Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

C++ Otrzymywanie Doświadczenia z mobów


xFasTeRsKi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Udostępniam opcję zmiany % za moby w sensie:

Za moba dostaniemy tyle EXP'a ile jest ustawione w mob_proto a nie np.

w mob_proto jest 500000exp'a, to dostajemy 10%, po zmianie otrzymamy 500000exp'a czyli ileś tam lvl'i.

 

xyz

 

 

Wrzucam bo nie każdy potrafi sam to zmienić :)

^,--.^

Opublikowano

Tu chodzi o to, że nie ważne jaki poziom różnicy moba to dostaniemy tyle expa ile jest w proto czy jak? 

Nie.

różnica lvl z mobem jeszcze szukam w pliku :D

 

Chodzi o to że np. masz 1 lvl, i w mob_proto masz ustawione u np. dzikiego psa 500k expa.

To dostajesz  500k expa za 1 dzikiego psa.

Czyli za 1 dzikiego psa w przypadku jak masz 500k expa z niego, to otrzymasz ok. +/- 10lvl np..

^,--.^

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

 

Tu chodzi o to, że nie ważne jaki poziom różnicy moba to dostaniemy tyle expa ile jest w proto czy jak? 

Nie.

różnica lvl z mobem jeszcze szukam w pliku :D

 

Chodzi o to że np. masz 1 lvl, i w mob_proto masz ustawione u np. dzikiego psa 500k expa.

To dostajesz  500k expa za 1 dzikiego psa.

Czyli za 1 dzikiego psa w przypadku jak masz 500k expa z niego, to otrzymasz ok. +/- 10lvl np..

 

I tak wlasnie powstaje expbug xD

OQqSOv4.png

Opublikowano

Polecam po ostatnim obliczeniu ilości expa dopisać tym char_battle:

 

iExp = abs(iExp)

 

Nie powiem Wam dokładnie gdzie itd, bo nie mam kodu przed oczami.

Opublikowano

Nie dosyć że człowiek coś udostępniam na cebulkowym forum, to jeszcze będą p******** że źle.
 
@Algade @Kubek Wyjebcie ten temat do kosza, i usuńcie link.
 
Te forum i tak jest na zdechnięciu jeżeli chodzi o Metin2.

^,--.^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...