Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Play.mu NO RR season 11 dynamic exp START 22.12.2016r


gwtim

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Admin dzisiaj pisał, że było 360 z hakiem więc zakładam, że się chwalił czyli te 350 pewnie gdzieś tam oscyluje.

Nie zapominajmy, że niektóre serwery podają po 1.5k online co mija się z prawdą więc ciężko określić wizualnie ile gra naprawdę.

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

w moim odczuciu tutaj są tłumy na serwerze, oby tak dalej, a co do spotów trafiają się całkiem fajne po kilka mobów, polecam

Opublikowano

To nie do nas te prośby. Admin nawet nie wie, że jest tu publikacja (wie tylko, że jest na "największym polskim forum o mu") :p

Opublikowano

Zapraszamy do guild GROM już 17 nas i rośnie, jak co pm w grze Boromir :D Wbijać na server, aktywny GM, mila atmosfera, fajna gra! Dzis był update poprawiający drop, dodali stack potionów na 10, zmniejszyli czas respu bosów, a niedługo kolejna cześć upka a co w nim jeszcze nie wiadomo - naprawdę warto wbić, jak ktoś lubi long term rozgrywkę! :) 

Opublikowano

W ogóle jest jakaś oficjalna publikacja gdzieś? Chciałbym się co nieco dowiedzieć o tym sezonie 11 i o tej nowej postaci :D 

Dodatkowo tam patrzyłem, że niby jest Webshop na stronie itd. tylko na razie niby wyłączony. Mam nadzieje, że nie odpalą ws np. po 2 tygodniach.. 

Opublikowano

Więcej info chyba nigdzie nie ma niż tutaj. Tyle udało mi się wycisnąć od admina nt konfiguracji. Webshop ma być jak na globalu. Jest to serwer od PrimeMU bo na maila wysyłali zaproszenia jeśli ktoś się rejestrował na PrimeMU.

Opublikowano

Gra się bardzo przyjemnie, sporo handlu, zaczynamy pierwsze zaczepki z Wietnamcami więc zabawa się rozkręca, mamy jeszcze około 10 wolnych miejsc w gildii sojuszniczej także zapraszamy!

Opublikowano

Gra się bardzo przyjemnie, o kamienie w miarę ciężko, itemy konkretne bardzo trudno zdobyć. Dużo warte są sphere, więc jeśli komuś wyleci proszę sobie trzymać :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...