Skocz do zawartości

Tibia 11 nie uruchamia się

Polecane posty

Siema.Zrobiłem sobie formata zainstalowałem stery itp flash plejery i wszystko inne potem instaluje sobie tibie 11 odpala a tu mi wyskakuje komunikat "tibia is currently down for maintenance.Try again later"Ktoś coś wie jak to rozwiązać?Bo aktualnie gra 16k ludzi w tibie i nie możliwe aby zamkneli tibie bo coś robią.

12Z3na4w70uNWDDFCGFCG.gif

Pani Kasia

Na kliencie 10 możesz grać?

"tibia is currently down for maintenance.Try again later"

Dzisiaj działa?

Odblokuj mnie na telegramie.

Siema.Zrobiłem sobie formata zainstalowałem stery itp flash plejery i wszystko inne potem instaluje sobie tibie 11 odpala a tu mi wyskakuje komunikat "tibia is currently down for maintenance.Try again later"Ktoś coś wie jak to rozwiązać?Bo aktualnie gra 16k ludzi w tibie i nie możliwe aby zamkneli tibie bo coś robią.

Sprawdź połączenie z internetem, mozliwe, ze masz zapore wlaczona, wylacz ja. Moze masz rownież jakieś porty poblokowane, czy coś. Spróbuj również jutro wejść. Daj znać jak coś się zmieni.

500661481414534336505.png

@336505

Pani Kasia

Nadal nic. Firewalla wyłączyłem dodam że tibia 10 działa ale chce mieć działającą 11 bo 10 zaraz się skończy.Trochę to dziwne działało a teraz nie.

ref

Wracam do tematu.Tibia 11 nadal nie odpala pisałem do supportu ale ci leniwi Niemcy nie chcą mi łaskawie odpisać już od 5 dni.

post-681125-0-03565900-1484480246.jpg

ref

Wracam do tematu. Nie mogę nadal grać w tibie a server na którym mam chara działa tylko na 11. Ma ktoś może podobny problem???

Pani Kasia

Mam taki sam problem wczoraj jeszcze moglem grac od dzisiaj tibia 11 mi sie nie uruchamia ( rowniez wczoraj byly jakies problemy ale odpalila sie lecz dzis wgle nie moge wbic a pacc leci )

Problem rozwiązałem po formacie kompa zainstalowaniu wszystkiego z windows update i usunięciu wga wtedy gra odpaliła

Pani Kasia

Dnia 12.09.2019 o 22:25, Deloohit napisał:

Po dwóch latach ja teraz mam ten sam problem. Co to jest to wga?

WGA to jest Windows Genuine Advantage prościej mówiąc to powiadomienie które Ci się pokazuje jak nie masz klucza do Windowsa. Po prostu po wpisaniu klucza usunąłem WGA z rejestru i wszystkich możliwych miejsc, lecz najprawdopodobniej błąd ten jest spowodowany brakiem bibliotek vc_redist tylko nie pamiętam dokładnie której. Najlepiej wymuszać instalowanie windows update jeśli to jest XP/Win 7 bo na WIN10 nie mam jak na razie problemów.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...