Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

Psychic Tenshi

CBT3

18 postów w tym temacie

Autor tematu Napisano · Zgłoś post

3 faza zamkniętych testów wystartuje 19 stycznia o 12:00 i potrwa do 2 lutego do 12:00.

Cóż mam nadzieje że zobaczymy się w grze. ;3

post-1452873-0-46774600-1484060505_thumb.jpg

1 osoba lubi to

Fajnie, że zwiększyli w końcu lvl i dodali kilka tych dungów i innych nowych rzeczy :v chociaż bardziej nie mogę się doczekać OBT bo nie chce mi się znów walczyć o kluczyki :D

1b32922cc80145a7a819a2c34bacbf86.png

<3

2 osoby lubią to

Gdzie jest mój upragniony system domów ja się pytam?!
W której CBT go zobacze. :C

Napisano (edytowany) · Zgłoś post

Tak z ciekawości, ta gra jest z pierwszej osoby? 

Edytowano przez kopyteczkoo

Gdzie jest mój upragniony system domów ja się pytam?!

W której CBT go zobacze. :C

biorąc pod uwagę fakt, że to ostatnia CBT to.. w żadnej xD

z trzeciej osoby :D

RRiDhYs.jpg

O1uLXhl.jpg

2 osoby lubią to

Żeby się dostać na CBT to trzeba kupić jakiś klucz tak?

A wiadomo coś o OTB?

Sypną nowymi kluczami do CBT3?

Pewnie tak tylko możliwe, że na ostatnią chwilę tak jak to zrobili z kluczami do CBT2 :D czekają aż ludzie kupią founder packi :v

A wiadomo coś o OTB?

Kupić albo wygrać. Możliwe, że uda nam się znów załatwić klucze dla naszego forum :v OBT prawdopodobnie startuje po CBT3 :D

Edytowano przez Lady Angie

Sypną nowymi kluczami do CBT3?

Pewnie tak tylko możliwe, że na ostatnią chwilę tak jak to zrobili z kluczami do CBT2 :D czekają aż ludzie kupią founder packi :v

A wiadomo coś o OTB?

Kupić albo wygrać. Możliwe, że uda nam się znów załatwić klucze dla naszego forum :v o OBT wiadomo tyle, że startuje po CBT3 :D

... nie wprowadzaj ludzi w błąd bo nigdzie nie jest powiedziane że OBT wystartuje po CBT i kilka razy już mówili mod na Discordzie czy Forum że nie jest znana liczba CBT ... może równie dobrze być jeszcze CBT4/5/6 ... T_T

Gdzieś mi to mignęło na forum RO, że są 3 CBT a później OBT tak jak na ruskiej wersji :D możliwe, że zmienili zdanie żeby wycisnąć więcej kasy z founder packów ale to by było słabe :v

Gdzieś mi to mignęło na forum RO, że są 3 CBT a później OBT tak jak na ruskiej wersji :D możliwe, że zmienili zdanie żeby wycisnąć więcej kasy z founder packów ale to by było słabe :v

Mignął Tobie temat na forum o tym czy ilość 3 CBT była by wystarczająca ... ale w ów temacie też wypowiadają się mod że nie znana jest jeszcze liczba CBT :D chociaż na discordzie pisali kiedyś że termin na oddanie gry mają do końca marca więc możliwe że 3CBT tylko będą ;) lub 4 (bo IS trzeba sprawdzić a to było na CBT3 RU a u nas na CBT3 tego nie ma) ... ;)

1 osoba lubi to

Możliwe :D faktycznie wersja NA/EU ma spore opóźnienie względem tej rosyjskiej :v IS ważna rzecz, to musi być xD ale skoro mają oddać grę do końca marca to jestem dobrej myśli :v

Mam nadzieje że tym razem dostane kluczyk bo masakra tylko już czekam na gierkę a jeszcze sobie w nią nie zagrałem. A na ruski nie mam zamiaru wbijać...

Ja mimo, że jestem stałym graczem Allods (platformy My.com), nie otrzymałem klucza (zapisany na bete jestem od początku), a myślę, że tacy ludzie powinni dostawać klucze jako pierwsi. No, ale wiem czego po My.com się spodziewać, także to mnie nie zaskakuje...

Z pierwszej osoby jest nowa gra, która jest na ten moment w fazie tworzenia Dark & Light. Z pierwszej lub trzeciej, do wyboru. @kopyteczkoo

Dark&Light nie jest nową grą ... jest to jeden ze starszych RPGów (przynajmniej dla mnie) bo jest z 2006 roku albo 2004 :D więc wątpię że jest nadal w trakcie tworzenia :D

Jeśli ktoś jest chętny to tutaj rozdają kody do 3CBT. Jest tego sporo więc nie ma problemu z dostaniem. 

Edytowano przez zelus86
1 osoba lubi to

CBT3 przedłużone do 9lutego, no nieźle :v nie wspominają nic o CBT4, ale pojawiła się taka informacja na temat OBT:

4c9ac305ee084d93b025cc61d411e997.png

Ma ktoś jakieś sprawdzone info w sprawie kolejnych ich kroków? :D

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 0
Użytkowników: 0