Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[NPL] TeamVoice.pl - Darmowy, polski serwer TeamSpeak 3. Połączyliśmy się z DarkSpeak.eu!


mikigal

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Polecam. Mikigal to naprawdę świetna i zaufana osoba. Dodatkowo zna się na tym co robi, wiec projekt jest bardo dobrze wykonany. Jednie mogło być więcej rang 4fun oraz gracz, ale to według uznania. Polecam.

Opublikowano

@CookieOfficial

Dziękuję za sugestie, więcej informacji jest na stronie www, ale poprawimy prezentację ;)

 

 

Problemy techniczne rozwiązane. TS znowu działa!


sygnatura_mpc.png

 

Opublikowano

Połączyliśmy siły z serwerem DarkSpeak.eu ! Można wbijać przez IP TeamVoice.pl oraz DarkSpeak.eu !


sygnatura_mpc.png

 

Opublikowano

Wypunktuje wszystko co mi przeszkadza: 

1. Czy nie uważacie że 9 Administratorów na serwerze gdzie rekord online to 40, to trochę za dużo?

2. Nienawidzę botów które spamią mi statystykami na pw po wejściu na serwer (co za różnica czy to moje 2 czy 3 połączenie???)

3. Banner jakoś nie przypadł mi do gustu.

4. Spacery mogły by byc zwykłymi ciągłymi liniami.

 

Teraz plusy:

1. Spójne ikonki

 

+/-

1. Strona internetowa taka sobie.

Opublikowano

Wypunktuje wszystko co mi przeszkadza: 

1. Czy nie uważacie że 9 Administratorów na serwerze gdzie rekord online to 40, to trochę za dużo?

2. Nienawidzę botów które spamią mi statystykami na pw po wejściu na serwer (co za różnica czy to moje 2 czy 3 połączenie???)

3. Banner jakoś nie przypadł mi do gustu.

4. Spacery mogły by byc zwykłymi ciągłymi liniami.

 

Teraz plusy:

1. Spójne ikonki

 

+/-

1. Strona internetowa taka sobie.

1. Tak, mamy dużo Administratorów, jest to spowodowane połączeniem z serwerem DarkSpeak.

2. Pomyślimy nad wyłączeniem tej funkcji

3. Nie mamy profesjonalnego grafika, ale nie jest aż tak źle ;)

4. O gustach się nie dyskutuje :)

 

Dziękujemy bardzo za opinie, zastanowimy się nad wprowadzeniem zaproponowanych przez Ciebie zmian.

 

Mieliśmy tymczasowe problemy z serwerem, ale na dniach zmieniamy serwerownie ;)


sygnatura_mpc.png

 

Opublikowano

Ladna strona, na serwerze nie bylem, aczkolwiek moge polecic.

Zazwyczaj jestem dostepny 24/7, zdarzaja sie male przerwy :D 

 

Pomoglem/ spodobala Ci sie Moja wypowiedz ? Daj like B)

Opublikowano

Mamy tymczasową przerwę techniczną. Jakiś dzieciak kupił VPSa i w DDoSy się bawi...

Musimy zmienić hositng


sygnatura_mpc.png

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

14. Tematy, które są nieaktywne przez okres 14 dni zostaną przeniesione do archiwum i będą tam dalej dostępne, jednak nie będzie można w nich odpowiadać.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...