Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SOUL MU | START 20 LIPCA! | Sezon 4 | EXP 650x | Najstarszy Polski serwer!


leyas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

po 1 leyas oddawaj pieniadze!!!

po 2 wciaz te same mordy w rankingu, hmm ciekawe dlaczego 

po < 3 zdro

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

16. Brak zainteresowania publikacją od dłuższego czasu wiąże się z przeniesieniem jej do archiwum.

  • 3 tygodnie później...
  • Gość odblokował(a) ten temat
Opublikowano

soulmu_nowa_edycja.jpg

Już 22 grudnia startuje nowa edycji najstarszego polskiego serwera MU.

W tej chwili mamy najdłuższe edycje na polskiej scenie muo - około 6 miesięcy. Stoimy stabilnie dzięki naszym wadą i zaletą od 12 lat.

Zapraszamy każdego do gry z nami!

Opublikowano
29 minut temu, leyas napisał:

Stoimy stabilnie dzięki naszym wadą i zaletą od 12 lat

usuń to na boga xD

Ile było średnio online?

 

Opublikowano

Niby czemu?

Ciężko powiedzieć - najwięcej na tej edycji było 216 online 17 lipca o 20:16.

Opublikowano

Szczerze, to liczyłem na większą gówno burzę z powodu błędy ortograficznego... Jestem zawiedziony. :P

A co do online, to można założyć, że średnia będzie na poziomie 120 - 140?

Pod koniec edycji w grudniu było około 50, więc też nie mało. :) 

Opublikowano

A może byc cos wkoncu zmienić w ustawieniach ? Bo widac ,że z edycji na edycje ciągle to samo, zadnych nowości,urozmaicen i patrząc po expie to też chyba nic nie jest zmieniane , waluta ciągle zen troche to nudne ;P

Opublikowano

Coś za coś. Zmiany co edycje są minimalne, ale serwer przez to działa stabilnie.

O zmianach na nowej edycji będzie info bliżej startu. :)

Opublikowano

@kocioas3

Powodem jest Trojan:Win32/Dorv.D!rfn który zaaplikowany jest do plików od maina, Twój antywirus go usuwa.

 

Serwera nie polecam, przez godzine gry znalazlem tylko 2 spoty w low mapach, brak rozpiski spotow, sklepy zbyt ubogacone jak na medium server, no i oczywiście bez DONATE by się nie obyło jak to przystaje na SOULMU...

Opublikowano

Serdecznie Zapraszam nowych graczy :) Gram od wczoraj jest przyjemnie i co przede wszystkim jest cieżko o itemy :D a o zenach nie wspominam ! ;)
Korzystajcie z linku poniżej bardzo mi pomożecie !;) 
zxc
Chętnie pomogę : HEZBOL    

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ilość graczy online lub multikont imponująca... ale ADMINISTRACJA w ogóle nie kwapi się by wyjaśniać na bieżąco dziwne sytuacje. Co za filozofia napisać wyjaśniający post na forum na dany temat aktualnie wrzący na forum czy w grze? W zamian za to dostaje się dwuzdaniowe, żałosne uzasadnienie. Leyas nie ma czasu na ten serwer, najwięcej zmienia się tylko między końcem starej, a rozpoczęciem nowej edycji, co by gracze jeszcze raz zadonatowali. Później dowiedzieć się czegoś na temat powstałych błędów serwera graniczy z cudem.

Paranoja, bo sprawy jednego gracza są super priorytetem, gdzie jest kilka poważnych błędów m.in. silny GF, silne SB od SM'a, które uniemożliwiają walkę o zamek na CS.

Plusem jest to, że SOULMU jako jedyne daje super możliwości na stronie, teraz np. questy i zbieranie gwiazdek na event oraz późniejsza ich wymiana na nagrody. Jednak to powinien być dodatek na tle technicznych spraw, które wg mnie są priorytetem...

Serwer w miarę ok, duża ilość graczy sprawia, że istnieje jakaś społeczność, jednak ktoś celnie stwierdził... PO TYGODNIU OD ROZPOCZĘCIA EDYCJI wchodzi za mocne donate z itemami FO i praktycznie nie trzeba robić już nic poza biciem rr. Nawet zbieranie ancientów i składanie setów nie ma sensu. Jedyne co to drop itemów na fenrira... tym się da jeszcze pohandlować.

Donate OK, ale maks 3 opcje w itemach - jedyny wyjątek to nagroda FO dla osób, które wbiły 100rr na 5 postaciach.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...