

Hełm:Żelazny +8

Tarcza:Lwia +9

Buty:Deszczowe +1 max pż +1000

Akcesoria:

Ebonitowe Kolczyki +8

Branzoleta z niebiańskich łez +1 max pż +1000

Naszyjnik z białego złota +4 max pż +1000

+ BUFF

40LVL Błogosławieństwo M4 Pomoc Smoka M3

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl:78

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:Body

Poziomy umiejętności:Wir Miecza M5 , Berserk m5 , Aura m5 , Trzystronne g1 , szarza 7pkt.

Ilość defa (obrony):451

Używam bota: Tak

Nazwa bota:EasyMetin2

 

EQ

Zbroja: Boga +6

Hełm:Zelak +7

Tarcza:okragla +5

Buty: BRAK

Akcesoria: BRAK

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl:67

Profesja:Wojownik:Body

Poziomy umiejętności:Potrójne Cięcie M4,Aura Miecza M3,Wir Miecza 12 Szarża 12 Berserk 5, (Combo 2)

 

Ilość defa (obrony): 512

Używam bota: Tak

Nazwa bota:EasyMetin2 5.0

WIT:90

INT:37

SIŁ:91

ZR:10

EQ

Zbroja:Boga +7 Z KD OBRONY +3,KD SPEEDA +3

Broń: Magnetyczne +6 Z KD PENETRY+3

Hełm:Żelazny +9

Tarcza:Lwia Tarcza+9

Buty:Jadeitowe +4 z 1500 PŻ

Akcesoria: Srebrna bransoleta +8 z 700PŻ,EBONITOWE KOLCZYKi+9,Kryształowy NASZYJNIK +1 Z PŻ +1000

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...