Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rival 100 vs Rival 300


SzachMatt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, zastanawiam się nad kupnem myszki, zależy mi na jakości do ceny. Budżet to +/- 250zł ale mogę wziąć tańszą. Mam dylemat pomiędzy ss rival 100 oraz rivalem 300. Na początku interesowała mnie 100 ale przeczytałem wiele opinii że wariuje sensor oraz że profilowana jest lepsza. Stąd moje pytanie czy warto dopłacić do rivala 300 i jaką macie opinie co do tych myszek oraz ogólnie myszek profilowanych i symetrycznych. Pozdrawiam! ;)

Opublikowano

Zależy jaki masz grip aczkolwiek polecił bym Ci coś pomiędzy Czyli Rival ;)

http://www.x-kom.pl/p/218504-zestaw-steelseries-mysz-rival-6500dpi-podkladka-t-shirt.html

 

Dobrze profilowana jest jeszcze Razer Deathadder

http://www.x-kom.pl/p/212320-myszka-przewodowa-razer-deathadder-chroma.html

 

Oba maja dobre sensory.

Polecane słuchawki!
Superlux HD681
Superlux HD669 - Mam polecam!
HyperX Cloud I i Alpha i Stringer
 

Opublikowano

jaki chwyt i dlugosc dloni? podkladke jakas fajna masz?

Wydaje mi się że palm grip, długość dłoni mierzonej tak jak w poradniku na forum to 14cm, moja podkładka to x7 gaming od a4tech'a

 

Zależy jaki masz grip aczkolwiek polecił bym Ci coś pomiędzy Czyli Rival ;)

http://www.x-kom.pl/p/218504-zestaw-steelseries-mysz-rival-6500dpi-podkladka-t-shirt.html

 

Dobrze profilowana jest jeszcze Razer Deathadder

http://www.x-kom.pl/p/212320-myszka-przewodowa-razer-deathadder-chroma.html

 

Oba maja dobre sensory.

Z tych 4 myszek którą najbardziej byś polecił?

 

Myślałem jeszcze nad jakąś zowie ale nie potrafie sie zdecydować i nie chce tego zrobić za szybko. Dzięki za poprzednie odpowiedzi

Opublikowano

W tej cenie DM1 PRo S ... EC1a/ Ec2a...

albo dołóż i weź najlepszy produkt jak dla mnie Logitech G403 Wired

POLECANE MYSZKI

powyżej 200zł   1.ZOWIE FK1/EC1A/EC2A itp    2.DM1 PRO S   3.RAZER Deathadder
od 150 do 200zł   1.Gigabyte XM300   2.DM1 PRo   3.SS Rival 300
od 100 do 150zł   1.CM Storm Alcor   2.OZONE NEON 3K   3.Tessoro Saggita

do 100zł    1.A4tech A90 bloody    2.Logitech G100s    3.Cougar 200K   do 50zł Tracer Vanquish

Opublikowano

Używam rival 100 od 3 msc i nie mam z nią problemu, żaden sensor nie wariuje, ani nie ma problemów, dobrze leży w dłoni.

Ex Lider Counter-Strike

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...