Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][zwykla poprawka] otrzymałeś


Vilche

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, ponownie.
 
A więc bez przeciągania...

1.

179841737a31.png

 

Taki właśnie widnieje napis podczas ściągniętego "ostrzeżenia".

Jest wiele zamienników które można by wykorzystać w takiej sytuacji.

Uwaga przykłady : Zdjęte, ujemne, Skasowane, Zabrane, Odrzucone itp

Zmienić zdanie i ta da.

 

2.Jeżeli warn znika poprzez usunięcie przed moda, to czemu na poście na którym otrzymał nie słusznego warna, dalej wisi czerwony wykrzyknik? (skomplikowane, no ale wybitni mpc informatycy chyba potrafią zrobić coś z takimi banalnymi poprawkami?)

 

 

3. Rejestrując się na forum, chyba wybieramy płeć, poza tym że zmienia nam się ikona na profilu na męską/damską dalej widnieje forma męska, może tak to poprawić?

Przykład :

 @iAnty dodał Twój nick do posta (Mężczyzna)

@LittleBlack dodał Twój nick do posta (Kobieta)

 

Na : 

LittleBlack dodała Twój nick do posta

 

 

---

Czerwone jest piękne! Kocham <3

Opublikowano

Z tym trochę by było roboty, bo musi do wyświetlenia takiego powiadomienia jeszcze czytać płeć osoby która nadaje Ci ostrzeżenie.

 

Ale jak się znajdzie osoba, która wzięłaby się za napisanie czegoś takiego, to czemu by nie :D

Opublikowano

Tylko to 3 ma sens.

wręcz przeciwnie, wszystko jest potrzebne. p.s gdyby forum istniało tylko dla dziewczyn i w powiadomieniach pisało "PGS OTRZYMAŁAŚ OSTRZEŻENIE" to byłoby jakieś dziwne, i tak pewnie się czuje mniejszość forum )kobiety) 

Poza tym, mamy tak dużo utalentowanych osób podobno na mpc to jaki byłby w tym problem? żaden ; o 

Czerwone jest piękne! Kocham <3

Opublikowano

To było proponowane już wiele razy. Nigdy nie przeszło, bo kto miał to zrobić? Nawet jak wszyscy powiemy tak to szansę na wdrążenie tego w życie są nikłe.

"Człowiek człowiekowi człowiekiem, a kiwi kiwi kiwi" ~ Paulo Coelho

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...