Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Teksty, Którymi Dziś Nawalałem W Kolesia Ze Sql


MrDeViX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przyznaj się ziomuś, przegrałeś!

Zrobie to co dawno zrobić miałem,

Zdissuje Cię nowym kawałkiem,

Będziesz musiał się leczyć samym białkiem!

Pozdrowienia od DeViXa z Warshau,

K*a bedziesz jeszcze warczał?!

 

Beton, juz wiesz dlaczego nie chcialem z Toba gadac,

Konwersacja z taka osoba jak ty, to dla mnie kara ;]

 

Hip-Hop i seks to te rzeczy dwie,

Do których, Beton, nie nadajesz się

 

Nie będziesz po mnie, leszczu pojeżdzał,

Kup sobie chomika i jego najeżdżaj,

Mam nadzieję, że dało Ci to do myślenia,

Rozumiem, jesteś jeszcze dzieckiem i masz marzenia.

Jesteś chory, na głowe chory,

Myślisz żeś kozak bo masz na karku dwa wory...

Ogar chłopcze, ogar dzieciaku!

Weź się odjeb ty mały kutachu!!!

 

 

 

I jak? ;)

 

_________________

All teksty by ME!!!

urechisyg.png

Opublikowano
Myślisz żeś kozak

 

 

No z tym "żeś" dojebał. Ale i tak wielki szacun. Ja jestem cienki w tekstach ,więc coś od Ciebie z ripuję np. to z chomikiem xD. Zazdroszczę Ci. Fajny diss. Oby więcej takich xD.!

 

@EDIT.

 

Diss to nie śpiew tylko tak jakby hm, wiersz czyli mówi, szybka nawijka czy coś. No chyba ,że zaśpiewał, ale to już inna beczka. Chodź mogę się mylić ; p

LoL . ?

Opublikowano

Trochę drętwe te Twoje teksty :D

 

No i jak wyobrażam sobie jak cytujesz mu to o w oczy , to mi się śmiać chce , ale nie z niego tylko z Ciebie :]

 

No sorry , taka prawda :P

lolheadz.png
Opublikowano

Trochę drętwe te Twoje teksty :D

 

No i jak wyobrażam sobie jak cytujesz mu to o w oczy , to mi się śmiać chce , ale nie z niego tylko z Ciebie :]

 

No sorry , taka prawda :P

Sorry, ale liczy się to, że się odważyłem ;) Wiesz ile ja mam lat? 13 ! I i tak dobre teksty robię wg Merkona :D

urechisyg.png

Opublikowano

I mnie. Mi tam się podobają. Może i jestem cienki w tekstach (nie szukam zaczepki a jak już to nie słowa lecz czyny)

LoL . ?

Opublikowano

No i dalo ci cos to ze powiedziales, ze jest skurwysynem ? no chyba nie... Ja bym nawet sie do kolesia nie odzywal ;) po prostu odszedl od niego ;) on czuje upokorzenie, lecz nie wykazuje tego ;) probuje cie wysmiac, ale naprawde czuje cos innego ;]

IDIOT, IDIOT EWRYŁER !!

 

Opublikowano

No wątpie. U mnie było co innego. Rzucał we mnie papierkami powiedziałem żeby przestał bo inaczej się to skończy. Potem wychodzę z klasy on mnie zaczyna podcinać. Potem słowa i rękoczyny .. Kto wygrał nie muszę chyba pisać ; p Oczywiście nie chce się chwalić, ale dałem siebie jako przykład.

LoL . ?

Opublikowano

Takie sprawy rozwiązuje się prosto. Jeżeli jest Twoim rówieśnikiem , albo rok starszy - wystarczyło mu powiedzieć żeby się pier***** i strzelić mu wpysk , a nie się cackać. W takim wieku zalałby się płaczem i poszedł do domu.

 

@down

 

Powiedział , 13.

lolheadz.png
Opublikowano

" Twoja stara" - Co Was kręci w tych tekstach .

Jest to żałosne .

Teksty nie śmieszne . Macie coś do siebie to załatwie to dwójkę i nie kiepskimi odzywkami , a czynami .

Tak nawiasem , ile masz lat ?

Opublikowano

Wiesz dla mnie to by był wstyd takie coś powiedzieć

nie chodzi mi o tekst tylko ogólnie o ten niby diss cały.

Podchodzisz do gościa dajesz mu wpierdol i tyle i się skończy

następnym razem będzie wiedział co go czeka .

A takimi tekstami nic nie zdziałasz (chodzi mi o twój wiek )

 

 

Edit:

Nie chodzi co było później tylko takimi tekstami zniżasz

się do jego poziomu i robisz z siebie posmielisko .

54585309939136444418.png

Opublikowano

Wiesz dla mnie to by był wstyd takie coś powiedzieć

nie chodzi mi o tekst tylko ogólnie o ten niby diss cały.

Podchodzisz do gościa dajesz mu wpierdol i tyle i się skończy

następnym razem będzie wiedział co go czeka .

A takimi tekstami nic nie zdziałasz (chodzi mi o twój wiek )

:P Później dostał :PPP

urechisyg.png

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Tu część tekstów jest wymyślone przez tedego np

Pozdrowienia od DeViXa z Warshau,

K*a bedziesz jeszcze warczał?!

tyle ze zamiast DeViXa w jego piosence jest tedego

Opublikowano

Niezle jak cos to mozesz wejsc na kanal ventrilo gdzie ludzie zapodaja freestyle, dissuja sie itd.

 

IP: ssh.mydevil.net

Port : 3750

pass: gfo

Opublikowano

Suche to trochę w inny sposób się załatwia takie sprawy a nie jakieś wierszyki mu recytujesz jak by ktoś tak do mnie podszedł to bym go wypiał...

1356885104-U84203.png

Opublikowano

co do dissu Spoko ale tak tego niezałatwisz . ;/ ale szacun yo

BADŹ CZŁOWIEK JEBNI MINUSA

d41d8e04b1733500fd20697c49f458e0.jpg

 

80% ostrzeżeń trzeba się pilnować !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...