Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Skrypty do XenoBota /Marchwj&Rafaeru


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mam pytanie odnośnie skryptu amazonki carlin. Ustawiłem go sobie na palku teraz bo na knightcie zjechała mi stamina do 14H :(

Ustawilem sobie, żeby bot wkładał do lewej ręki speary z loota. Wszystko OK, lecz więcej tych spearów jest z loota niż postać zużywa. Czy da się jakoś zrobić aby dalej brał speary z loota, ale nie brał więcej powiedzmy wtedy gdy postać ma w ręku w więcej niż 15 spearów. Zapycha mi to capa :(

Opublikowano

Mam pytanie odnośnie skryptu amazonki carlin. Ustawiłem go sobie na palku teraz bo na knightcie zjechała mi stamina do 14H :(

Ustawilem sobie, żeby bot wkładał do lewej ręki speary z loota. Wszystko OK, lecz więcej tych spearów jest z loota niż postać zużywa. Czy da się jakoś zrobić aby dalej brał speary z loota, ale nie brał więcej powiedzmy wtedy gdy postać ma w ręku w więcej niż 15 spearów. Zapycha mi to capa :(

Nie będzie lootował spearów, gdy będziesz miał mniej capa niż 100.

To jest ukryta treść, proszę

Macie może coś dla pallka?

Wszystko możesz sobie przerobić.

 

Opublikowano

 

@Marchwj dzięki !

Powiedz mi jeszcze, mam to wkleić tak ? Gdzie ?

Do notatnika, edytuj pod siebie, zapisz z rozszerzeniem lua i przenieś do Documents\XenoBot\Scripts.

 

 

Mógłbyś mi jeszcze powiedzieć, co mam tam edytować ? Bo nie łapie jak to zrobić, a nie chce zepsuć.

Opublikowano

 

 

@Marchwj dzięki !

Powiedz mi jeszcze, mam to wkleić tak ? Gdzie ?

Do notatnika, edytuj pod siebie, zapisz z rozszerzeniem lua i przenieś do Documents\XenoBot\Scripts.

 

 

Mógłbyś mi jeszcze powiedzieć, co mam tam edytować ? Bo nie łapie jak to zrobić, a nie chce zepsuć.

 

To jest ukryta treść, proszę

Nic innego nie ruszaj. Zmień 'Container' i 'Cap'. 

 

Opublikowano

 

 

 

@Marchwj dzięki !

Powiedz mi jeszcze, mam to wkleić tak ? Gdzie ?

Do notatnika, edytuj pod siebie, zapisz z rozszerzeniem lua i przenieś do Documents\XenoBot\Scripts.

 

 

Mógłbyś mi jeszcze powiedzieć, co mam tam edytować ? Bo nie łapie jak to zrobić, a nie chce zepsuć.

 

To jest ukryta treść, proszę

Nic innego nie ruszaj. Zmień 'Container' i 'Cap'. 

 

W Container co zmienić ?

W Cap rozumiem podać wagę poniżej które ma nie zbierać spearów ?

Opublikowano

@"Marchwj" dzięki !

Powiedz mi jeszcze, mam to wkleić tak ? Gdzie ?

Do notatnika, edytuj pod siebie, zapisz z rozszerzeniem lua i przenieś do Documents\XenoBot\Scripts.

 

Mógłbyś mi jeszcze powiedzieć, co mam tam edytować ? Bo nie łapie jak to zrobić, a nie chce zepsuć.

 

To jest ukryta treść, proszę
Nic innego nie ruszaj. Zmień 'Container' i 'Cap'.

 

W Container co zmienić ?

W Cap rozumiem podać wagę poniżej które ma nie zbierać spearów ?

Container - nazwa plecaka do którego ma loocić speary. Tak, poniżej tej wartości, której wpiszesz w 'Cap' będzie przestawało zbierać speary.

 

 

Usuń lepiej z zakładki Looter speary.

 

 

 

Opublikowano

 

 

 

 

 

@Marchwj dzięki !

Powiedz mi jeszcze, mam to wkleić tak ? Gdzie ?

Do notatnika, edytuj pod siebie, zapisz z rozszerzeniem lua i przenieś do Documents\XenoBot\Scripts.

 

Mógłbyś mi jeszcze powiedzieć, co mam tam edytować ? Bo nie łapie jak to zrobić, a nie chce zepsuć.

 

To jest ukryta treść, proszę
Nic innego nie ruszaj. Zmień 'Container' i 'Cap'.

 

W Container co zmienić ?

W Cap rozumiem podać wagę poniżej które ma nie zbierać spearów ?

 

Container - nazwa plecaka do którego ma loocić speary. Tak, poniżej tej wartości, której wpiszesz w 'Cap' będzie przestawało zbierać speary.

 

 

Usuń lepiej z zakładki Looter speary.

 

 

Okej, tylko mi chodzi aby on speary nie pakował do plecaka tylko pakował do ręki z potworka jeśli będzie miał więcej niż 100 capa.

Opublikowano

 

 No witam, udostępnię Wam parę skryptów dobrych na cashmakery. Wszystkie skrypty robiłem sam (niektóre są od @rafaeru) bociłem na nich parędziesiąt kilkaset!? godzin. Nie wszystkie są full afk, ale mając spory zapas fooda można lecieć 24/7. Oczywiście zakładkę Support sobie zmieńcie pod siebie. Wiem, że niedługo XenoBot nie będzie działać na RL, ale na pewno komuś się przyda na ots'ach ;)

1343857338-U369501.png

Waspy [Ab'Dendriel] Wasp.gif

2oQ4eY2.png

Full afk: cross97.png

Poziom: 8+

Profesja: każda

Eq: z rooka

Exp: 3k-9k/h

Plecaki: główny wystarczy

Potwory: Wasp.gif

Profit: 7-11Honeycomb.gif/h

Pobierz | Skan

1343857338-U369501.png

Waspy [Thais] Wasp.gif

0hyCzg3.png

Full afk: cross97.png

Poziom: 8+

Profesja: każda

Eq: z rooka

Exp: 3k-7k/h

Plecaki: główny wystarczy

Potwory: Wasp.gif

Profit: 5-10Honeycomb.gif/h

Pobierz | Skan

1343857338-U369501.png

Cyklopy [Mount Sternum] Cyclops.gif.pagespeed.ce.8BlmgYWGXQ.gif

BUYL8zG.png

Full afk: cross97.png

Poziom: 45+

Profesja: knight

Exp: 20k-40k/h

Eq: minimum knight set

Plecaki: główny a w nim 3 inne (kolor bez znaczenia)[w trzecim plecak w plecaku itd. na złoto]

IdVTlXc.png

Potwory:Bat.gifCyclops.gif.pagespeed.ce.8BlmgYWGXQ.gifCyclops_Drone.gifCyclops_Smith.gif

Profit: 7-15Gold_Coin.gif/h, Halberd.gif,Dark_Helmet.gif,Cyclops_Trophy.gif,Club_Ring.gif,Cyclops_Toe.gif

Pobierz | Skan

1343857338-U369501.png

Swamp Trolle [Venore[/size]][/size] Swamp_Troll.gif

b4llVSv.png

Full afk: cross97.png

Poziom: 8+

Profesja: każda

Eq: z rooka

Exp: 2k-8k/h

Plecaki: główny wystarczy, w nim następny itd.

Potwory: Swamp_Troll.gif

Profit: Medicine_Pouch.gif,Swamp_Grass.gif,Troll_Green.gif

Pobierz | Skan

1343857338-U369501.png

Amazonki [Carlin] Amazon.gif

hAXlsBX.png

Full afk:cross97.png

Poziom: 25+

Profesja: knight

Eq: plate set

Exp: 15-25k/h

Plecaki: główny, w nim następnym itd.

Potwory: Witch.gifValkyrie.gifAmazon.gif

Profit: Gold_Coin.gifGirlish_Hair_Decoration.gifProtective_Charm.gif

Pobierz | Skan

1343857338-U369501.png

Amazonki [Venore] Amazon.gif

uAe2fVE.png

Full afk: tick.png

Poziom: 25+

Profesja: knight

Eq: plate set

Exp: 25-35k/h

Plecaki: główny - pomarańczowy, czerwony - na złoto

Potwory: Witch.gifValkyrie.gifAmazon.gif

Profit: Gold_Coin.gifSmall_Ruby.gifGirlish_Hair_Decoration.gifProtective_Charm.gifBag_of_Apple_Slices.gifNecrotic_Rod.gifPlate_Armor.gif

Pobierz | Skan

1343857338-U369501.png

????? [?????]

napisz w poście na co byś chciał skrypt a postaram się zrobić

FwLIQIP.png

1343857338-U369501.png

 

Na razie tyle, będę dodawał nowe skrypciki ;)

Jeżeli ktoś chce się odwdzięczyć czy coś to może wysłać coś w Tibii parcelem/bankiem/Tibia Coinsami na postać Marchwj (Secura).

Minimapki stąd- http://tibiopedia.pl/maps/tibia

Zdjęcia loota i potowrów stąd - http://www.tibia-wiki.net/wiki/Main_Page

 

 

świetna rozpiska i jaka przejrzysta!! 

Dasz radę zaktualizować go jeszcze (chodzi mi o większą ilość skryptów)?

kbk

Czerwone jest piękne! Kocham <3

Opublikowano

Okej, tylko mi chodzi aby on speary nie pakował do plecaka tylko pakował do ręki z potworka jeśli będzie miał więcej niż 100 capa.

 Więcej capa niż 100 > przestaje przenosić speary do plecaka, zakładanie spearów ustaw w Eq Manager.

To jest ukryta treść, proszę

świetna rozpiska i jaka przejrzysta!! 

Dasz radę zaktualizować go jeszcze (chodzi mi o większą ilość skryptów)?

kbk

Właśnie dodałem kolejnego full afka od Rafaeru xD

 

Opublikowano

Potrzebuje skrypt żeby otwierał mi golden backpack (BP2) w głównym plecaku jak dostane kick lub się zamkną.

O takie skrypty pisz tutaj - http://www.mpcforum.pl/topic/1259260-pro%C5%9Bba-o-skryptywaypointycaveboty/

Zmień w trzeciej linijce nazwę głównego plecaka.

To jest ukryta treść, proszę

flCGZnG.gif

 

 

 

Opublikowano

Marchwj a masz może plany na zrobienie skryptów na TA (Hexera) na nieco wyższe lvle? Mam 220 eka i chciałbym go na jakiegoś full afka postawić. Dałoby radę? :P

Opublikowano

Marchwj a masz może plany na zrobienie skryptów na TA (Hexera) na nieco wyższe lvle? Mam 220 eka i chciałbym go na jakiegoś full afka postawić. Dałoby radę? :P

Raczej nie, praktycznie nikt nie używa Tibii Auto jak jest XB.

 

Opublikowano

A może ktoś by mi przerobił skrypt z EK na RP?

Sam to możesz zrobić, wystarczy parę zmian w targetingu. Nie jest to trudne.

 

Opublikowano (edytowane)

można poprosić o skrypt do xenobota żeby atakował mi  potwora o dokładnie takiej nazwie        Piñata Dragon             bo nie da się go ustawić w targeting 

Edytowane przez Electro12x

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...