Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Błąd Elfbot 4.5.9/8.60 nie mogę scrackować na XP


Drakers352

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Mam problem z elfbotem 4.5.9/8.6 (nie wiem czy to są różne wersje w każdym razie żadna nie działa)
Posiadam windows xp.
Normalnie mogę go uruchomić z tibią ale po pewnym czasie (około godziny) wyłącza mi cała tibie...
Próbowałem go crackować Elfcrackiem by evolution ale występuje błąd:
Najpierw na dole ukazuje się:
Searching for Elfbot NG registration window...
a następnie wyskakuje błąd:
Couldn't find Elfbot NG registration window! Please try again.
Taki temat był na forum lecz opisane tam metody nie dają żadnego rezultatu. Kilkukrotnie instalowałem na nowo tibie jak również elfbota z różnych źródeł. Elfcrack tak samo.

Proszę o pomoc może ktoś będzie wiedział czy coś jeszcze da się zrobić.

 

Opublikowano

Pobrałem i zainstalowałem. Tibie też mam z ots-listy.
Nie działa to samo... Jeszcze jak klikam Crack it wyskakuje okienko Please run tibia first.
A jeszcze coś czytałem o podmianie dll czy coś to by coś pomogło ?
I jeszcze mnie tak naszło czy czasem to się nie łączy z jakimś serwerem albo stroną producenta i nie może dlatego, że już nie ma strony producenta ?
A jeszcze jedno elfbota i tibie mam na osobnych dyskach bo wcześniej w ogóle się nie uruchamiał jeśli to coś daje...

Opublikowano

Możesz spróbować elfbota 4.6.0(nie zwracaj uwagi na wersje bo zmieniłem ją z takiego powodu ze nie jest to zwykły elf 4.5.9) pod tibie 8.60 z nowym crackiem opracowanym przeze mnie(jest od razu zawarty w elfie nie wymaga dodatkowych programów):

Opublikowano

I jeszcze mnie tak naszło czy czasem to się nie łączy z jakimś serwerem albo stroną producenta i nie może dlatego, że już nie ma strony producenta ?

Na pewno nie, przecież innym normalnie się crackuje. 

 

Opublikowano

Możesz spróbować elfbota 4.6.0(nie zwracaj uwagi na wersje bo zmieniłem ją z takiego powodu ze nie jest to zwykły elf 4.5.9) pod tibie 8.60 z nowym crackiem opracowanym przeze mnie(jest od razu zawarty w elfie nie wymaga dodatkowych programów):

 

Dzięki za pomoc ale nie będę ryzykować... Może ktoś masz jeszcze jakieś pomysły?

Opublikowano

 

Możesz spróbować elfbota 4.6.0(nie zwracaj uwagi na wersje bo zmieniłem ją z takiego powodu ze nie jest to zwykły elf 4.5.9) pod tibie 8.60 z nowym crackiem opracowanym przeze mnie(jest od razu zawarty w elfie nie wymaga dodatkowych programów):

 

Dzięki za pomoc ale nie będę ryzykować... Może ktoś masz jeszcze jakieś pomysły?

 

Napisał typ sciągając cracka "Detection raio: 41/56". Well jak uważasz ze to jest mniej ryzykowne to współczuje.

 

@Edit

Oburzenie? Po prostu się smieje z tego, nigdzie nie napisałem ze masz to sciągać. Skanu nie było? Nie moja wina ze te forum sobie samo linki podmienia bo skan był od samego początku i na podglądzie działał...

Ps. tak nabijam sobie posty a najlepiej to zbanujcie mnie za to ze próbuje pomagać.

Opublikowano

Na pewno dużo pewniejsze źródło niż od jakiegoś typa jeszcze przerobiony który nawet na początku nie wrzucił linku do skanu. Oburzenie wskazuje zresztą na to tym bardziej... Zresztą ten post wnosi coś do tematu ? (retoryczne żebyś wiedział) Jak dla mnie nabijanie postów....

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...