Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz
  • 0

Windows - mimo wyłączenia usług, po restarcie są aktywne ponownie


Szymon2727

Pytanie

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bo się da tylko w starszych wersjach systemu, w nowej to są usługi systemu i nie da się wyłączyć. Czyli to nie jest problem z wyłączeniem usług. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

Jak je wyłączasz? Jeśli przez msconfig to nie ma co się dziwić - to jest narzędzie do diagnostyki, nie zarządzania usługami. Jeśli przez Services opisz sposób w jaki to robisz.

Opublikowano

Usługi, ale JAKIE usługi ?  Większość usług nie da się wyłączyć wcale 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

Pytanie było jakie usługi nie możesz wyłączyć.

 

Ciężko zrozumieć że są zależności i nie wyłączysz wcale niektórych. Inne znowu same się uruchomią bo system ma to gdzieś co ty chcesz.

 

Źle się wyraziłem, da się wyłączyć, ale nie u mnie.

 

? Gdyby dało się faktycznie wszystko wyłączyć to można, by bardzo łatwo sobie zepsuć system, nie mówiąc o tym, że sam system byłby baaardzo ograniczony.

pyhvh7E.png


 


Opublikowano

Pytanie było jakie usługi nie możesz wyłączyć.

 

Ciężko zrozumieć że są zależności i nie wyłączysz wcale niektórych. Inne znowu same się uruchomią bo system ma to gdzieś co ty chcesz.

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

Usługi, ale JAKIE usługi ?  Większość usług nie da się wyłączyć wcale 

 

Windows Defender i Update. Te usługi akurat da się wyłączyć.

 

 

Jak je wyłączasz? Jeśli przez msconfig to nie ma co się dziwić - to jest narzędzie do diagnostyki, nie zarządzania usługami. Jeśli przez Services opisz sposób w jaki to robisz.

 

???

 

Wchodzę w services w daną usługę, a następnie wybieram jak usługa ma być uruchamiana w ich przypadku jest to ustawienie ręczne, więc odpalić powinna się wtedy kiedy ja na to pozwolę, a nie automatycznie.

pyhvh7E.png


 


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...