Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SOUL MU | START 20 LIPCA! | Sezon 4 | EXP 650x | Najstarszy Polski serwer!


leyas

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

logo_lato_2012.png

 

Soul Mu - Kolejna edycja, już 22 startuje 20 lipca 2018 roku o godzinie 17:00. SoulMU to najstarszy polski serwer Mu Online, w tej chwili z najdłuższymi edycjami! Super gracze, wspaniałe walki o zamek, mega atmosfera!

Strona serwera:

http://www.soulmu.pl

 

soulmu_12lat.jpg

 

Exp zróżnicowany:

Zależnie od CryWolf (20% mniejszy podczas przegranej) oraz rodzaju suba.

sub 1 ze spotami chronionymi x 500 lub po wygranym CW 600

sub 2 bez spotów chronionych tzw ANARCHY(PVP) exp x 550 lub 650

sub 3 ze statusem VIP exp x 800 lub 960 (ze specjalnym "Kodeksem gracza VIP")

 

Sezon: 4

Drop: 40% VIP 55%

Exc drop: 5% VIP 10%

Lvl buffa: 180 VIP 200

Soul (+L):75% VIP 85%

Soul:50% VIP 65%

Life:60% VIP 70%

+10 50% VIP 70%

+11 50% VIP  70%

+12 50% VIP 70%

+13 50% VIP 70%

+14 40% VIP 60%

+15 40% VIP 60%

Pranie +L +20%

Fenrir (1) 80% VIP 90%

Fenrir (2) 80% VIP 90%

Fenrir (3) 80% VIP 90%

Fenrir drop 10% VIP 15%

Punkty za level: zależnie od rasy 5 (po q u Marlona 6)/7 pkt za lvl

Punkty za reset: 1000(/1200) pkt za res (dl i sum)

Maxymalny level 400.

Maxymalny reset 100.

 

 

Kopalnia kredytów na stronie!

Zostaw swoją postać w kopalni kredytów, która znajduję się na stronie, aby wygrać co nie co ;)

 

Jubiler na stronie!

Stwórz dzięki kamieniom wpłaconym na stronkę własną biżuterię. Jeżeli jesteś dobrym jubilerem, może postarasz sie +full opcje? :)

 

Zamiana jeweli na kredyty!

Wymień na stronie jewele na kredyty. Dzięki temu będziesz mógł wybrać własny przedmiot z WebShopu.

 

Dziennik zadań!

Wykonuj zadania w panelu gracza, żeby zyskać kredyty.

 

Zwycięskie województwo!

Jeżeli Twoje województwo wbije najwięcej resów w danym tygodniu to będziecie mieli z tego niezłe profity ;)

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Admini to dzieci? serwer stoi tyle lat hah, czyli chyba jak otworzyli 1 edycje to mieli po 5 lat xdd Serwer godny uwagi , nie jak te inne polskie scierwa, co padaja po paru dniach

Opublikowano

Admini to dzieci? serwer stoi tyle lat hah, czyli chyba jak otworzyli 1 edycje to mieli po 5 lat xdd Serwer godny uwagi , nie jak te inne polskie scierwa, co padaja po paru dniach

lepiej grac na platnym scierwie, gdzie sie meczysz 10h zeby zebrac na resa,a tu nagle wpada Ci ziomeczek ze 100rr, ktore kupil za hajsy :) Na soulu gra sie dobrze do momenu, az nie wlacza donate. Wtedy proponuje spier.alac jak najdalej i czekac do nowej edycji :D

Opublikowano

Admini to dzieci? serwer stoi tyle lat hah, czyli chyba jak otworzyli 1 edycje to mieli po 5 lat xdd Serwer godny uwagi , nie jak te inne polskie scierwa, co padaja po paru dniach

 

Po tym co napisałeś to dobry moment na zniknięcie z Polskiej Sceny Mu Online.

Tak jak wyżej "inne polskie scierwa, co padaja po paru dniach"  oraz nadmienie od siebie parę słów odnośnie tego serwera i innych tego podobnych "te największe serwery niby cieszące się wielkim zainteresowaniem są jak gówno z przerębla przelewające się coraz szybciej do kanału, a po czasie spływa i gnije jak większość tego gówna, co większość gównoburzy nazywa dobrym godnym uwagi serwerem powinno się nazywać śmiechem szyderców".

Takie krótkie podsumowanie, dziękuję.

Dobranoc.

Opublikowano

Ok donaterzy...Ale powiedz mi lepiej pograc pare miechow z donaterami? Czy zagrac na innym serwerze bez donaterow tydzien, albo kilka dni? bo serwer RIP?

Opublikowano

Ok donaterzy...Ale powiedz mi lepiej pograc pare miechow z donaterami? Czy zagrac na innym serwerze bez donaterow tydzien, albo kilka dni? bo serwer RIP?

 

Odpowiedź prosta i dla każdego znana - Nie grać wcale nigdzie  :D

Opublikowano

Po tym co napisałeś to dobry moment na zniknięcie z Polskiej Sceny Mu Online.

Chłopczyku drogi, polska scena MU online jest mi tak obojętna jak Twoja skromna osóbka.

 

Serwer soul mu to kopalnia pieniędzy założona przez ludzi bez pojęcia, która ma na celu zarobić jak najwięcej sprzedając wszystko co się da =). A gdy przypływ kasy zaczyna maleć robi się "WIELKIE RE-OTWARCIE" :)

 

"Najstarszy polski serwer" dla gimnazjalistów pewnie najstarszy :)

Opublikowano

 

Admini to dzieci? serwer stoi tyle lat hah, czyli chyba jak otworzyli 1 edycje to mieli po 5 lat xdd Serwer godny uwagi , nie jak te inne polskie scierwa, co padaja po paru dniach

lepiej grac na platnym scierwie, gdzie sie meczysz 10h zeby zebrac na resa,a tu nagle wpada Ci ziomeczek ze 100rr, ktore kupil za hajsy :) Na soulu gra sie dobrze do momenu, az nie wlacza donate. Wtedy proponuje spier.alac jak najdalej i czekac do nowej edycji :D

 

wyjdz bo co edycje piszesz to samo to juz nudne,nikt cie do placenia nie zmusza wszystko zdobedziesz w eventach i robiąc GR

Opublikowano

grałem, ale podobał mi się tylko pierwszy very-hard tydzień :)

potem leszcze kupują full resów, full eq i Cie leją jak szmatę za przeproszeniem :)

pay2win 100%

sygnatura.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

No server godny Uwagi wiele lat juz jest na Polskiej scenie MU ONLINE pozdrawiam 


Szewa  twoj server Chaos Mu juz 2 padl wiec  wiesz  ... bez komentarza 

Opublikowano

omg za gr i eventy też możesz miec itemy fo..nie rozpłacz się

tak jak i na wogu tlumaczenie ze mozesz wszystko sam zdobyc... ktos zaplaci i ma wszystko fo ale ty mozesz miec za free!*

 

 

 

*po minimum 3 miechach 24/7 ale za free ;)

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

leyas powinien tu zostac zbanowany :D

 

 

Komuna&Przedszkole - zgadzam sie

 

Bugow,bledow pelno - zgadzam sie

 

gdzie nie pierdniesz - warn/ban

 

jak masz jakis problem to przy dobrych wiatrach do konca edycji zostanie rozwiazany lub zostaniesz zbanowany bo prosciej

 

bardzo duzo zasad regulaminowych nie wypisanych w regulaminie za ktore dostaniesz warna i wtedy wiesz ze jest taki regulamin

 

 

kurfa gdzie ja wyladowalem :D

 

a tak po za tym to po 1msc caly server lata FO , grajac czuje sie czlowiek jak na jakims lowexp a po miesiacu wszyscy wygladaja jak na serverach 9999x :D

 

ksiazke mozna by napisac, az dziwi mnie ze tu tak malo negatywow

 

 

 

Dostalem bana na Forum bo jakiems parobkowi napisalem w prywatnej wiadomosci jaki poziom prezentuje (idioty robiacego z ludzi idiotow-tak jest w rzeczywistosci).

Teraz robisz na 100rr400lvl rebuild i znikaja ci pkt. Musisz napisac PW do Adminki majac BANa od parobka. Jak juz napiszesz przez kogos. To ona odpisuje najwczescniej po 2tygodniach i albo sie doczekasz odp. Albo wyszczekasz sobie bana upominajac sie o odp. Ogolnie rozwiazanie takiego problemu moze trwac do konca edycji. I takich roznach sytuacji jest pelno.

 

 

Znikaja Itemy.

Serwer sie wiesza wtedy wszyscy kopiuja itemy a Admin nic z tym nie robi.

Pozniej szlak trafia handel i klime na severq.

 

Wbijasz na pierwszy CS a tu jakies parobki GMowie pisza ze jak bedziesz zabijac w bramie to Warn. Pytanie sie nasowa czy oni robia z nas idiotow :D? tam jest pelno bram .

 

i tak dalej , nie konczonca sie opowiesc .

 

 

 

 

Nie polecam.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Drogi Leyasie, Loraku, Zelusiu, Raymondzie czy też człeku o jeszcze innym nicku będący właścicielem 3 serwerów: ZMIEŃ COŚ NA SERVACH POZA SWOIMI NICKAMI (że niby serv przechodzi w inne ręce) i DOINWESTUJ W ZABEZPIECZENIA, BO TAKICH DZIURAWCÓW GDZIE ODPALI SIĘ WSZYSTKO CO POPADNIE NIKT INNY NIE PRODUKUJE.

Opublikowano

Drogi Leyasie, Loraku, Zelusiu, Raymondzie czy też człeku o jeszcze innym nicku będący właścicielem 3 serwerów: ZMIEŃ COŚ NA SERVACH POZA SWOIMI NICKAMI (że niby serv przechodzi w inne ręce) i DOINWESTUJ W ZABEZPIECZENIA, BO TAKICH DZIURAWCÓW GDZIE ODPALI SIĘ WSZYSTKO CO POPADNIE NIKT INNY NIE PRODUKUJE.

Możesz podać jakie to serwery

Dragonmu.pl

Soulmu.pl

blessmu.pl

Czy to są te?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...