Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy zagraliście by na takim serwerze RPG?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam was


 


Czy zagralibyście na RPG


z Modami gdzie


 


Villagery mają i wykonują prace jak górnik, drwal, rycerz


 


Gdzie cała mapa jest zabezpieczona lecz można kopać,


kopanie odbywałoby się na zasadzie respu bloków po X czasie


czyli idąc do kopalni np w mieście Rotamir i w niej szukacie surowców


po jego wykopaniu respi się on np zza 10/20 sekund


 


Jest 5 miast gdzie gracz może wynająć sobie teren do własnej aranżacji


i budować co chce, dodawać kogo chce.


jego "cuboid" znajdowałby się w


murach miasta ochranianego przez Villagerów


 


System ekonomii byłby normalny


nie byłoby bloków z powietrza lecz we wszystko zaopatrywałby


Gracz oraz Villager


 


Jak na każdym RPG byłyby dodatkowe itemy,


dungeony oraz miejsca na mapie


 


Mapą byłaby wyspa 5x5 tysięcy bloków


gdzie znajdują się 14 miejsc do odkrycia,


8 kopalni z czego tylko 2 obok miast


4 ukryte w górach i 2 w lesie


 


Kopalnie są w pełni zbudowane,


mają zaopatrzenie surowcami oraz


są pięknie ozdobione


 


Jeżeli ktoś ma pytania to śmiało


 


 


Ogólna prezentacja pojawi się jak zdobędę 50 postów


 


Opublikowano

Nie wiem, popraw mnie, jeżeli się mylę, ale RPG bardziej polega na rozwijaniu swojej postaci, skillach, zakładaniu miast i jakichś organizacji, podbojach, a tutaj zrobiłeś praktycznie sam FreeBuild.

 

Nie zagrałbym, bo FB nudzą po kilku tygodniach - wiem to z doświadczenia. :p

Opublikowano

Nie wiem, popraw mnie, jeżeli się mylę, ale RPG bardziej polega na rozwijaniu swojej postaci, skillach, zakładaniu miast i jakichś organizacji, podbojach, a tutaj zrobiłeś praktycznie sam FreeBuild.

 

Nie zagrałbym, bo FB nudzą po kilku tygodniach - wiem to z doświadczenia. :p

Racja nie dopisałem rozwoju postaci.

 

Nie jest to FB

Kopanie, odkrywanie miejsc jest po to aby oderwać się na chwilkę od zadań i monotonnego ich wykonywania, nie chcę aby server wpadł w pętlę > idź do NPC > zadanie > wykonane > idź do NPC ....

Chcę aby gracz wybrał drogę która go interesuje, poszukiwanie kopalni i szukanie w niej rud (nie ma dropu a rudy są ukryte w kopalniach) oraz gonienie za NPC aby dał nam Quest

Rozwój broni i narzędzi, postaci i miasta w którym mieszkamy, przypominam że itemy nie będą z powietrza a będzie sklep w którym gracz sprzedaje przedmioty aby go zaopatrzyć wtedy nasze miasto będzie lepsze bo można w nim coś kupić

 

Podboje będą ale jako jedna wyspa gracze staną naprzeciw bossom, hordom i falom mobów

Dodatkowo szukanie kopalni opierać będzie się na miniwojnach bo jak pisałem jest ich mało a każdy będzie chciał coś wykopać

 

Dodatkowo gracz przemierzając wyspę napotka 14 budowli, miast, czy nawet ogromnych wież magicznych gdzie w każdym miejscu będzie mógł coś zrobić, zdobyć zadanie czy kupić wyjątkowe przedmioty.

W kilku miastach będzie mógł się osiedlić i wybudować domek, w innym wypadku aby nie przepełniać EQ wykupić będzie musiał skrytkę w banku

Opublikowano

Ja bym nie skorzystał aczkolwiek myślę że mogło by się coś z tego narodzić,

[Wersja]>>>>1.7.X-1.8 <<< Survival + Frakcje >>>> DEVERON.ENCH.PL  <<<< Zapraszamy !!

Opublikowano

Nie widziałem takiego RPG tutaj nigdzie, gdzie jest możliwość kopania, rozwoju terenu, pojedynków, miast, terenów i co lepsze mapa nie jest z generatora, nie jest to mapa minecrafta lecz z world painta, jest customowa jedyna taka

 

Dlatego podróż po niej jest  jeszcze bardziej ciekawy, chętniej chce się szukać domów, innych miast czy pojedynczych miejsc

Opublikowano

Jeżeli celujesz w max. 30 osób to rób. Na więcej nie licz, polskie community jest zbyt zacofane na takie bajery.

Jeden z niewielu oficjalnych partnerów minecraft pochodzących z polski.

goPYjbL.png

Opublikowano

Mam nadzieję jednak że znajdzie się więcej niż 30 osób które chcą czegoś więcej od servera niż tylko łatwizny, że jest ktoś kto szuka czegoś trudniejszego, co trzeba jednak zrozumieć i pomęczyć się aby to zdobyć

Opublikowano

@2up

Myślę dokładnie to samo.

 

Jak dla mnie mogłoby się to przyjąć pod kilkoma warunkami:

1. Celował byś w community z zachodu. (serwer angielskojęzyczny)

2. Miałbyś profesjonalnych budowniczych i programistów.

3. Zaopatrzyłbyś się w reklamę u topowych yt'berów.

Pomogłem? Zostaw plusika (+)! Dzięki!

Opublikowano

Czyli opisałem czystą reklamę + grono odbiorców

 

Wiem że w Polsce ciężko odnaleźć kogoś z nie obrażając nikogo mózgiem do grania.

Wszyscy lecą teraz na najłatwiejsze rzeczy byleby mieć najmocniejsze rzeczy jak najmniejszym kosztem wysiłku i tylko PVP nic więcej

 

Ja chce stworzyć coś co jest totalnym przeciwieństwem, nie ma i wątpię żeby był drugi taki server gdzie jest podobny mechanizm.

 

 

 

EDIT

Dodatkowo bo nie dodałem informacji

Server będzie dla graczy nawet z słabymi komputerami, modów będzie mała ilość więc gracze na słabysz maszynach będą mogły zawitać na wyspie

Opublikowano

Kilka ss z prac:

 

 

post-1544405-0-42476600-1483716139_thumb.png

post-1544405-0-86356900-1483716142_thumb.png

post-1544405-0-19081900-1483716148_thumb.png

 

 

Przykładowe mieszkanie z Livingstone, w mieście jest możliwe zakupienie 8 domków

Które są w pełni wyposażone jak na zdjęciach wyżej, Livingstone będzie miastem graczy, zaś pozostałe miasta będą dla graczy i sklepów, Livingstone jest miastem z małym sklepem.

Opublikowano

REF

 

 

------------->

Dodałem już piękny wygląd miastom, stworzyłem już graczy npc z sklepami oraz podstawowe misje (11 zadań)

Do gry dodane zostały biżuterie oraz nowe bronie z zbrojami.

 

Tereny miast są ozdobione, ławkami, koszami na śmieci, różnego rodzaju przedmiotami.

 

 

EDIT

-------------->

 

Dodano także rozwój postaci, 20 różnych skilli ma pomóc wam w codziennym życiu, od umiejętności przetapiania (zwiększa szybkość wytapiania w piecu) przez skakanie (zwiększa wysokość) aż po odporność na lave, wybuchy i obrażenia

 

Aby dodatkowo urozmaicić rozgrywkę, dodany został mod na poziom broni, od teraz dwa miecze z tego samego materiału na innych poziomach będą miały różne moce, będą zamrażać, podpalać, zatruwać a nawet oślepiać wroga

Opublikowano

"Gdzie cała mapa jest zabezpieczona lecz można kopać,


kopanie odbywałoby się na zasadzie respu bloków po X czasie


czyli idąc do kopalni np w mieście Rotamir i w niej szukacie surowców


po jego wykopaniu respi się on np zza 10/20 sekund."


 


Uważam, że to za krótki czas, a poza tym zamysł nawet fajny, tylko rozumiem, że wszystko autorskie? 


Opublikowano

Jeżeli celujesz w max. 30 osób to rób. Na więcej nie licz, polskie community jest zbyt zacofane na takie bajery.

Wystarczyłby konkretny łopatologiczny poradnik i szeeerooooka gamma zajęć. Serwery z pokemonami mimo swojego zaawansowania cieszyły się olbrzymim popytem, wystarczyła godzina reklamy w launcherze zycza. 

= SygnaturA =

Made by... ME. 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...