Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ikonki] Osiągnięcia - Maja..


Maja..

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

@Maja..

Prosiłbym o zmienienie skanu na skan ze strony virustotal.com

Czas do jutra do 12:00.

 

4737914831376951237309.png

 

 

A linkiem to możesz zamienić? :D

Opublikowano

Nie rozumiem po co robić z serwera dosłownie zabawkę dla dzieci, na której sobie wybierasz kolor ikonki itd. Serwer powinien wyglądać schludnie, a takie funkcje jak ikony pod jakieś godziny etc jest po prostu bez sensu. Plus ikony są w stylu "dziecinnym/zabawkowym" ponieważ taki typ grafiki lubiany przez dzieci został w tyle już dawno za flat grafiką. Takie cyferki w takim stylu znajdziemy tylko na opakowaniach gier dla dzieci i innych tego typu rzeczach. Nie że mi się nie podobają, po prostu to moja opinia.

Gdybyś jeszcze zrobiła FULL Paczkę w takim stylu ikon, to bym zrozumiał.

Opublikowano

Nie rozumiem po co robić z serwera dosłownie zabawkę dla dzieci, na której sobie wybierasz kolor ikonki itd. Serwer powinien wyglądać schludnie, a takie funkcje jak ikony pod jakieś godziny etc jest po prostu bez sensu. Plus ikony są w stylu "dziecinnym/zabawkowym" ponieważ taki typ grafiki lubiany przez dzieci został w tyle już dawno za flat grafiką. Takie cyferki w takim stylu znajdziemy tylko na opakowaniach gier dla dzieci i innych tego typu rzeczach. Nie że mi się nie podobają, po prostu to moja opinia.

Gdybyś jeszcze zrobiła FULL Paczkę w takim stylu ikon, to bym zrozumiał.

 

Napisałam, że dorabiam pod styl więc dorobienie rang administracyjnych, specjalnych i tym podobne to nie ma problemu. Gdybyś przeczytał post to byś wiedział, że udostępnione zostały tylko dlatego, że dla serwera, który z nich korzystał będę robić nowe dlatego zostały udostępnione bo nie chciałam żeby się marnowały. :) 

Nie sądzę, że dawno zostały za flat ikonkami bo mało serwerów korzysta z flat ikonek. Poza tym bywają serwery, które mają takie osiągnięcia, a nie ma jakiejś konkretnej paczki, która ma taki duży zasięg i takiej ilości ikonek na dane rangi.

Proszę czytaj post zanim napiszesz opinię bo w temacie jest wszystko wyjaśnione. :) 

Opublikowano

Hejka! Jeśli macie jakąś gildię na serwerze, która nie ma ikonki to dorabiam pod ten styl:


 


8971814837180891237309.png 7828614837180891237309.png


 


9878814837171421237309.png 1514814837171421237309.png


 


4141214837171421237309.png 6600314837171421237309.png


 


6108814837165461237309.png 9528114837165461237309.png


 


1636214837165461237309.png 1907014837165461237309.png


 


2032814837156651237309.png 3321914837156651237309.png


 


1677114837400751237309.png 9728114837400751237309.png


  • 6 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...