Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Quest na usuwanie przemiany by Konkordzik


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wersja gotowa do wstawiania na serwer z tabami.


Jak w temacie:



https://wklej.to/ojBms

Mój pierwszy napisany quest. Byłem zmuszony napisać z powodu że nie mogłem nigdzie znaleźć go.


Kiedyś pewnie był ale teraz ciężko było mi znów znaleźć. Jeżeli jest to sorki.


[25] [50] [75] [100] [125] [150] [175] [200] [225] [250] [275] [300] [325] [350] [375] [400] [425] [450] [475] [500]


 


Ranga: Debiutant

Opublikowano

Nie "Chciał bym" tylko "Chciałbym" i nie wiem po co wrzucać takiego questa... Każdy chyba umie takie coś napisać. To nie jest rok 2010.

zandia_sygna.png

Opublikowano

Nie "Chciał bym" tylko "Chciałbym" i nie wiem po co wrzucać takiego questa... Każdy chyba umie takie coś napisać. To nie jest rok 2010.

Uwierz że ja nie umiałem bo może tym się nie interesowałem ;). Kto będzie chciał to sobie pobierze go :P

 

Od zera do Questera :P

 

Z czasem większe będę pisał :P

[25] [50] [75] [100] [125] [150] [175] [200] [225] [250] [275] [300] [325] [350] [375] [400] [425] [450] [475] [500]


 


Ranga: Debiutant

Opublikowano

 

Nie "Chciał bym" tylko "Chciałbym" i nie wiem po co wrzucać takiego questa... Każdy chyba umie takie coś napisać. To nie jest rok 2010.

Uwierz że ja nie umiałem bo może tym się nie interesowałem ;). Kto będzie chciał to sobie pobierze go :P

 

Od zera do Questera :P

 

Z czasem większe będę pisał :P

 

Skoro mówisz, że z tabami, to dlaczego przy zmiennej s jest tab? ;3

Opublikowano

 

 

Nie "Chciał bym" tylko "Chciałbym" i nie wiem po co wrzucać takiego questa... Każdy chyba umie takie coś napisać. To nie jest rok 2010.

Uwierz że ja nie umiałem bo może tym się nie interesowałem ;). Kto będzie chciał to sobie pobierze go :P

 

Od zera do Questera :P

 

Z czasem większe będę pisał :P

 

Skoro mówisz, że z tabami, to dlaczego przy zmiennej s jest tab? ;3

 

Gdzie ty tam widzisz TABa ? ^.^ Haha

[25] [50] [75] [100] [125] [150] [175] [200] [225] [250] [275] [300] [325] [350] [375] [400] [425] [450] [475] [500]


 


Ranga: Debiutant

Opublikowano

 

 

 

Nie "Chciał bym" tylko "Chciałbym" i nie wiem po co wrzucać takiego questa... Każdy chyba umie takie coś napisać. To nie jest rok 2010.

Uwierz że ja nie umiałem bo może tym się nie interesowałem ;). Kto będzie chciał to sobie pobierze go :P

 

Od zera do Questera :P

 

Z czasem większe będę pisał :P

 

Skoro mówisz, że z tabami, to dlaczego przy zmiennej s jest tab? ;3

 

Gdzie ty tam widzisz TABa ? ^.^ Haha

 

Lol, wstawiasz g****o i jeszcze się śmiejesz.

Ps. na wklejce jest tab.

 

Nie zabronisz się śmiać bo żyjemy wolnej Polsce i możesz mi narobić !. ;).

I wszystko jasne.
Opublikowano

 

 

 

 

Nie "Chciał bym" tylko "Chciałbym" i nie wiem po co wrzucać takiego questa... Każdy chyba umie takie coś napisać. To nie jest rok 2010.

Uwierz że ja nie umiałem bo może tym się nie interesowałem ;). Kto będzie chciał to sobie pobierze go :P

 

Od zera do Questera :P

 

Z czasem większe będę pisał :P

 

Skoro mówisz, że z tabami, to dlaczego przy zmiennej s jest tab? ;3

 

Gdzie ty tam widzisz TABa ? ^.^ Haha

 

Lol, wstawiasz gówno i jeszcze się śmiejesz.

Ps. na wklejce jest tab.

 

Będę się śmiał. Bo jesteś żałosny, krytykować umiecie ludzie osoby które czegoś się starają uczyć.

 

Nie zabronisz się śmiać bo żyjemy wolnej Polsce i możesz mi narobić !. ;).

 

Nie masz nic mądrego do powiedzenia i szukasz zaczepki. Rób to dalej, cya ;).

[25] [50] [75] [100] [125] [150] [175] [200] [225] [250] [275] [300] [325] [350] [375] [400] [425] [450] [475] [500]


 


Ranga: Debiutant

Opublikowano

Jesteś spierdolony, zabrałeś się za serwer, ale nie masz pojęcia co robisz. Co jeszcze chcesz usłyszeć?

Opublikowano

 

 

 

 

 

Nie "Chciał bym" tylko "Chciałbym" i nie wiem po co wrzucać takiego questa... Każdy chyba umie takie coś napisać. To nie jest rok 2010.

Uwierz że ja nie umiałem bo może tym się nie interesowałem ;). Kto będzie chciał to sobie pobierze go :P

 

Od zera do Questera :P

 

Z czasem większe będę pisał :P

 

Skoro mówisz, że z tabami, to dlaczego przy zmiennej s jest tab? ;3

 

Gdzie ty tam widzisz TABa ? ^.^ Haha

 

Lol, wstawiasz gówno i jeszcze się śmiejesz.

Ps. na wklejce jest tab.

 

Będę się śmiał. Bo jesteś żałosny, krytykować umiecie ludzie osoby które czegoś się starają uczyć.

 

Nie zabronisz się śmiać bo żyjemy wolnej Polsce i możesz mi narobić !. ;).

 

Nie masz nic mądrego do powiedzenia i szukasz zaczepki. Rób to dalej, cya ;).

 

Ucz się na komputerze nie na forum

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...