Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Taka liczba członków gildii na HC?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może dać wyjściowe 10 członków i możliwość dopłacenia, aby tą liczbę zwiększać. Np. 64 diamentów = kolejny slot w gildii.

...

Opublikowano

"Prawdziwy hardcore a nie jakieś g*wno" i nie masówka, bo to tylko 200 slotów. I to jeszcze na wersję 1.8.x... 

Przewiduję, że to będzie kolejny rak.

I to nie twoja wina.

Chodzi o to, że nie zmienisz społeczności.

Tak czy siak będą na twoim serwerze grać dzieciaki. Bo to hardcore. 

Nie dasz rady filtrować każdego gracza z osobna.

Ale stara wersja to twój zły wybór.

Ma już ponad 2 lata.

Nie lepiej wybrać coś aktualnego?

1.10 albo 1.11?

To że dasz starą wersję to serwer nie będzie "jak za dawnych dobrych czasów".

 

Powracając do tematu.

10 miejsc w gildii będzie wystarczyło.

Jeżeli chcesz bym Ci odpowiedział lub pomógł - pisz @Frap

 

Opublikowano

"Prawdziwy hardcore a nie jakieś g*wno" i nie masówka, bo to tylko 200 slotów. I to jeszcze na wersję 1.8.x... 

Przewiduję, że to będzie kolejny rak.

I to nie twoja wina.

Chodzi o to, że nie zmienisz społeczności.

Tak czy siak będą na twoim serwerze grać dzieciaki. Bo to hardcore. 

Nie dasz rady filtrować każdego gracza z osobna.

Ale stara wersja to twój zły wybór.

Ma już ponad 2 lata.

Nie lepiej wybrać coś aktualnego?

1.10 albo 1.11?

To że dasz starą wersję to serwer nie będzie "jak za dawnych dobrych czasów".

 

Powracając do tematu.

10 miejsc w gildii będzie wystarczyło.

 

Przepraszam, Argania nigdy nie byla gownem, byla zawsze dobrym serwerem! Pamietam stare czasy jak mieli Herobrinea on i taki Dominik utworzyli jako pierwsze serwery w Polsce z Herobrinem :D

Stara wersja? No przepraszam, moi koledzy z klasy wola grac na 1.2 wersji :D

26_unnamed.png

Opublikowano

"Prawdziwy hardcore a nie jakieś g*wno" i nie masówka, bo to tylko 200 slotów. I to jeszcze na wersję 1.8.x... 

Przewiduję, że to będzie kolejny rak.

I to nie twoja wina.

Chodzi o to, że nie zmienisz społeczności.

Tak czy siak będą na twoim serwerze grać dzieciaki. Bo to hardcore. 

Nie dasz rady filtrować każdego gracza z osobna.

Ale stara wersja to twój zły wybór.

Ma już ponad 2 lata.

Nie lepiej wybrać coś aktualnego?

1.10 albo 1.11?

To że dasz starą wersję to serwer nie będzie "jak za dawnych dobrych czasów".

 

Powracając do tematu.

10 miejsc w gildii będzie wystarczyło.

Dzięki za wypowiedź. O graczy nie muszimy się martwić, uwierz mi.

Czekam na więcej! :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...