Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zapisać targeting i waypointy w XenoBocie


-Askry-

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, zrobiłem Targeting i Waypointy i chicałbym je zapisać na stałe tylko nie wiem jak i czy wogóle jest możliwość.

Jeśli jest możliwość prosze podać mi mały poradniczek krok po kroku jak mogę je zapisać i w przyszłości bez ustawiania od nowa je włączyć?

 

Za pomoc będą +++

Opublikowano

Siema, zrobiłem Targeting i Waypointy i chicałbym je zapisać na stałe tylko nie wiem jak i czy wogóle jest możliwość.

Waypointy = Walker = Cavebot.

 

1. Wchodzisz w tą zakładkę.

YSlkWs1.png

2.Tworzysz nowy profil klikając ten plusik, później yes i zmieniasz nazwę.

Jb55IOq.png

3. Wybierasz go na liście i klikasz all.

dYr0RVL.png

4. Gotowe.

Robiąc tak masz od razu zapisany support i resztę. Chcąc wczytać skrypt wybierasz go na liście i klikasz zamiast save to load>all.

 

Opublikowano

Gdy chce załadować i klikam LOAD ALL wyskakuje: Failed to load profile! Error Code 0x502.. Co to jest ?! :D

Nigdy się z takim błędem nie spotkałem, ale spróbuj tak jak tu napisali: https://www.pandoriumx.com/topic/5046-official-problems-with-px-bots-and-fixes/

C80Bpoq.png

Wyślij ten plik xbst, który stworzyłeś, zobaczę czy u mnie się otworzy.

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...