Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie Wiesz Gdzie Expić? Zapytaj Tutaj


Rodimop

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lvl:40

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:Mental

Poziomy umiejętności:Silne M1, Walniecie M1, Tąpnięcie 2

Ilość defa (obrony):ok.390

Używam bota: Tak

Nazwa bota:Easymetin2

 

EQ

Zbroja:Śmiertelna +4

Hełm:ten na 1 lvl +6

Tarcza:Bojowa +6

Buty: Buty wyszywane złotem +3

Akcesoria:Ebonitowe kolczyki +4, Ebonitowy naszyjnik +5, drewniana bransoleta +3

379799xgt4bh6ga5tl4.gif

Daj -

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

lvl;35

Profesja:Wojownik

Tym umiejętności:Mental

Poziom umiejętności:silne m1 duchowe 12 i inne na 1 poziomie

ilość defa;377

Używam bota:Tak

Nazwa bota:Easymetin2

 

EQ

Zbroja;Lwia +7 80defa

Hełm;Zelazny Hełm +6 41defa

Tarcza Bojowa +6

Buty:1lv +6

Ten co stworzyl ten temat niech tam bron dopisze np.koles lata w mieczu +4 od 0lv i exspi na bo przykład daje ;D

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl:54

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:Mental

Poziomy umiejętności:silne m4 duchowe m2 walniecie 13 reszta 1

Ilość defa (obrony):z silnym ok 550 bez silnego 403

Używam bota: Tak

Nazwa bota:EasyMetin2

 

EQ

Zbroja:Luska +6 z kd Speeda +3 uchylenia +3 i obronny +3

Hełm:Zelazny +9

Tarcza:Okragla +7

Buty:deszczowe z 1.5k PZ

Akcesoria:Ebonitowe kolczyki +8 naszyjnik z 1k pz

 

Lacznie mam 10k pz prosze o odpowiedz gdzie mam wystawic exp bota

Opublikowano

v1 szpony lub z buffem sproboj poczatku v2 :> weze itp.

1315596276-U71001.jpg

Kiedyś Metin2.pl 86 lvl

Kiedyś Aion Online 55 lvl

Kiedyś WoW 80 lvl

Guild Wars 2 80 lvl

teraz jakoś nie ma na nic czasu

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl:31

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:Body

Poziomy umiejętności:Aura M1,Berserk 9,Szarża 1,Trzystronne Cięcie 1,Wir Miecza 1.

Ilość defa (obrony):218

Używam bota: Tak

Nazwa bota: EasyMetin2

 

EQ

Zbroja:Tygrysa +6

Hełm:Tradycyjny +6

Tarcza:Bojowa+6

Buty:Skórzane +6

Akcesoria: Drewniana Branza +6 , Miedziane Kolczyki +6 , Miedziany Naszyjnik +3

Broń: Fms +6 Śr: 23%

Budowniczy
Opublikowano

@ziomek546

M2 Dzikusy wiesz te silny dziki sluga i takie tam.

Ja tam expilem do 34 a pozniej z smiertelka +7 na pustyni.

 

Teraz Moja kolej.

Nie wiem gdzie expic, prosze o pomoc.

 

Lvl:42

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:Body

Poziomy umiejętności:Aura M1 Wir M1 trzystrone 6 sarża1

Ilość defa (obrony):344

Używam bota: Tak

Nazwa bota:EasyMetin2

 

EQ

Zbroja:Smocza +7 z Kd uchylenia +3 i kd obrony +3

Hełm:Zelazny 7

Tarcza:Okragla +6

Buty:Buty z brązu +4 z +500 hp

Akcesoria:Ebonitowe kolczyki +5 Ebitanowy Naszyjnik +5

obrazwm.jpg
Opublikowano

[Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl:37

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:Mental

Poziomy umiejętności:Silne m1,Duchowe 16,reszta po 1

Ilość defa (obrony):450 z silnym

Używam bota:Tak

Nazwa bota:Easy Metin2

 

EQ

Zbroja:Smiertelna+7

Hełm:Tradycyjny+9

Tarcza:Bojowa+6

Buty:Na 34lvl+4

Akcesoria:Ebonitowe kolczyki+4,branza na 33lvl +7,miedziany naszyjnik +7,

Gram w metin2 pod nickami: Dandi11111,SharinganBM,SharinganBoss,Zege.

 

 

 

 

 

 

Zbieram -!

Opublikowano

@Dandi11111

Ezo łatwe.

Juz expie na pustyni kumpel podpowiedzal i biore all spot;)

Gram w metin2 pod nickami: Dandi11111,SharinganBM,SharinganBoss,Zege.

 

 

 

 

 

 

Zbieram -!

Opublikowano

Lvl:65

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:Body

Poziomy umiejętności:Aura miecza m4 , Berserk m5 , wir miecza m5 , szarza 11, 3-stronne 1.

Ilość defa (obrony):440

Używam bota: Nie

Nazwa bota:

 

EQ

Zbroja:Boga smoków +8

Hełm:Żelazny +9

Tarcza:od 41 +7 :/

Buty:od 34 +1 z bonem 1,5k pz

Akcesoria:naszyjnik i branzoleta +1000pz

Opublikowano

lvl;56

Profesja:Ninja

Tym umiejętności:Dagger

Poziom umiejętności:szybki atak m10 zasadzka m3 wir m3 inne po 0

ilość defa;437

HP: 6750

Atak: 425-471

Używam bota:Tak/ale wole sam expic

Nazwa bota:Easymetin2

 

EQ

Zbroja;Ubranie zab. czar wiatru +7

Hełm; maska kolcza +7

Tarcza: Okrągła +7

Buty: deszczowe +5 +200hp

Koń: Militar

\

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl:46

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:Body

Poziomy umiejętności:M2 Aura M2 Taniec Miecz i na 3 mam trzystrone

Ilość defa (obrony):300

Używam bota: Tak

Nazwa bota:MH 8.0 i ExpBot Easymetin2

 

EQ

Zbroja:smocza +4

Hełm:żelazny hełm +5

Tarcza:bojowa +7

Buty:złote +1

Akcesoria:

 

Jak mam zasłabe eq powiedzcie jakie kupić w kasie mam 5kk 700k;/

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl: 11

Profesja: Wojownik

Typ umiejętności: body

Poziomy umiejętności: aura 6 ,reszta wszystko 1

Ilość defa (obrony): 100

 

EQ

Zbroja: na 1 lvl +5

Hełm: na 1 lvl +4

Tarcza: bojowa +3

Buty: na 1 lvl +0

Akcesoria: Drewniany Naszyjnik +0 i Miedziane Kolczyki +0

Opublikowano

@Cheater2

 

przecież wiadomo ze na tym lvl`u to niedźwiedzie gryizly i wcześniejsze i jeżeli dasz rade szare alfa wilki.OD 15 lvl`u na łuczniczki.No ewentualnie białe tygrysy ale zmien zbroje i ogólnie ulepsz EQ bo jest słabe.

Opublikowano

Nie wiem gdzie expić, proszę o pomoc. Oto moja postać:

 

Lvl:40

Profesja:Wojownik

Typ umiejętności:Body

Poziomy umiejętności:Wir miecza m1. Aura m2. berserk 2 , szarza 1

Ilość defa (obrony):294

Używam bota: Tak/Nie ... TAK

Nazwa bota:Easymetin2

 

EQ

Zbroja:Smiertelka+4 + bon pz +500

Hełm: Zelazny helm +7

Tarcza:bojowa +6

Buty:skorzane +0

Akcesoria:ebonitowy naszyjnik +4 ,, ebonitowa branzoleta +2 ,,,, drewniane kolczyki+0

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Lvl:46

Profesja:Sura

Typ umiejętności:WP

Poziomy umiejętności:Ostrze m2 Wir m2 Zbroja 10 Paluch 1

Ilość defa (obrony):342

Używam bota: Tak

Nazwa bota:EM2 i MH8

 

EQ

Zbroja:42 +7 z defa +3

Hełm:Wyzywkka +8

Tarcza:Okragla +7

Buty:Z 1k PZ

Branza:srebrna +9

Kolce +7 do inty

Naszyjnik 1k PZ

Akcesoria:FMS +8 sr 23 potwora i smierci +3

charizard.gif

 

 


Zagraj ze mną w POKéMONY już dziś! :3

Opublikowano

Lvl:30

Profesja:ninja

Typ umiejętności:archel

Poziomy umiejętności:płonąca m4 i trująca 11

Ilość defa (obrony):262

Używam bota: Nie

Nazwa bota:------

 

EQ

Zbroja:na 18+9

Hełm:na 21+5

Tarcza: bojowa+7

Buty:na 1lvl+0 xDD

Akcesoria:slabe

Broń:Jelobnek+9 bez -

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Lvl:48

Profesja:Wojek

Typ umiejętności:Body

Poziomy umiejętności:m2 berek, m1 aura,

Ilość defa (obrony):262

Używam bota:ta

Nazwa bota : multichack, expbot =d

 

EQ

Zbroja:na Smocza +7

Hełm:na Żelazny +9

Tarcza: 5 kątna +9

Buty:na 34 lvl +500hp

Akcesoria ebonki +7, srebrna +7, i naszyjnik +1,5k hp

Broń:Rib +9, śr 2,2, kd +3

//Ciach

Opublikowano

Lvl: 48

Klasa: Woj

Prof: Body

Umiejętności: Aura M2, Berek M2

Def: 318

Boty: DMG hack, ExpBot

 

EQ:

Smocza +7

Buty PŻ +500

Igła +6

Naszyjnik +200 PŻ

Ebo +4

Srebrna +6

 

 

 

Proponujcie jakieś ustronne miejsca gdyż expie na ExpBocie i DMG Hacku, tak więc nie chce żeby widziały mnie tłumy ;P

Opublikowano

Lvl:24

Profesja:Woj

Typ umiejętności:body

Poziomy umiejętności:aura na m2 berek na 2 i reszta po 1

Ilość defa (obrony):254

Używam bota:Nie

 

 

EQ

Tygrysia +9

:Żelak+7

5-KONTNA+7

Bambusowe+9

srebna +9

Szeroki +9

drewniany naszyjnik +9 z 1k pz

w butach 1k pz ;pogulnie 5k hp

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

@PrOKiLaz

 

Pustynia-poczatkowe pajaki ja na słabszejpostaci biłem po 1-2 grupki początowych pająków.

 

Opublikowano

Lvl: 32

Profesja: wojownik

Typ umiejętności: body

Poziomy umiejętności: wirek 12 aura m1 3stronne 1 szarza 1

Ilość defa (obrony): 294

Używam bota: Nie

Nazwa bota: nie uzywam

 

EQ

bron : fms +7 sr. 26

Zbroja:tygrysia+9

Hełm:żelak +8

Tarcza:5katna +7

Buty:skorzane +2

Akcesoria:naszyjnik 500 pz , srebrna branza +6

murarz.png

--

topkac.jpg

mini tutek o skillach :] kliknij

DAJ PLUSIKA JEŻELI CI POMOGŁEM :) ODWDZIĘCZE SIĘ

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...