Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GlobalMu | Season 9,5 | x500 | BALANS PVP, EPIC PVE | 300+ ONLINE | OPEN 16.12.2016


arek1508

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1500 online :)

 

150 to się zgodzę. Wszyscy ksują i nie dają pt a liczba online jest grubo przesadzona. Do tego webshop z dupy.

Opublikowano

Serwer ma zepsuty balans :) BK buff daje z 30k hp na 700k :) dodatkowo dmg summonerki siega 3kkk. Nie dziala elf buff po 3rd. A co najlepsze administracja nie odpowiada na emaile dotyczące bugów.

 

Nie polecam mimo znaczącego i jak koleg wyżej wspomniał sztucznie podkęcanego online.

Opublikowano

Mimo waszych wypowiedzi fajnie się gra :) grupę łatwo znaleźć jeśli się tylko chce sami do Was nie przyjdą :) licznik można było sprawdzić w grze komendą jakieś 400 graczy było niedawno, polecam i zapraszam :)

Opublikowano

Fajnie się gra ale dzisiaj serwer od rana co chwile offline jest. Buff elfa  skopany po 3 queście, więc nie specjalnie jest sens grać tą postacią. Licznik online podkręcony faktycznie ale i tak gra dużo ludzi.

Opublikowano

ja niemoge sie zalogowac ;/ od czego ten problem? full ludzi czy co. pisze mi ze zle dane wpisuje i zebym odczekala 15 minut . grubo . przeciez nie jestem az tak glupia zeby hasla dobrze nie wpisac;/

Opublikowano

Serwer Lightninga,jak ktos kojarzy ten gosc ma kilkanascie serwerow, ktore maja sluzyc do zarabiania kasy i tylko po to.Kazdy jego serwer ma podkrecony licznik online.

Opublikowano

Serwer Lightninga,jak ktos kojarzy ten gosc ma kilkanascie serwerow, ktore maja sluzyc do zarabiania kasy i tylko po to.Kazdy jego serwer ma podkr

econy licznik online.

No i co z tego, że ma podkręcony skoro ludzi jest tyle co na wszystkich serwerach pl

Opublikowano

Wystarczy sie przejsc po mapach zeby widziec, ze spokojnie 500 osob jest na serwerze. Wszedzie pelne spoty, ludzi w miescie na bramach czy przy NPC. Lepiej grac na serwerze, gdzie jest 500 osob, a licznik pokazuje 1200, niz na serwerze gdzie jest 50 osob...

Opublikowano

 

Serwer Lightninga,jak ktos kojarzy ten gosc ma kilkanascie serwerow, ktore maja sluzyc do zarabiania kasy i tylko po to.Kazdy jego serwer ma podkr

econy licznik online.

No i co z tego, że ma podkręcony skoro ludzi jest tyle co na wszystkich serwerach pl

 

chyba kpisz.

Opublikowano

 

 

Serwer Lightninga,jak ktos kojarzy ten gosc ma kilkanascie serwerow, ktore maja sluzyc do zarabiania kasy i tylko po to.Kazdy jego serwer ma podkr

econy licznik online.

No i co z tego, że ma podkręcony skoro ludzi jest tyle co na wszystkich serwerach pl

chyba kpisz.

Chyba nie, Szczęśliwego Nowego Roku

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
  • Marchwj zablokował(a) ten temat

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...